Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Noel z Gordonem, to grali razem u nas praktycznie od samego początku i patrząc po składzie Magic wtedy - to musiały być spore minuty, zatem tu naprawdę liczę na docenienie tego. :) - tym bardziej, że ich switche w obronie są u mnie kluczowe. 

wiesz Morris z Bledsoe też dużo grali razem od samego początku :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Gdzie grali razem? 

nom, w dobry i zdrowym systemie :D i to na samym początku kariery kiedy byli słabszymi graczami niż teraz są ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Eld przenosi posty jak PO hajs z OFE

Dziwnie piszesz PiS ( https://tvn24bis.pl/z-kraju,74/likwidacja-ofe-i-spor-w-sejmie-projekt-trafil-do-dalszych-prac,999116.html )

I jbc tak wiem, ze PO tez sie z OFE "bawiło", ale nie ma co utożsamiać tego tylko z jedną partią :)

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Jamal nie wyszedł z 53TS w całej karierze, Lou długo nie mógł znaleźć miejsca w lidze, ale naprawdę piszac o biedniejszej wersji mocno odlatujesz

Najlepiej porównywać TS z tych samych lat, bo inaczej to propaganda dla mnie. Inne założenia taktyczne, inna koszykówka, inne rzuty. I tu porównując Lou Williamsa teoretycznie wieku w wchodzącym prime (21-25) i Jamala Crawforda schodzącego powoli z prime (27-31) te wyniki są zbliżone pod względem TS%.

Można, więc powiedzieć że pod tym względem byli zbliżonymi graczami.

Ja odlatuje może w jedną stronę, ty w drugą, o piszesz że na szczęście liga wypluła takich kasztanów. Faktycznie, zrobiła to w wieku 39 lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporą część sezonu oglądałem Suns w poprzednim sezonie, ale przestałem, bo ten pajac był nieogladalny a co do wyplucia w wieku 39lat to magia nazwiska i zdrowia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Ja odlatuje może w jedną stronę, ty w drugą, o piszesz że na szczęście liga wypluła takich kasztanów. Faktycznie, zrobiła to w wieku 39 lat

Nie wiem gdzie ja odlatuję, ale nie zapominam, ze Lou posiadał jeden istotny element więcej.

Mózg mianowicie :)

7 minut temu, Lucas napisał:

Dziwnie piszesz PiS ( https://tvn24bis.pl/z-kraju,74/likwidacja-ofe-i-spor-w-sejmie-projekt-trafil-do-dalszych-prac,999116.html )

I jbc tak wiem, ze PO tez sie z OFE "bawiło", ale nie ma co utożsamiać tego tylko z jedną partią :)

o k**** Lucas, link z TVNu?

przepraszam, nie było tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

sporą część sezonu oglądałem Suns w poprzednim sezonie, ale przestałem, bo ten pajac był nieogladalny a co do wyplucia w wieku 39lat to magia nazwiska i zdrowia :) 

Gość ma w nogach prawie 20 sezonów. Niektórzy gracze w lidze w wieku 30 lat to już wraki i emeryci. A tu zdziwko, że Jamal Crawford w wieku 37-39 lat nie zamiatał ligą...

 

2 minuty temu, Lucas napisał:

Wchodzenie w zwykle najdłuższe umowy (27-31) to schodzenie z prime? 🤔

Batum, Gerald Wallace. Gracze w wieku over 30 to już często past prime emeryci. Uważasz, że krzywdzące porównanie 21-25 do 27-31 z tych samych lat? Chyba lepsze niż porównywanie do 38 latka dziadka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Gość ma w nogach prawie 20 sezonów. Niektórzy gracze w lidze w wieku 30 lat to już wraki i emeryci. A tu zdziwko, że Jamal Crawford w wieku 37-39 lat nie zamiatał ligą...

spoko, tylko on ciągnął tankera w dół a to już większa sprawa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam że krzywdzące, ale już lepiej z tego samego wieku czy coś moim zdaniem. Ot po prostu te 27 lat (poczatek przedziałów) to czas ścisłego prime moim zdaniem i raczej post prime określanym po 12 latach w NBA (4+4+4)

Teraz, polishllama69 napisał:

spoko, tylko on ciągnął tankera w dół a to już większa sprawa :) 

No to wzorowo dostosował się do oczekiwań drużyny. Wspaniały roles ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Nie uważam że krzywdzące, ale już lepiej z tego samego wieku czy coś moim zdaniem

W tym samym wieku, to grali w różnych ligach. Chyba każdy widzi różnicę między koszykówką obecną, a tą z przed 10 lat. A mniej więcej taka jest różnica między Panami.

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

spoko, tylko on ciągnął tankera w dół a to już większa sprawa

Jamal Crawford był w Suns c***owy i grał na nazwisko. Ja tu omawiam jego prime, chociaż i longevity ma bardzo sensowne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

W tym samym wieku, to grali w różnych ligach. Chyba każdy widzi różnicę między koszykówką obecną, a tą z przed 10 lat. A mniej więcej taka jest różnica między Panami.

właśnie tamta koszykówka dla takich ball-hogów była bardziej przyjazna, teraz za to Lou ze swoim playmakingiem jest bardziej użyteczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.