Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, fluber napisał:

Jakim cudem z tego wychodzi, że Myles Turner i Malcolm Brogdon są bardzo dobrzy, a Sabonis "nie jest słaby" to ja k**** nie wiem.

 

10 minut temu, fluber napisał:

Skad pomysl ze atakuje turnera???

 

11 minut temu, fluber napisał:

105.75. Cos zle przeczytales.

czytam, ale wziąłem zakres, że wszyscy grają ....

image.png.6a735dccd2ab140a2fd62319935c5abf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał:

Moj problem to obrona na obwodzie, zdaje sobie z tego sprawe bo poza housem nie ma nikogo dobrego. 

Czyli mamy dwa problemy.

Brak rima na dłuższych minutach, gdzie Bjelica i Kuzma na skrzydle tylko uwydatniają ten problem (+ kennard/reddick na sf).

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał:

Moj problem to obrona na obwodzie, zdaje sobie z tego sprawe bo poza housem nie ma nikogo dobrego. 

Przy obronie na poziomie średniej ligowej, musiałbyś mieć atak na poziomie Lakers/Rockets z reala, żeby zrobić z tego >50W (zakładając, że u nas byłoby podobnie pod względem tego jak ofensywna jest liga).

Rockets mają 15. defensywę, 3. atak i 29-18. Ciekawe, czy Westbrook jest w stanie zrobić jako pierwsza opcja 113-114 ORTG, skoro to są wyniki zespołów Hardena i LeBrona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

Czyli mamy dwa problemy.

Brak rima na dłuższych minutach, gdzie Bjelica i Kuzma na skrzydle tylko uwydatniają ten problem (+ kennard/reddick na sf).

Bzdury.

5 minut temu, BMF napisał:

Przy obronie na poziomie średniej ligowej, musiałbyś mieć atak na poziomie Lakers/Rockets z reala, żeby zrobić z tego >50W (zakładając, że u nas byłoby podobnie pod względem tego jak ofensywna jest liga).

Rockets mają 15. defensywę, 3. atak i 29-18. Ciekawe, czy Westbrook jest w stanie zrobić jako pierwsza opcja 113-114 ORTG, skoro to są wyniki zespołów Hardena i LeBrona.

A to jest czysta manipulacja. Miami ma 14 defensywe i 7 atak i jest 32-15.

Dobra, jest tak jak myslalem, napierdalanie w hornets, zeby mi dopierdolic przy bilansach. Mam nadzieje ze poczuliscie sie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

A to jest czysta manipulacja. Miami ma 14 defensywe i 7 atak i jest 32-15.

Nieprawda, Miami ma SRS 3.2 (poziom OKC) i 29-18 projected na tej podstawie (tyle co Rockets), do tego 14. defensywa to jest +1.2 względem średniej ligowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, BMF napisał:

. Ciekawe, czy Westbrook jest w stanie zrobić jako pierwsza opcja 113-114 ORTG, skoro to są wyniki zespołów Hardena i LeBrona.

A ile robi Westbrook jako pierwsza opcja ( bez Hardena) w drugim trymestrze?

A przypominam, że ma u mnie najlepszy spacing w lidze wg obliczeń @polishllama69 i najczęściej rolującego do obręczy wysokiego w lidze, który właśnie zrobił ASG. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał:

A przypominam, że ma u mnie najlepszy spacing w lidze wg obliczeń @polishllama69 i najczęściej rolującego do obręczy wysokiego w lidze, który właśnie zrobił ASG

tam jest spierdolone coś, ale nie miałem czasu tego poprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, może masz rację, ~46W-50W, mam fajny pomysł żeby zoperacjonalizować to, o czym napisałem powyżej, ale chyba nie mam czasu.

Paradoksalnie, liga stała się bardziej ofensywna, ale to powoduje, że jeszcze ważniejsze jest granie po dwóch stronach parkietu, bo obecnie Clippers i Lakers - czyli top5 ataku w NBA, mają zaledwie ~+2.5 atak względem średniej ligowej, pomimo tego, że 112.5-112.6 ORTG to świetny wynik. Gdyby bronili na poziomie średniej ligowej, to walczyliby właśnie o 50W, a mówimy np. o ekipie z LeBronem i Davisem. 

Tacy Lakers u nas robiąc nawet 117 ORTG (nr 1), jeżeli będą mieli obronę na poziomie średniej, nie będą lepsi od Lakers z reala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, BMF napisał:

No, może masz rację, ~46W-50W, mam fajny pomysł żeby zoperacjonalizować to, o czym napisałem powyżej, ale chyba nie mam czasu.

Jak chcesz mi dac slabszy bilans niz inni to daj ale nie dokladaj do tego jakich dziwnych teorii ze miejsca w ratingach przekladaja sie na bilanse jeden do jeden bo nie przystoi Ci pisac takich glupot:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Jak chcesz mi dac slabszy bilans niz inni to daj ale nie dokladaj do tego jakich dziwnych teorii ze miejsca w ratingach przekladaja sie na bilanse jeden do jeden bo nie przystoi Ci pisac takich glupot:)

Nigdzie czegoś takiego nie napisałem, aczkolwiek ulepszone nety na końcu sezonu są zaskakująco dobrym wyznacznikiem bilansu, nawet projected W-L na bazie samego SRS rzadko ma większe odchylenie niż 3-4W, a z reguły dużo mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

Nigdzie czegoś takiego nie napisałem, aczkolwiek ulepszone nety na końcu sezonu są zaskakująco dobrym wyznacznikiem bilansu, nawet projected W-L na bazie samego SRS rzadko ma większe odchylenie niż 3-4W, a z reguły dużo mniejsze.

Calkiem niedawno byl team ktory mial 5 atak i 29 obrona w rl nba i 50 winow 

Ty piszesz w moim kontekscie przy 5 ataku i 15 obronie o 46 wygranych. 

O kant dupy rozbic Twoje widelki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Calkiem niedawno byl team ktory mial 5 atak i 29 obrona w rl nba i 50 winow 

Cavaliers mieli +1.0 net i genialnego w końcówkach w tamtym sezonie LeBrona, nigdzie nie stwierdziłem, że nie jest możliwy 'overachieving' w regularze, tak jak tamtych Cavs. Tylko coś takiego zdarza się bardzo rzadko.

46 wygranych to raczej 8. atak i 18. obrona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BMF napisał:

Cavaliers mieli +1.0 net i genialnego w końcówkach w tamtym sezonie LeBrona, nigdzie nie stwierdziłem, że nie jest możliwy 'overachieving' w regularze, tak jak tamtych Cavs. Tylko coś takiego zdarza się bardzo rzadko.

46 wygranych to raczej 8. atak i 18. obrona.

Rl nba jest zupelnie inaczej spolaryzowana niz nasza liga i nie da sie przelozyc ratingow z rl nba na nasze begm tak jak Ty probujesz to robic ( 3 obrona, 13 atak no to 54 wygrane) bo wszystko zalezy od roznic w raringach a nie w miejscach i chociaz widze ze probujesz wyznaczyc mi rating po jednym graczu ( lol ) to sorry ale tak sie nie da. Jak chcesz porownywac zespoly, porownuj je miedzy soba a nie wybiorczo z rl nba. Kazdy ocenia subiektywnie, masz prawo ocenic hornets jak chcesz, wiec po prostu ocen jak przyjdzie czas a nie wymyslaj cuda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.