Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, tangiers napisał:

Ehh, znowu stosujesz swoja pokretna logike. Po pierwsze nie wiesz czy KAT zagralby w bubble w zwiazku z problemami osobistymi, ale z mojej strony masz ten benefit of the doubt i zakladam, ze zagra. Piszesz, ze Klay bedzie desperacko wprowadzany po kontuzji, przeciez Towns tez byl ostatnio kontuzjowany, wiec twoj argument jest na nie na miejscu. W obozie Magic jest jeszcze wieksza desperacja, bo bez Townsa( i za chwile Gordona) grasz grube minuty zestawem bench warmerow. 
 

Wedle depht chartu Satoransky gra 26 minut. Duzo, bo cenie jego wszechstronnosc i wplyw na gre. Poza Lakers malo jest juz przykladow na granie 1 ball handlerem w S5, jest to archaicznie rozwiazanie i ogranicza mozliwosc tworzenia przewagi w ataku. Rozumiem, ze jako GM ograniczylbys minuty Doncica  na rzecz Satoranskiego? Ja mam inna filozofie. 
 

Tak jak pisalem wczesniej Ross od wczoraj juz trenuje z zespolem.

Co do koncwek spotkan i reszty stosujesz wiele uproszczen. Raz przekladasz sytuacje z real NBA 1:1 do naszej gry(koncowki Dallas, roto - podejscie), a raz piszesz, ze ,,sciany” pomoga Orlando, a KAT bedzie mial dodatkowa motywacje po smierci matki.
Dla mnie brak tu spojnosci, a ja skupiam sie na faktach, a fakty sa takie, ze masz overall bardzo slaba rotacje na 3-5. 

Odnośnie śmierci mamy KATa zmodyfikowałem opis. Słusznie - skupmy sie na czystym sporcie. 

Odnośnie porównania KAT/Klay - to jest jednak pewna suptelna różnica pomiędzy powrotem po ACLu Klaya a lewym nadgarstkiem KATa, gdzie cały czas od momentu kontuzji było info że może opuścić 2 tygodnie ( i to było przesuwane aż do przerwy covidowej). No i dlaczego się nie załamał - tez pisałem :) Zresztą text o załamce działa podprogowo tak jak pytanie z cyklu - Czy przestał Pan bić już swoją żonę (gdzie w samym pytaniu juz jest teza, że coś takiego miało jednak miejsce). KAT spotyka się z jakąś tapeciarą od Kardashianek, działa na rzecz tego całego FLOYD-19 i gra z kumplami gdzieś na boiskach w kosza. Tak to wygląda :) 

Bardzo dużo oglądałem rl Mavs z Donciciem - tak się składa  - ogólnie polecam tez bardzo fajną analizę jego gry Piotra Sitarza z 6G (jeżeli nie masz dostępu, chętnie Tobie podrzucę na Priv. ). Doncic jest genialny , ale w Mavs jest jedynym kreatorem gry i w końcówkach się to na nim odbija - taka jest narracja tych jego fatalnych końcówek przynajmniej. Ty masz o tyle dobrze, że tych kreatorów masz więcej - Middleton i Oladipo również potrzebują piłki, zatem założyłem, że u Ciebie Doncic miałby nieco więcej wytchnienia i ci dwaj gracze by grali na piłce. Zatem dla Sato i tak by jej już nie starczyło i tym samym Brunsona nieobecności w ogóle nie odczuwasz. Wg mnie przy Donciciu potrzebujesz bardziej takich graczy jak Crowder, czy nawet Ross. Tak jak w Mavs - jest Porzingis (u Ciebie Vuc) i 3 spot up shooterów - Hardaway, Curry i DFS czekających na łuu na to, co im wyczaruje Doncic. 

Odnośnie mojej rotacji - w pierwszych 4 wg mnie decydujących meczach nie ma problemu. W 4qw. g4 z Toronto nie mam Gordona, ale Raptors graja tylko trójką wysokich - Gallo, Siakam (na słabej skuteczności) i Favors. Tu bym sobie poradził łatając McGruderem na sf, Grantem Williamsem, Mbah a Moute na pf i Noelem, a Longer ma tylko Favorsa na KATa bez żadnego zmiennika (no chyba że Siakamem by go jeszcze próbował kryć).

Mecze z Bostonem i Chicago wygrywam na 100%. Nasi Celtics grają baaardzo wąską rotacją bez Adamsa, bez Beverleya, czy nawet bez Bazemorea z ławki - cała trójka jest kontuzjowana. Na KATa mają tylko Nancea i byc może Hartensteina.. No nie wygłupiajmy się..

O matchupach na 76ers i Knicks możemy pisać, bo jestem na nich przygotowany, ale oni juz nie grają o nic i raczej oszczedzają graczy na playoffs, a jak walczą - spoko, ale odbija się to na nich w playoffach.

rant Williams jest zaje^$#sty i spokojnie mogę mu zwiększac minuty od sf poprzez pf, aż do smallballowego centra. Pooglądaj go trochę zanim powiesz, że nie mam kim grać. Rl Celtics nie mają po prostu pod koszem KATa, czy innego dominujacego w ofensywie centra i Grant musi dzielić minuty z Tatumem, bardziej doświadczonym Olejeye. 

No akurat McGruder w ostatnim meczu grał aż 51 min. No sorry. a Portland trafił game winnera za 3 i bronił i to bardzo dobrze Lillarda. 

Uważam, ze po prostu chcesz oczernić moich graczy z oczywistych względów. :) 

Luc Mbah a Moute też nie zapomniał jak się broni - a do tego go właśnie potrzebuję. Gra w garbage time, ale w ostatnim meczu Houston grał 14 min - specjalnie dla niego oglądałem ta końcówkę. Robi to, czego od niego oczekuję. 

Do tego Noel wraca na ławkę, gdzie jest bardzo produktywny w rl Thunder. 

Brak Nunna w 3 meczach tylko ułatwia mi rotację moich guardów - mogę dac Cort Josephowi większe minuty, a on w meczu sacto - Mavs biegał prawie cały czas za Donciciem - bronił go na tyle, na ile się da Doncicia. Oglądałem ten mecz tylko pod kątem tej dwójki jakbys pytał. :) 

 

Zatem nie, nie mam problemu ze składem. Nie zawyżam sobie sztucznie bilansu - 6-2 lub 5-3 to uczciwe założenie. Pierwsze 4 mecze, które wg mnie są decydujące gram pełnym składem. Nawet rotację rozpisałem przy opisach. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

Nasi Celtics grają baaardzo wąską rotacją bez Adamsa, bez Beverleya, czy nawet bez Bazemorea z ławki

Mogę spytać jak wyliczyłeś absencje Adamsa i Bazemore, akurat na twój mecz? Nie mówiąc o tym, że Adams wygląda na shut down, u Nas regulaminowo zabroniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MarcusCamby napisał:

Nie wiem czy ktoś kwestionuje, ale moja lista zawodników, którzy wypadli na bańkę i ewentualne PO przed przerwą lub podczas trwania bubble.

Boston Celtics - nikt

New York Knicks - Kyrie Irving, Bojan Bogdanovic

Philladelphia 76ers - Trevor Ariza, Ben Simmons. Klay Thompson mocno problematyczny, jeśli idzie o grę i impact.

Toronto Raptors - Dwight Powell, Al-Farouq Aminu

Chicago Bulls - nikt

Indiana Pacers - Patrick McCaw

Atlanta Hawks - Dante Exum

Charlotte Hornets - Domantas Sabonis, Luke Kennard

Miami Heat - Jalen Brunson

Orlando Magic - Taurean Prince, Kelly Oubre

Washington Wizards - Clint Capela, Kevin Durant

Dallas Mavericks - Jonathan Isaac, Willy Cauley-Stein, Zhaire Smith

Houston Rockets - Aaron Baynes

San Antonio Spurs - LaMarcus Aldridge,

Denver Nuggets - nikt

Minnesota Timberwolves - Justise Winslow, Kevon Looney

Oklahoma City Thunder - Trey Lyles, Davis Bertans

Utah Jazz - nikt

Los Angeles Lakers - nikt

Phoenix Suns - Spencer Dinwiddie, Jaren Jackson

Sacramenti Kings - Bryn Forbes

ja też nie licze graczy skreślonych.

Z Bostonu Kabengele nie było w bańce, prawie nie grał kontuzjowany Beverley, od g4 wypadł Adams na chyba 3 mecze. Jakies urazy też mieli Bazemore i Ferguson.

W Toronto całe seeding games nie było Harrella i Cancar był kontuzjowany (choć to random w tym sezonie przynajmniej).

Indiana grała bez kontuzjowanego Bartona.

W Atlancie Glen Robinson miał jakąś kontuzję i nie grał w większości meczy

W Miami Ross i Crowder w ostatnich 2-3 meczach.

W Orlando rozpisałem przy opisie.

W Wizards na ostatnie mecze wypadł Fournier, a Capele bym liczył jako grającego.

W Mavs - wypadł Iacc, wiadomo jak z Zionem, kontuzję pod koniec złapał też Shamet.

W Houston Beala licze na limitowanych minutach w 6 meczach uśredniając, do tego większośc meczy stracił Gordon

W Spurs Brogdon chyba w 2 meczach

W Denver  w 2 pierwszych meczach kwarantannę miał Lou Williams i nie grał Harris. 

W Utah 2 pierwsze mecze nie grał Bledsoe

W Lakers coś na początku z urazu leczył się Connaughton (chyba 2)

W Sacto nie było Schroedera w 6 meczach (grał w 1 i 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Capele bym liczył jako grającego

Ja raczej nie. Ostatnie raporty wskazują, że nie był gotowy na grę na 100% i grę na kontakcie. Wizards nie powinni go już forsować w swojej sytuacji. Tam PO już i tak odjechały.

Reszty nie pisałem, bo to nie są out definitywne. Albo trochę grali, albo były potencjalne shut down. Większość z Nich na PO będzie normalnie dostępna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Mogę spytać jak wyliczyłeś absencje Adamsa i Bazemore, akurat na twój mecz? Nie mówiąc o tym, że Adams wygląda na shut down, u Nas regulaminowo zabroniony.

To łatwe - mecz pierwszy to mecz pierwszy

mecz drugi, to mecz drugi

itd. :) 

Wszyscy przecież grali po 8.

Nie chce mi się Marcus szukac i kruszyć kopię o Adamsa - przy rotacji Celtics to i tak bez znaczenia, ale gdybyś miał rację, to chociaż daliby pograć Noelowi większe minuty, ale jego też posadzili i grał Muscala. Możliwe, ze to nic poważnego i zwyczajnie dla pewności dali im odpocząć przed playoffs, ale tak to chociaż by temu Noelowi dali więcej pograć, a tak nie było.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

To łatwe - mecz pierwszy to mecz pierwszy

mecz drugi, to mecz drugi

U Nas to tak nie działa. Uśredniamy. Przynajmniej większość normalnych głosujących ;) Reszta to typowa manipulacja.

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Nie chce mi się Marcus szukac i kruszyć kopię o Adamsa - przy rotacji Celtics to i tak bez znaczenia, ale gdybyś miał rację, to chociaż daliby pograć Noelowi większe minuty, ale jego też posadzili i grał Muscala. Możliwe, ze to nic poważnego i zwyczajnie dla pewności dali im odpocząć przed playoffs, ale tak to chociaż by temu Noelowi dali więcej pograć, a tak nie było.. 

Nie wiem co ma rest Adamsa wspólnego z tym czy grał Noel czy Muscala. Ewidetnie OKC grało garbage rotacją i nie ma to związku z kontuzjami. Widać Noela też woleli oszczędzać, bo na PO może być w niektórych matchupach x-factorem, a kartotekę kontuzji ma grubą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

U Nas to tak nie działa. Uśredniamy. Przynajmniej większość normalnych głosujących ;) Reszta to typowa manipulacja.

Nie wiem co ma rest Adamsa wspólnego z tym czy grał Noel czy Muscala. Ewidetnie OKC grało garbage rotacją i nie ma to związku z kontuzjami. Widać Noela też woleli oszczędzać, bo na PO może być w niektórych matchupach x-factorem, a kartotekę kontuzji ma grubą.

Dla mnie spoko :) 

Celtics cały sezon graja baaaardzo wąską rotacją, aktualnie mieli może 7-8 ludzi dostępnych co mecz, tu raczej przy takiej intensywności minut pojawiłyby się kontuzje/ urazy. Dlatego tak, czy inaczej Adams by z 2 mecze nie grał. Ponadto oni już o nic w naszej bańce nie grają. Te świetne mecze Goeorgea i tak idą na zmarnowanie. Początkowo im chciałem dużo lepszy bilans - pozytywny (jeszcze przed startem meczy w bańce) dać (mają u mnie 2-6), ale przy wąskiej rotacji i tych licznych urazach większości graczy - tak to zinterpretowałem. ;) 

Bulls wygrali u mnie g4 z 6 sierpnia z Kings, gdzie drużynę objął nowy GM :P czyli maja 1-7 a nie 0-8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Czym się różnią Ariza i Dinwiddie od Beala, że ich nie ma, a Beal jest?

 

Godzinę temu, Lucas napisał:

Moim zdaniem niczym, ale tego mi się już tłuc po kontuzji JJJ nie chce nawet. 

W sumie to cały czas jestem otwarty na temat Beala w obie strony. Jak któraś strona będzie miała dobry argument, to dam się pewnie przekonać.

Jednak tak sobie myślę, że jak @Regis przy opisie seeding games nie uargumentuje tego odpowiednio, to Beal nie powinien jednak grać. W rl jednak się nie pojawił - pomimo, że jego team grał. Przykładowo mój Prince argumentował nieobecność tym, że Nets i tak o nic nie grają, zatem u mnie w Orlando by grał tak na to patrząc.

Nie wiem co z nim zrobić.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to zależy, bo ja nie wiem kto jest w tym duecie więcej na piłce, Mitchell ją połyka chyba najbardziej w lidze na ten moment

No to już widać, że nie czytałeś moich opisów w tym sezonie.. :( 

Nawet po takim meczu Mitchella z Twoimi Nuggets krytyka.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.