Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ignazz napisał:

Nie ten Russel przecież zaczął 42%FG plus 26,1% za trzy co jest najgorszym wynikiem od 2010 roku i dokłada w pełni rekordowe 5,5 straty. 64% FT tez rekord kariery. 

Cicho o tak koszmarnym starcie RW 

Co nie zmienia faktu, że za dwa lata odstępuje od player option i żąda od Lakers maksa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Nie ten Russel przecież zaczął 42%FG plus 26,1% za trzy co jest najgorszym wynikiem od 2010 roku i dokłada w pełni rekordowe 5,5 straty. 64% FT tez rekord kariery. 

Cicho o tak koszmarnym starcie RW 

Rok temu zaczął jeszcze gorzej sezon, więc na razie się nie martwie:) dopoki ma shootera obok ( beala) to wygląda bardzo dobrze ( ponad plus 10 net rating). Jak przestanie dobrze wyglądać przy spacingu to zaczne się martwic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Braveheart22 napisał:

@Eld

Każdy ma prawo do własnych opinii i ja to szanuję, ale muszę zapytać. Jakim cudem (z całym szacunkiem do Marcusa i jego zespołu) widzisz jak dotąd Pels na 3 miejscu na zachodzie? :)

Wall - wygląda nader dobrze po kontuzji. I w preseason, i w tym jednym meczu i w tym dzisiejszym. Spodziewałem się starego dziada a tu miłe zaskoczenie. Jak mu coś nie odwali, albo się nie rozleci do końca to znów to będzie topowy PG.

Duo pod koszem Wiseman - Griffin wydaje mi się naprawdę świetnym połączeniem. Blake nie musi się masować i robić mass effect highlight dunków, tylko chyba zrozumiał, że zdrowie już nie to, że ma młodszego Wisemana od tego i niech on się masuje, a on sobie trójeczki porzuca.

Za nimi wchodzi Bismack. Bismack za 16M jest fe. Ale Bismack  za 3M jest bardzo fajnym zmiennikiem.

Bagley - z meczu na mecz ten chłopak notuje co raz lepsze linijki. 

Huerter - to idealny six man. Wchodzi na parkiet, ładuje kilka trójke, schodzi. Wszyscy zadowoleni.

Jones Jr. - no chyba w RL nie mógł lepiej trafić. Marcus ma u mnie mega boosta za niego.

Burks się połamał, ale to podobno nic poważnego.

Coby też zmierza w dobrym kierunku.

 

No po prostu podoba mi się to co u Marcusa się teraz dzieje. Ale też oczywiście dodam, że bardzo, ale to bardzo mocno się zdziwię jak tam pozostanie przynajmniej przez jeden trymestr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ignazz napisał:

A mogę jeszcze podpytać kto ma pick pels 21?
bo te zapisy niejasne 

W starym arkuszu, że Wizzards jeśli nie będzie 1-10.

Tyle, że nie wiem czy go Sylwek gdzieś dalej nie puścił, bo jeśli nie to powinien mieć zapis NOP 1st ( 11-30 ).

Choć najlepiej niech to @MarcusCamby wyjaśni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Eld napisał:

Wall - wygląda nader dobrze po kontuzji. I w preseason, i w tym jednym meczu i w tym dzisiejszym. Spodziewałem się starego dziada a tu miłe zaskoczenie. Jak mu coś nie odwali, albo się nie rozleci do końca to znów to będzie topowy PG.

A czyli po prostu oceniasz pod kątem oczekiwań jakie miałeś? Fajnie, że Wall wraca, bo generalnie zawsze go lubiłem, ale mnie jakoś nie zachwycił w 1 meczu (nie na tyle, żebym stawiał jego zespół w czołówce zachodu u nas). Miał lepsze, gorsze momenty. Dobry mecz. Dzisiaj bardziej mi się podoba. 

18 minut temu, Eld napisał:

Duo pod koszem Wiseman - Griffin wydaje mi się naprawdę świetnym połączeniem. Blake nie musi się masować i robić mass effect highlight dunków, tylko chyba zrozumiał, że zdrowie już nie to, że ma młodszego Wisemana od tego i niech on się masuje, a on sobie trójeczki porzuca.

Wiseman wszedł fajnie, ale przed nim to jeszcze sporo pracy, żeby rozpatrywać go jako poważnego gracza. Blake gra co drugi mecz i robi 16-6-3 na razie. Trójka mu siedzi ładnie, ale całościowo szału nie ma. Detroit jeszcze nie widziałem pełnego meczu, tak że nie chcę tu jakiś dużych analiz robić w jego przypadku. Ten duet w obronie to koszmar, a dodanie Bagleya niczego nie poprawi po tej stronie, a może jeszcze pogorszy. Bardzo słabo to w def wygląda pod koszem przy tej trójce. 

18 minut temu, Eld napisał:

Za nimi wchodzi Bismack. Bismack za 16M jest fe. Ale Bismack  za 3M jest bardzo fajnym zmiennikiem.

Bismack może być ok, ale na max 10-15min w meczu z ławki jako energizer z dobrą obroną. 

Nie ma szans, żeby ten zespół był choćby top4 na zachodzie. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Braveheart22 napisał:

A czyli po prostu oceniasz pod kątem oczekiwań jakie miałeś? Fajnie, że Wall wraca, bo generalnie zawsze go lubiłem, ale mnie jakoś nie zachwycił w 1 meczu (nie na tyle, żebym stawiał jego zespół w czołówce zachodu u nas). Miał lepsze, gorsze momenty. Dobry mecz. Dzisiaj bardziej mi się podoba. 

Wiseman wszedł fajnie, ale przed nim to jeszcze sporo pracy, żeby rozpatrywać go jako poważnego gracza. Blake gra co drugi mecz i robi 16-6-3 na razie. Trójka mu siedzi ładnie, ale całościowo szału nie ma. Detroit jeszcze nie widziałem pełnego meczu, tak że nie chcę tu jakiś dużych analiz robić w jego przypadku. Ten duet w obronie to koszmar, a dodanie Bagleya niczego nie poprawi po tej stronie, a może jeszcze pogorszy. Bardzo słabo to w def wygląda pod koszem przy tej trójce. 

Bismack może być ok, ale na max 10-15min w meczu z ławki jako energizer z dobrą obroną. 

Nie ma szans, żeby ten zespół był choćby top4 na zachodzie. 

Wall to właśnie oczekiwania - sądziłem, że to kulawy Joe wróci a tu slum shady.

Wiseman z Blake grają ok. Bismack nie potrzebuje więcej grac.

Ale największy boost Marcus dostaje za to co się dzieje u konkurentów. Houston trochę poza zasięgiem. Sota niezgrana, ale też mocna więc oczko wyżej, ale w Lakersach to się nikt nie pokazuje i na ten moment bez HCA. Denver. No jest ten Jokic. Jest wesoły Grant. Jest Jrue, ale czegoś mi tam brakuje aby gonić Sotę z Rockets. Lepszego Harriska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

Ciężko powiedzieć, strata Warrena na pewno boli, kuzma to nie ten sam poziom, natomiast sabonis zaskakuje bardzo na plus i jeżeli są rl NBA brak Warrena nie będzie bardzo bolal Pacers to mnie pewnie też nie. Lepiej dla Warrena żeby wyleczył uraz który mu dokucza od dłuższego czasu. Po to byla mi tak szeroką kadra żeby stratą Warrena nie bolala mnie tak bardzo jak Ciebie zabolala kontuzja Leonarda. 

Akurat w tym sezonie myślę, że mam :) Z tym założeniem ściągałem Burke'a i Melo. Obaj operują na podobnych zasadach/strefach co moi liderzy.

pojedyncze straty jednego lidera nie powinny mi byc specjalnie straszne. dalej mam bardzo mocny team - 2 liderow po 25-30 ppg, beasley 20, burke lub melo i topowa obrone. 

Dziś z kolei Sabo gorzej przeciw Knicks, ktorzy zaciesnili pomalowane.

Bardzo dobry mecz Robinsona, w tym kluczowy blok na 30-pare sek do konca przy trojce brogdona. Co prawda Turner trafil ze trzy razy za 3 z rogu, niemniej była to pochodna za celowe ustawienie się (jak widać po wyniku drużyny dobre podejscie). Wyraźny postęp w mniejszej liczbie przewinień. Gra te +/- 30 minut. 

Ogólnie podoba mi się Quickley. Sporo szumu robi w ofensywie, szybki, dobra technika. Patrząc na braki u @Alonzo powinien easy znaleźć minuty. Pytanie, czy po 1 okienku Orlando nie będzie musiało go ściągnąć? niefajnie, że jest poza liga. Jak gość jest w realu w lidze powinien być wymóg, że drużyna go musi podpisac. Potem jest korzystanie ze zbudowanego w realu kapitału, ktorego u nas nie bylo.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, człowiek...morza napisał:

 

Ogólnie podoba mi się Quickley. Sporo szumu robi w ofensywie, szybki, dobra technika. Patrząc na braki u @Alonzo powinien easy znaleźć minuty. Pytanie, czy po 1 okienku Orlando nie będzie musiało go ściągnąć? niefajnie, że jest poza liga. Jak gość jest w realu w lidze powinien być wymóg, że drużyna go musi podpisac. Potem jest korzystanie ze zbudowanego w realu kapitału, ktorego u nas nie bylo.

 

Pisałem o nim przed sezonem, że to najlepszy gracz Kentucky, który w tym sezonie trafił do NBA, ale nikt tego niestety nie wziął na poważnie..

Dokładnie po I trymestrze go podpisuję na 2way. :) 

Doceniam to, że go zauważyłeś :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fluber napisał:

Milwaukee, Washington i Orlando? ;)

 

4 godziny temu, january napisał:

Jeszcze Sixers, więc absencje potencjalne na wschodzie naprawdę mogą nam mocno namieszać w bilansach tego trymestru.

 

 

4 godziny temu, ignazz napisał:

@Alonzo

zobacz. Założę się ze mimo samokrytyki dużo lepsze wrażenie pozostawi @fluber bo krytyce lidera niż twoja Obrona Częstochowy za gracza zero/milion z gry. Daleki jestem od pouczającego tonu ale gm CHAR zyskuje na takiej otwartej krytyce. 

 

 

Dosłownie każdy team u nas ma jakieś swoje problemy. O każdej drużynie już można coś napisać, jednak na ten moment jeszcze nie ma sensu przereagowywać. Niech teamy rozegrają chociaż połowę trymestru zanim to wszystko będzie miało jakieś przełożenie na bilanse. Gdyż jak na razie co - że ktoś nie zaczął od 5-0 tylko od 3-2? Tu nie będzie raczej drużyn, które sobie wypracują w I trymestrze jakąś solidną przewagę nad innymi. Jak na razie jest bardzo dużo absencji, początek sezonu niesie ze sobą zawsze dużo przypadkowości. Fajnie, jakby u nas brało się na poważnie roszady w składzie i kalendarz, który od poprzedniego sezonu jest bardzo niedoceniany. 

Wiem, ze wypadł mi KAT, ale tu były przecież głosy zbulwersowanych GMów przy nowym kontrakcie Mitchella, gdzie smiałem mu nie dać PO, że przecież to teraz Mitchell po takim bąblu jest liderem :D To jak to w końcu jest ? Tradycyjnie widzę dorabiamy teorię do bieżących potrzeb. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Alonzo napisał:

Pisałem o nim przed sezonem, że to najlepszy gracz Kentucky, który w tym sezonie trafił do NBA, ale nikt tego niestety nie wziął na poważnie..

Dokładnie po I trymestrze go podpisuję na 2way. :) 

Doceniam to, że go zauważyłeś :) 

 

jo swoją drogą ciekawe, bo na ten moment wychodzi na to, że to kolejny gracz, ktorego talent sabotował callipari (w ncaa grał off-ball). może nasz W I E L K I  S P E C J A L I S T A i orędownik talentu Dillona Brooksa @tangiers coś więcej napisze

ale, ze to pare spotkan to jeszcze nie ma co przereagowywać i wyrokować efektu koncowego. czekamy

ten floater z dzis baardzoooo smooth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, człowiek...morza napisał:

jo swoją drogą ciekawe, bo na ten moment wychodzi na to, że to kolejny gracz, ktorego talent sabotował callipari (w ncaa grał off-ball). może nasz W I E L K I  S P E C J A L I S T A i orędownik talentu Dillona Brooksa @tangiers coś więcej napisze

ale, ze to pare spotkan to jeszcze nie ma co przereagowywać i wyrokować efektu koncowego. czekamy

ten floater z dzis baardzoooo smooth

On grał za Hagansem i Maxeyem z ławki, a i tak jak wchodził na boisko był bardzo produktywny. Ma  bardzo dobrą etykę pracy i baaaardzo długie łapska. Powinien też być jednym z lepszych graczy w lidze jeżeli chodzi o osobiste. Były opinie, że Quickley stracił na tym przerwanym sezonie przez covid, gdyż poszedłby w drafcie wyżej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Bismack może być ok, ale na max 10-15min w meczu z ławki jako energizer z dobrą obroną. 

Dziwne, bo w RL NBA gra po 30 minut i jest opoką defensywy Hornets.

A i w ofensywie nie ma wcale tragedii.

Widzę go z ławki, ale biorąc pod uwagę problemy z faulami Wisemana i fakt, że widać po nim problemy z kondycją, to nie zdziwię się jak Biyombo będzie grał delikatnie większe minuty.

Można się sprzeczać czy to trzecie miejsce nie jest lekko overrated, ale na poziomie 5-6 miejsca widzę ten zespół w tym momencie spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.