Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, fluber napisał:

Ja rozmawiam w tej chwili o tym:

 

O kur... xD 

 

serio, fluber ? January porównywał ingrama do Lillarda, a ty wyskoczyłes z Niangiem i Hardenem. Powiedz mi wreszcie Co ma piernik do wiatraka?

 

Po drugie, przestań wszystkim wycinać posty z kontekstu, zacytuj cały mój post następnym razem, bo to co robisz i zwłaszcza to co teraz zrobiłeś w temacie lapu capu jest meeeega słabe. Jak ktoś nie czyta tego tematu, to pomyśli ze january naprawdę tak napisał. Żałosny jesteś : )

 

takze przestań robić z ludzi idiotów na forum, fluber : ) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

O kur... xD 

 

serio, fluber ? January porównywał ingrama do Lillarda, a ty wyskoczyłes z Niangiem i Hardenem. Powiedz mi wreszcie Co ma piernik do wiatraka?

January stwierdził, że Ingram jest lepszym shooterem od Lillarda, bo jest lepszy w trzech przytoczonych przeze mnie statystykach. 

Ja twierdzę, że nie da się porównywać w ten sposób Lillarda i Ingrama. Jako kontrprzykład podaję Nianga i Hardena. 

Lillard miał w tym sezonie 5 razy więcej trójek oddanych pod kryciem niż Ingram. Jak myślisz? Kogo sztaby trenerskie w NBA uważają za lepszego shootera? I jak to może wpływać na procenty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, RonnieArtestics napisał:

O kur... xD 

 

serio, fluber ? January porównywał ingrama do Lillarda, a ty wyskoczyłes z Niangiem i Hardenem. Powiedz mi wreszcie Co ma piernik do wiatraka?

 

Po drugie, przestań wszystkim wycinać posty z kontekstu, zacytuj cały mój post następnym razem, bo to co robisz i zwłaszcza to co teraz zrobiłeś w temacie lapu capu jest meeeega słabe. Jak ktoś nie czyta tego tematu, to pomyśli ze january naprawdę tak napisał. Żałosny jesteś : )

 

takze przestań robić z ludzi idiotów na forum, fluber : ) 

Ale przecież January tak uważa jak było wklejone. 
jak już gm lakers kogoś pokocha miłością szczera ( mając go u siebie) to zawsze mamy do czynienia z takim przehypowaniem ze media zza oceanem powinni się u nas uczyć. DAR Rudy a teraz Ingram to są skrajne przypadki zakochania się w graczu bezkrytycznie i bezwarunkowo. A ze jeszcze dochodzi do tego próba jednoczesnego przygrillowania głównego oponenta w naszej zabawie ( stad ruszenie Lillarda) to wychodzi kabaret. 

Pewne wypowiedzi są tendecyjne bo sluza celom gry w tym przypadku pokonanie minny 

Patrząc na to czysto od strony rozgrywki atak lakers na minny ma cel pokonać przeciwnika. Atak Charlotte na Lakers ( którzy raczej nie spotkają się w po) jest bardziej wiarygodny bo nie służy celom gry bezpośrednio a jedyni dyskusji pomijając ewentualne osobiste animozje. 

No chyba ze ktoś ma czyjeś picki. 

Ps. Możliwość wklejania naszej twórczości do lapu capu dałbym jedynie jedynemu Strażnikowi tego tematu @rw30

Nie będzie wtedy zarzutu nieczystej gry 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał:

Lillard rzuca od BI znacznie gorzej w tym sezonie według absolutnie każdej metryki

Generalnie staty Ingrama są mocno overrated przez początek sezonu, gdzie teamy jeszcze nie ogarnęły, że opanował trójkę na poziomie średniej ligowej i nie trzeba go już traktować za łukiem jak Rondo.

Przez około pierwszy miesiąc sezonu Ingram trafiał 46% za 3, ale ogromna większość tych rzutów była praktycznie bez krycia, bo zostawiali go wolnego za łukiem.

Od tamtego czasu ( kolejne 1,5 miesiąca) Ingram nie jest już traktowany jak Rondo, tylko jak normalny średni strzelec za łukiem i trafia od tego czasu na skuteczności 36,9% z dystansu (2,3 trójki na 6,2 próby oddane), czyli na poziomie Jrue Holidaya (2,2 na 6,1), czy Lonzo Balla ( 2,3 na 6,2)

Generalnie początek sezonu, kiedy drużyny jeszcze nie wiedziały, że Ingram nauczył się rzucać, mocno podbijają mu staty z sezonu.

Te 36,9% to jest bardzo solidny wynik i rzeczywiście poprawia to grę Lakers i ich możliwości, zwłaszcza że w porównaniu do poprzedniego sezonu Butler przestał być zagrożeniem z dystansu i rzeczywiście w grze offball Ingram sprawdzi się znacznie lepiej niż w zeszłym sezonie ( kiedy to zresztą Butler grał sporo offball, bo trafiał za trzy, a Ingram prowadził rezerwowe unity, bo offball był bezużyteczny, więc teraz role się zamieniają, żadne zaskoczenie) . 

Głosujący doceniają Lakers, dali im pierwsze miejsce w Konferencji Zachodniej, ja też dałem Lakers na pierwszym miejscu w Konferencji Zachodniej, doceniając przecież w ten sposób postępy Twoich graczy ( bo kadrowo Dedmon za Favorsa to okrutny spadek jakości), w tym także Ingrama. I to głównie dlatego, że Jasiek siedziałeś cicho i nie forsowałeś jakichś dziwnych pomysłów. Więc tym bardziej nie rozumiem, po co postanowiłeś zacząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tu tylko po cichu napomknę, choć nie wiem czy można o graczach innych niż Ingram, DAR, Westbrook, Wiggins czy Jokić, ale Terry Rozier ostatnie cztery mecze: 30->29->28->27 punktów. Może nie udało się wzmocnić drużyny w okienku transferowym ale forma rośnie a terminarz słabnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, january napisał:

O matko, skończ wymyślać, bo po prostu dobrałeś sobie specjalnie tak okresy pod bzdurną tezę (nie miał Rondo treatment, nie wypisuj nieprawd, kiedy próbujesz coś wymyślić)

No może trochę przesadziłem z tym Rondo treatment, ale dla okresów, które podawałem był dużo bardziej odpuszczany na początku sezonu

Do 25.11 miał 11 rzutów z obrońcą do 4ft,  36 rzutów z obrońcą 4-6 ft i 27 z wide open pozycji (36,5% wide open)

Po 25.11 miał 25 rzutów z obrońcą do 4ft, 67 rzutów z obrońcą 4-6 ft i 37 z wide open pozycji  ( 28,6% wide open)

Widać wyraźnie, że obrońcy są już znacznie bliżej niż na początku sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dawno nie widziałem takiej agresywnej obrony. 
u nas filmiki maja ograniczenia do 1,95M wiec wklejam tylko link z Bostonu via spurstalk

https://www.spurstalk.com/forums/showthread.php?t=282740&p=10031751#post10031751

 

@kolader dbaj o niego bo jego atak przesłania obronę zabierając atencję po tej stronie parkietu 

spurs ogólnie dobrze się rozegrali Bucks i @boston  upolowani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fluber napisał:

Generalnie staty Ingrama są mocno overrated przez początek sezonu, gdzie teamy jeszcze nie ogarnęły, że opanował trójkę na poziomie średniej ligowej i nie trzeba go już traktować za łukiem jak Rondo.

Przez około pierwszy miesiąc sezonu Ingram trafiał 46% za 3, ale ogromna większość tych rzutów była praktycznie bez krycia, bo zostawiali go wolnego za łukiem.

Od tamtego czasu ( kolejne 1,5 miesiąca) Ingram nie jest już traktowany jak Rondo, tylko jak normalny średni strzelec za łukiem i trafia od tego czasu na skuteczności 36,9% z dystansu (2,3 trójki na 6,2 próby oddane), czyli na poziomie Jrue Holidaya (2,2 na 6,1), czy Lonzo Balla ( 2,3 na 6,2)

Generalnie początek sezonu, kiedy drużyny jeszcze nie wiedziały, że Ingram nauczył się rzucać, mocno podbijają mu staty z sezonu.

Te 36,9% to jest bardzo solidny wynik i rzeczywiście poprawia to grę Lakers i ich możliwości, zwłaszcza że w porównaniu do poprzedniego sezonu Butler przestał być zagrożeniem z dystansu i rzeczywiście w grze offball Ingram sprawdzi się znacznie lepiej niż w zeszłym sezonie ( kiedy to zresztą Butler grał sporo offball, bo trafiał za trzy, a Ingram prowadził rezerwowe unity, bo offball był bezużyteczny, więc teraz role się zamieniają, żadne zaskoczenie) . 

Głosujący doceniają Lakers, dali im pierwsze miejsce w Konferencji Zachodniej, ja też dałem Lakers na pierwszym miejscu w Konferencji Zachodniej, doceniając przecież w ten sposób postępy Twoich graczy ( bo kadrowo Dedmon za Favorsa to okrutny spadek jakości), w tym także Ingrama. I to głównie dlatego, że Jasiek siedziałeś cicho i nie forsowałeś jakichś dziwnych pomysłów. Więc tym bardziej nie rozumiem, po co postanowiłeś zacząć.

No i widzisz, fluber, jak chcesz to potrafisz wytłumaczyć swój punkt widzenia rozsądnymi argumentami, zamiast pisać swoje standardowe hasło „przestan robić z ludzi idiotow january”. Tylko czemu dopiero w siódmym Twoim poście na ten temat? 

 

January użył złych słów generalnie nazywając ingrama „obecnie lepszym shooterem” ale dla mnie osobiście z kontekstu całej dyskusji i postu jasno wynikało, ze nie chodzi mu o to ze Ingram jest overall lepszym shooterem, tylko ze obecnie jest bardziej efektywny za trzy niż taki Lillard. Nie jesteś chyba tak nierozgarnięty żeby tego nie zauważyć, ze january wcale nie uważa Ingrama za lepszego shootera za trzy. Natomiast czepiłes się tego jak mucha gowna, nie dość ze tu podniosłes larum, to jeszcze wrzuciłeś w lapu capu jedno zdanie z postu, w dodatku usuwając z środka zdania kluczowe słowo „obecnie”. Moim zdaniem to było mega słabe i nie fair zagranie. Jak się z tym nie zgadzasz to trzeba było od razu napisać rzeczowy post jak ten wyzej, a nie bawić się w takie kiepskie gierki.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, eMeS napisał:

Beasley dzisiaj grał słabiutko imo, złe decyzje rzutowe, łatwe straty.

nie mogę się zgodzić, co prawda do czwartej kwarty można było tak wnioskować, ale 4 kwartę miał naprawdę bardzo doborą, blok, asysty kilka punktów, no i najważniejsze - dobra obrona w ostatniej akcji gdzie zamknął rzut z rogu przyczyniając się walnie do tego, że ta akcja Mavs nie wypaliła

powtarzam - on nie ma z czego złapać flow, te rzuty rzeczywiście na siłę, ale tak by nie było gdyby Malone nie rzucał nim jak workiem kartofli

aha, tyle się mówi o tym jakie cm ma problemy z rotacją, ale nikt nie chwali Śliwki, to jak zwykle ja tylko nadmienię, że bez jego świetnej formy Nuggets nie mieli by takiego dobrego bilansu w ostatnim czasie, to samo tyczy się oczywiście Monte

7 godzin temu, january napisał:

Żałosny jesteś z wynoszeniem beGM na publiczne forum, więc już nawet mnie nie cytuj, bo szkoda słów.

 

C-658VsXoAo3ovC.jpg

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

Irving zaraz wraca 

no i cyk! Tera przeczytałem.

Na kolana przed Knicksowym Panem!

@Qcin_69 Bierz se tego kasztana Paytona haha

Ale Tucker powinien isc do mnie.... (nie kumam ni chu tych glosow. co przemawia za magic niby)

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

no i cyk! Tera przeczytałem.

Na kolana przed Knicksowym Panem!

@Qcin_69 Bierz se tego kasztana Paytona haha

Ale Tucker powinien isc do mnie.... (nie kumam ni chu tych glosow. co przemawia za magic niby)

Ulalala Irving wraca wiec Nets poza Po za chwile :D nie wiem z czego się cieszysz :D ze Przehypowany Jordan Clarkson Ci wrócił? Serio słabi ci Knicks w tym roku...0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.