Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby nie było, to jak akurat Malika Beasleya cenię. To ja upomniałem się w rankingu flubera o jego obecność i nawet lekko go zawyżyłem umieszczając gdzieś koło TOP100 ligi.

Ale był w slumpie i psuł flow ofensywny Nuggets. Biorąc pod uwagę jak człowiek morza pomstował na Zach Lavine w roli sixth mana to wychodzi tu jego kolejny raz hipokryzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakty sa takie, ze nimi handlujesz, ze podajesz statystyki, gdzie większość  to jest T3 lub staty, które nie są nawet z tego sezonu i teraz próbujesz odwracać kota ogonem. Juancho i Beasley to dobrzy koszykarze, którzy mieli w tym sezonie spore problemy, w T3 powinni byc duzo lepsi niż T1-T2 i jesli wolisz ich sprzedać niż korzystać z nich w dalszej części sezonu to jest Twój wybór, ale nie licz na to, ze nagle teraz dostaniesz boosta w postaci ich dobrych występów z przeszłości/przyszłości względem ocenianego przez nas okresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

No McConnell, Beasley i Plumlee po około 30 mpg, gdy w RL NBA żaden nie gra nawet 20mpg to ciekawa kwestia do oceny.

Plumlee to były regular starter a Beasley chyba pokazuje, że ma nogi i ręce by grać?

czepianie się i to spore, zwłaszcza, że przy AD Śliwka to jeden z najlepszych fitów jakie można sobie wyobrazić

13 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ale był w slumpie i psuł flow ofensywny Nuggets. Biorąc pod uwagę jak człowiek morza pomstował na Zach Lavine w roli sixth mana to wychodzi tu jego kolejny raz hipokryzja.

oj przestańcie się już podniecać, przecież cm nigdzie nie pisał, że Malik miał zajebisty sezon i macie mu W za niego dodawać ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lucas napisał:

Z tym twardym stawianiem, gdy Juancho jest do handlu, a niedawno był też Beasley (a moze juz go gdzieś pognałeś?)

 

1 godzinę temu, Lucas napisał:

Fakty sa takie, ze nimi handlujesz, ze podajesz statystyki, gdzie większość  to jest T3 lub staty, które nie są nawet z tego sezonu i teraz próbujesz odwracać kota ogonem. Juancho i Beasley to dobrzy koszykarze, którzy mieli w tym sezonie spore problemy, w T3 powinni byc duzo lepsi niż T1-T2 i jesli wolisz ich sprzedać niż korzystać z nich w dalszej części sezonu to jest Twój wybór, ale nie licz na to, ze nagle teraz dostaniesz boosta w postaci ich dobrych występów z przeszłości/przyszłości względem ocenianego przez nas okresu.

fakty są takie, że od poltora sezonu regularnie stawiam na juancho i dla niego przejąłem kontrakt wisona chandlera, a za malika beasley'a oddalem 1-rundowy pick.

i to sa jedyne fakty o ktorych masz wiedze i maja znaczenie.

argument z handlowaniem w nasej grze jest chybiony, no chyba, ze bedziesz te same standardy stosowal do wszystkich gm'ow i wiekszosci graczy, przykladowo Qcina, ktoremu zdarzalo sie sondowac rynek w sprawie lillarda, tatuma, drummonda itd. fakt jest taki, że zaden z graczy nie odszedl, jedyne co, to prowadze rozmowy, ktore sa normalnym aspektem tego swiata

wierze, ze jest parę osob, ktore rozumie, czemu sluzyl moj zabieg, a sluzyl on jedynie urealnieniu gry.

natomiast z pewną konsternacją traktuje np. sytuacje w ktore lakers nagle sciagaja gracza, ktory dotychczas mial c***owa opinie w lidze (leonard) i stawiaja na niego kosztem graczy o duzo lepszej renomie, czyt. lopez, dedmon, olynyk. to jest wlasnie odejscie od realizmu, i taka sytuacja w prawdziwym swiecie by sie nie wydarzyla.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

natomiast z pewną konsternacją traktuje np. sytuacje w ktore lakers nagle sciagaja gracza, ktory dotychczas mial c***owa opinie w lidzei stawiaja na niego kosztem graczy o duzo lepszej renomie, czyt. lopez, dedmon, olynyk. to jest wlasnie odejscie od realizmu, i taka sytuacja w prawdziwym swiecie by sie nie wydarzyla.

Czemu niby? Robin Lopez wydaje się trzymać w tej lidze tylko za zasługi i bycie bratem Brook Lopeza. Widać, że te odstawienie gry w Bulls na półtora sezonu odbiło się na jego grze. Nie wiem, liczono że podobnie jak Matthews będzie można przy Giannisie odcinać kupony z jego gry, ale nie wyszło. Robin to grajek na 10-15 minut z ławki. Dedmon był tak beznadziejny, że Divac po tym jak dał mu latem sowity kontrakt spakował go po pół roku z dopłatą. Olynyk to nigdy nie był prawdziwy center i Spo go sukcesywnie odstawiał od rotacji, a umówmy się, że jakiejś cholernie mocnej konkurencji to nie ma.

Także Meyers Leonard to oczywiście kasztan, ale wciąż uprade nad tym co było. Nie dziwne, że Lakers poszukali tu usprawnień, skoro te nazwiska o lepszej renomie to albo szrot albo emeryci.

Inna sprawa, że Jasiek już tradycyjnie przepompował Lakers i będzie płakał po bilansach, że został oszukany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Choćby Lucasa

Nawet na Niego odpowiedziałem.

Zresztą czy ja mam prawo do własnego zdania?

No przecież Meyers to zawsze był c***ograjec, a to że Spo zrobił z Niego jakiegoś przyzwoitego rolesa to ja nie neguje i nawet Ci propsy daje, że jest więcej wart niż Dedmon czy Robin Lopez . Inna sprawa jak teraz wyglądają twoje peany na Olynyka z zeszłego sezonu, gdy ten Meyers go posadził na ławce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Ale był w slumpie i psuł flow ofensywny Nuggets. Biorąc pod uwagę jak człowiek morza pomstował na Zach Lavine w roli sixth mana to wychodzi tu jego kolejny raz hipokryzja.

to niech Ci @LeweBiodroSmoka napisze, kto mu radził złożyć ofertę Lavine'owi, bo może być steal

a potem wyjezdzaj ewentualnie  z hpokryzją.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

to niech Ci @LeweBiodroSmoka napisze, kto mu radził złożyć ofertę Lavine'owi, bo może być steal

a potem wyjezdzaj ewentualnie  z hpokryzją.

I potem temu samemu LBS wciskałeś takie durnoty, że on do pozbycia się Lavine chciał first pickiem dopłacać. I chyba dopiero prezes spółdzielni mu odradził co napotkało gniew Ignazza.

Spoko, Mr. GOAT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Nawet na Niego odpowiedziałem.

Zresztą czy ja mam prawo do własnego zdania?

No przecież Meyers to zawsze był c***ograjec, a to że Spo zrobił z Niego jakiegoś przyzwoitego rolesa to ja nie neguje i nawet Ci propsy daje, że jest więcej wart niż Dedmon czy Robin Lopez . Inna sprawa jak teraz wyglądają twoje peany na Olynyka z zeszłego sezonu, gdy ten Meyers go posadził na ławce.

Zaraz wyjdzie ze brak PO dla Minnesoty rok temu to grubszy skandal, miałem i Meyersa i Jordana Clarksona (wielkiego) :) 

No akcja ze @SlaKB z Giannisem i Ivanem Rabbem w tle była git, a to jak się kilku GMow oburzyło i groziło odejściem to był miodny LOL :D 

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

I potem temu samemu LBS wciskałeś takie durnoty, że on do pozbycia się Lavine chciał first pickiem dopłacać. I chyba dopiero prezes spółdzielni mu odradził co napotkało gniew Ignazza.

Spoko, Mr. GOAT :)

Już wiadomo kto jest Real MVP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

I potem temu samemu LBS wciskałeś takie durnoty, że on do pozbycia się Lavine chciał first pickiem dopłacać. I chyba dopiero prezes spółdzielni mu odradził co napotkało gniew Ignazza.

Spoko, Mr. GOAT :)

tak było. Ja Zacha nie chciałem który ostatecznie miał iść do Dallas 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Nawet na Niego odpowiedziałem.

Zresztą czy ja mam prawo do własnego zdania?

No przecież Meyers to zawsze był c***ograjec, a to że Spo zrobił z Niego jakiegoś przyzwoitego rolesa to ja nie neguje i nawet Ci propsy daje, że jest więcej wart niż Dedmon czy Robin Lopez . Inna sprawa jak teraz wyglądają twoje peany na Olynyka z zeszłego sezonu, gdy ten Meyers go posadził na ławce.

Mnie to tam troche rozwala to jak Jasiek probuje dopasowac forme tych graczy do swojej rotacji. Ja w rl nba nie widzialem zeby ktos gral czterema centrami zblizone minuty ( po kilkanascie) po tym jak w 1t ta rotacja byla inna i sie nie zdziwie jak ta rotacja sie zmieni na 3t a potem jeszcze raz na po i "dostosowywal pod rywala ktorym z nich czterech w danej chwili gra". W rl nba takich kwiatkow nie widzialem w powaznym teamie:) jak to zgrac z reszta teamu?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Mnie to tam troche rozwala to jak Jasiek probuje dopasowac forme tych graczy do swojej rotacji. Ja w rl nba nie widzialem zeby ktos gral czterema centrami zblizone minuty ( po kilkanascie) po tym jak w 1t ta rotacja byla inna i sie nie zdziwie jak ta rotacja sie zmieni na 3t a potem jeszcze raz na po i "dostosowywal pod rywala ktorym z nich czterech w danej chwili gra". W rl nba takich kwiatkow nie widzialem w powaznym teamie:) jak to zgrac z reszta teamu?:)

Jest to jedna z luk naszej gry gdzie można dokoptowac 3 leszczy i a nuz jeden trafi się na trymestr. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.