Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Przecież ty odrzuciłeś sam ofertę Miles Bridges za Bertansa na którą pukałem się w głowę, a Miles był warty więcej niż 1st pick, więc co ty wymyślasz?

Były takie rozmowy przyznaje ale tam było dociążenie finansowe na które nie mogłem sobie pozwolić a złote ręce Zubaca i 11/11 lepiej mi się dziś wpisuje w scenariusz PO. 
wiec cofam tekst o 2rd bo rzeczywiście taka oferta była z modyfikacjami na która ostatecznie zabrakło finansów. Grzechy pierwszego roku -39 M dosięgnęli jak widać nawet Milesa. Mógł grać w świetnej organizacji. 

Przepraszam. 

Miles ma za ten sezon 32% zza łuku. Nie wpisuje się chyba w standardy spurs tak poza protokołem. 

Gdzie on u nas ostatecznie skończył? 

Za Bagleya on poszedł ostatecznie w ramach „zbieram na trzeci filar i łóżko szpitalne”?

edit: ile ja się naszukałem aby dotrzeć do informacji gdzie Miles trafił bo najpierw moje typy sprawdzałem w szablonie a potem w wymianach dziwnie zostawiajac ten multiway na koniec a tu okazało się ze Kucislaw ( był taki user co się wykasował ) go dostał czyli teraz Pablo dla hokeistów z NHL po prostu Pa;). 
długo zajęło. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Ale jak klub walczy o PO, to przykładowo Lillard nie odpoczywa. Dlatego ja zakładam, że z trójki Jazz, Spurs, Mavs takich odpoczynków nie ma.

Przy czym Jazz moim zdaniem to no brainer do PO. Walczą Mavs i Spurs i po wstępnych analizach faworytem jest zespół Karpika.

Jazz są mocni z Aytonem, ale oni zaczynali bez Bledsoe musisz pamiętać i mieli mnóstwo przetasowań w składzie podczas sezonu.  Do tego Love i Anderson tam zbyt wiele nie zdążyli zagrać. Szkoda, że u nas się takich rzeczy nie widzi.. :( 

ale bez dwóch zdań mam Jazz nad Mavs. 

Karpik miał pecha z Isaaciem i Zion w tych seeding games to istna porażka.. Za to Mavs mają bardzo dobrą obronę wokół Younga. Przy Zionie Allen i Zach Collins by tyle nie grali pewnie. 

 

Qrcze.. nie rozumiem skąd u nas tyle krytyki San Antonio. Mający gorszy od naszego Ignazza team rl Spurs wykręcili juz chyba 5-2 i są cały czas w walce o play in, a u nas gdzie jest bardzo dużo podobieństw, Spurs są tak jechani..? 

Brak Aldridgea - check

Granie rl graczami Spurs - Murray, Gay, Eubanks - check

Przecież w Jazz Lovea nie ma w bąblu, to samo w Mavs z Youngiem, to dlaczego zapomina się tu o - Collinsie, Reddishu i Wigginsie? Do tego jest Brogdon z Indiany - a rl Indiana gra przecież świetnie. Bradleyowi, Zubaciowi i Lenowi można różne rzeczy zarzucić, ale graja przecież w bąblu i do tego z Collinsem Iggi by to jakoś ogarnął. 

@ignazz Poważnie nie chciałeś Bridgesa za spadającego Bertansa? Zawsze mogłeś sobie zestrechować kogoś od biedy, albo oddać z jakimś 2nd pickiem. A mi Marcus żadnych fajnych wymian nigdy nie proponował.. :( 

 

I ogólnie zgadzam się z @fluber że u nas na miejscach 2-5 będzie wyścig, bo nikt nie chce miejsc 4-5, gdyż w tej grupie Knicks i 76ers teraz po kontuzji Simmonsa wyglądają na najlepszych przeciwników w I rundzie. Oczywiście kontuzje mogą pokrzyżować sezon każdemu, zatem tu jeszcze na ostateczne oceny trzeba zaczekać. 

Dlatego liczę na to, że to niecałe 1W przewagi mi wystarczy do utrzymania 2 seedu. Gdzieś tam w głowach moich graczy jest zakodowane, że iż to nie ta hala, to gramy jednak u siebie w Orlando całe playoffs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Alonzo napisał:

 

@ignazz

I ogólnie zgadzam się z @fluber że u nas na miejscach 2-5 będzie wyścig, bo nikt nie chce miejsc 4-5, gdyż w tej grupie Knicks i 76ers teraz po kontuzji Simmonsa wyglądają na najlepszych przeciwników w I rundzie. Oczywiście kontuzje mogą pokrzyżować sezon każdemu, zatem tu jeszcze na ostateczne oceny trzeba zaczekać. 

Jasne że może się pozmieniać ale na ten moment Sixers bez simmonsa ( plus jeszcze Embiid jest lekko kontuzjowany) i Knicks bez bojana, irvinga i ze słabo wyglądającym davisem wydają się odstawac i lepiej trafić na nich niż się kisić w matchupie 4-5. Roznice są niewielkie a forma magic, Raptors, hornets i heat wysoka. Zadecydują drobiazgi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january Knicks mogą odbić ale problemy z kontuzjami i słaba forma ważnych graczy sprawia ze nie będą faworytem w pierwszej rundzie. Kyrie i bojan to dwóch z czterech ich najlepszych graczy, Davis rzuca 42 procent z gry w bance, tuckera można traktować jak tony Allena ( 28 procent z gry w bance). Leonard jest w dobrej formie ale wsparcia ma niewiele. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Serio aż tak chcecie iść na NYK w 1r zamiast na siebie? Dziwne:p

Pech dopadł Sixers więc 2nd seedy wygląda na Premium spot obecnie, ale 3-5 dość podobnie pod względem ułożenia pod PO.

Jazz... @elwariato ogarniaj tu kuwete, bo dla Twojego teamu ważny okres.

W tym sezonie Knicks to kolos na glinianych nogach. Etykietki z nazwiskami Leonard i Davis - sorrki, ale tego w 2 nie uciągną. 

Dziwne, że nikt tez nie pisze jakiego syfu narobił Irving - jak dla mnie tam jest bardzo gęsta atmosfera, bo już pozaboiskowo - Irving swoim zachowaniem sabotował maxa dla Davisa. Tam jest za dużo grzybów w barszczu - albo Irving, albo Davis - GM musi zdecydować. 

A mógł mieć s5 Rubio/Leonard/Morris/Tucker/Davis i z ławki, Plumlee, Robinsona i czy to Bogdanovicia, czy to Beasleya i Currego, to się uparł na tego Irvinga, który jest zwyczajnym cancerem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

W tym sezonie Knicks to kolos na glinianych nogach. Etykietki z nazwiskami Leonard i Davis - sorrki, ale tego w 2 nie uciągną. 

Dziwne, że nikt tez nie pisze jakiego syfu narobił Irving - jak dla mnie tam jest bardzo gęsta atmosfera, bo już pozaboiskowo - Irving swoim zachowaniem sabotował maxa dla Davisa. Tam jest za dużo grzybów w barszczu - albo Irving, albo Davis - GM musi zdecydować. 

A mógł mieć s5 Rubio/Leonard/Morris/Tucker/Davis i z ławki, Plumlee, Robinsona i czy to Bogdanovicia, czy to Beasleya i Currego, to się uparł na tego Irvinga, który jest zwyczajnym cancerem. 

a może przestań po prostu pi*****ić? xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd taki atak na Davisa i Knicks. Rl Lakers są specyficznym zespołem i może być różnie W ocenie Davisa ale nasi knicks nawet po tych złych argumentach o Kyrie nie są zespołem aby ich lekko puknąć. Poczekajmy jak to będzie wyglądać dalej bo Leonarda i Davisa możemy sporo oglądać to i materiału Pogladowego o stawkę będzie więcej. 

2 minuty temu, fluber napisał:

Oby to był tylko ten jeden mecz

Fajny zespół zbudowałeś wiec wyjątkowo trzymam kciuki bo w rl nie chce autostrady dla pewnego klubu 

Choć nie dyskutuje tu ze stawianie na Irvinga w naszej grze to szukanie kłopotów. Mamy tych graczy sporo ze zła estymą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, january napisał:

Davis nawet jakby chcial to i tak nie ma gdzie odejść u nas za bardzo;) chyba że dostanie inna ofertę niż 1+1 od NYK.

 

Chociażby do Detroit  @ozzy110 do Moranta, albo do Clippers @BMF

Pierwszą opcją Knicks jest Leonard, a ani Davis, ani tez Irving nie zgodzą się na bycie przecież 3 opcją. Poza tym Irving swoim postępowaniem utrudniał restart sezonu, a to wszystko ma wpływ na nowe salary i wielkość maxa dla Davisa - jakie mogą być jeszcze większe sprzeczności? ja wcale C_M nie chcę tu atakować, ale po prostu nie rozumiem dlaczego nikt u nas tego tematu nie porusza.. 

1 minutę temu, ignazz napisał:

Nie wiem skąd taki atak na Davisa i Knicks. Rl Lakers są specyficznym zespołem i może być różnie W ocenie Davisa ale nasi knicks nawet po tych złych argumentach o Kyrie nie są zespołem aby ich lekko puknąć. Poczekajmy jak to będzie wyglądać dalej bo Leonarda i Davisa możemy sporo oglądać to i materiału Pogladowego o stawkę będzie więcej. 

Oczywiście, że ich będziemy sporo oglądać - i na tym swoją narrację buduje C_M :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Pistons i Clipers maja fajnych u nas GM ale chyba ze szybko na taki ruch u Davisa aby z mistrzowskiej ekipy szukać takiej na dorobku. Za wczesny etap budowy w tych bardzo perspektywicznych ekipach. Davis opuścił rl Pels mimo perspektyw „wznoszących” 

I poszedł do Irvinga i Leonarda na 3 opcję.. 

Jak dla mnie spoko, ale ustalmy, że u nas Davis to poziom Bosha z Heat, czy Lovea z Cavs, jeżeli nie, to coś tu chyba jednak nie gra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ignazz napisał:

 

Fajny zespół zbudowałeś wiec wyjątkowo trzymam kciuki bo w rl nie chce autostrady dla pewnego klubu 

Jeżeli Westbrook nie zagra u mnie w pierwszej rundzie ( a sabonis na 99 procent nieobecny) to przy aktualnych składach z pierwszej rundy z nikim nie przejdę, nie tylko z Knicks:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.