Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Nom na pewno, bo ludzie tu nie potrafia myśleć, ze Drummond to jako opcja 4/5 zespołu ma inne value niż jako franchise player :) masz racje Jasiek :) dobrze ze mam pick zastrzeżony w top10 to może coś z tego sezonu uratuje :)

zawsze to lepsze niż rotacja na C Kelly RoLo Dedmon

46 minut temu, Qcin_69 napisał:

Nie tyle beGM, co graczy traktuje jak debili

i będzie płacz jak cytując "Drummond z szyderczym ośmiechem pingwina go będzie wyprzedzał"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Trochę manipulujesz lub pamięć zawodzi. 

Nurkic miał bardzo obiecujący początek w Denver, robił nawet za startera. Potem jednak a) kontuzja b) Jokic

Obok siebie nie mogli grać, co Malone też sporo zajęło zrozumienie. Dodatkowo Nurek dość charakterny i ambitny i dlatego jako backup odpadał. 

To zaowocowało zaniżona wartością transferowa. 

Trzeba by spytać @LeweBiodroSmoka

To był największy hejter Nurkica podczas pobytu w Nuggets.

Pamiętam, że sporo go broniłem w dyskusjach z Nim.

Ale fakt, że trade z Plumlee od początku był oceniany negatywnie. Sam byłem sporym fanem Plumdoga, ale nie rozumiałem tego dealu ze strony Nuggets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ale fakt, że trade z Plumlee od początku był oceniany negatywnie. Sam byłem sporym fanem Plumdoga, ale nie rozumiałem tego dealu ze strony Nuggets.

pewnie tylko to mieli na stole

Nurkić miał potężny poprzedni sezon i szkoda tej kontuzji, bo kto wie, może byliby stanie ograć GSW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, MarcusCamby napisał:

Z drugiej strony przykro, że BeGM uchodzi za miejsce, gdzie nie warto wchodzić, bo jest miejscem propagandowym i ten ton utrzymują też Nasi ludzie jak ostatnio @cvbe czy @Lucas, gdy wcześniejsze ATFy cieszyły się ogromną estymą.

Niestety to nasza wielka porażka wizerunkowa.

niczego takiego nie uświadczyłem, a może inaczej - nigdy nie biorę na serio zdania ludzi, którzy mają mgliste pojęcie o tej grze

ATF cieszyły się estymą, bo doświadczenie "w branży" każdego jednego uczestnika (poza wyjątkami) było bardzo duże, ale też tamte pokolenie wykazywało się o wiele większą kulturą osobistą, to nie jest zastrzeżenie do nikogo z Was, bo byłbym hipokrytą, po prostu pewne rzeczy by 8 lat temu nie przeszły

a Jasiek to akurat w starych ATF wyznaczał nowe trendy, dawając nawet pixsy z zagrywek, ja chłopakowi warsztatu nidy nie odmówie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Z drugiej strony przykro, że BeGM uchodzi za miejsce, gdzie nie warto wchodzić, bo jest miejscem propagandowym i ten ton utrzymują też Nasi ludzie jak ostatnio @cvbe czy @Lucas, gdy wcześniejsze ATFy cieszyły się ogromną estymą.

Niestety to nasza wielka porażka wizerunkowa.

No co będę chłopa okłamywał, cytowanie wybiórczego posta z naszej gry na forum ogólnym nie ma większego sensu :) To nie kwestia szkalowania gry lub któregokolwiek z graczy a po prostu taki jej urok, wszystko co jest tu pisane trzeba podzielić przez dwa co najmniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MarcusCamby napisał:

Trzeba by spytać @LeweBiodroSmoka

To był największy hejter Nurkica podczas pobytu w Nuggets.

Pamiętam, że sporo go broniłem w dyskusjach z Nim.

Ale fakt, że trade z Plumlee od początku był oceniany negatywnie. Sam byłem sporym fanem Plumdoga, ale nie rozumiałem tego dealu ze strony Nuggets.

deal był niezrozumiały z powodu picku dorzuconego przez Denver, bo tak bez tego idealny win-win

a Nurkić był FATALNY od 15 grudnia pamiętnego w pewnych kręgach roku, top5 sabotażów ostatnich lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, cvbe napisał:

No co będę chłopa okłamywał, cytowanie wybiórczego posta z naszej gry na forum ogólnym nie ma większego sensu :) To nie kwestia szkalowania gry lub któregokolwiek z graczy a po prostu taki jej urok, wszystko co jest tu pisane trzeba podzielić przez dwa co najmniej :)

dlatego warto przybrać postawę podobną do mojej i nie bawić się w marne manipulacje 

i hejtować wszystko co popadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, polishllama69 napisał:

dlatego warto przybrać postawę podobną do mojej i nie bawić się w marne manipulacje 

i hejtować wszystko co popadnie

Tym bardziej ze możesz to robić bezkarnie co pokazała ostatnio reakcja chłopaków. 
walisz kogoś pała ( np Spurs) a jak w końcu ktoś odpowiada Tobie ( co u Jazz) ze przestań bo tez Tobie jebne to brać GM się obrusza „ dlaczego tak niekulturalnie „ ( w kontekście ze dziwne jest moje odbicie piłeczki co u jazz) i mam tego nie robić ;))))

to rzeczywiście działa. 
i tego typu manipulacje ( negatywna narracje i nazywanie nie swoich graczy gownem) jeszcze nazywasz wprost postawa nie bawienia się w manipulacje ;)))))))

Trzeba iść za duchem gry. 
 

Co lepsze cześć twoich tez musisz mocno podpierać statystykami podczas gdy sam masz kolekcje graczy których nawet nie trzeba oglądać aby skrytykować ( przyznałeś ze nie oglądasz ostatnio bo masz lepsze zajęcie  ) ;)))))

Nasze beGM to czyste złoto i kto tu nie był ten nie wie ;) 

A przecież wiecie ze wielu jak zobaczyło za dużo złota to zwariowało. U nas to samo. 
btw dawno nie było głębszej dramy. Robi się powoli nudno 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BMF @Sylvinho. i kto tam jeszcze jest za wprowadzeniem u nas "trade request".

Obiecałem Wam dzisiaj ankietę na temat trade request i będzie ale mam do Was pytanie: w jaki sposób wyobrażacie sobie taki "trade request". Czy tylko jak prawdziwy pójdzie w RL ( np KAT już nie będzie chciał być w Wolves to Magic u nas też go muszą gdzieś oddać ), czy większością głosów 2/3 GMów, czy macie jakiś inny pomysł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

@BMF @Sylvinho. i kto tam jeszcze jest za wprowadzeniem u nas "trade request".

Obiecałem Wam dzisiaj ankietę na temat trade request i będzie ale mam do Was pytanie: w jaki sposób wyobrażacie sobie taki "trade request". Czy tylko jak prawdziwy pójdzie w RL ( np KAT już nie będzie chciał być w Wolves to Magic u nas też go muszą gdzieś oddać ), czy większością głosów 2/3 GMów, czy macie jakiś inny pomysł.

 

U nas jest za duzo zmian, zeby brać to z RL. Wolves i nasi Magic to kompletnie inne organizacje przeciez.

Glosy GM-ów imo, bo taki George u nas pewnie kwalifikowałby się do takiego przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Eld napisał:

Obiecałem Wam dzisiaj ankietę na temat trade request i będzie ale mam do Was pytanie: w jaki sposób wyobrażacie sobie taki "trade request". Czy tylko jak prawdziwy pójdzie w RL ( np KAT już nie będzie chciał być w Wolves to Magic u nas też go muszą gdzieś oddać ), czy większością głosów 2/3 GMów, czy macie jakiś inny pomysł.

Np. 6-8 GMów proponuje głosowanie nad trade request gracza X i jeżeli 2/3 graczy (20/29) przegłosuje, że tak, to wtedy u nas gracz zgłasza trade request. Jak np. Giannis w realu złoży trade request, to u nas pewnie nie trzeba byłoby głosowania, by stwierdzić, że jest podobnie. Chodzi o sytuacje tj. ta z Georgem - w realu gra w contenderze, do którego złożył trade request z Oklahomy, u nas gra o playoffy w Bostonie, czyli odpowiedniku Oklahomy - która właśnie rozmieniła za free drugiego z franchise playerów. Nie ma u nas w grze żadnego odpowiednika w sytuacji George'a z reala, ale istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że potraktowałby Boston tak samo, jak Indianę i Oklahomę, bo ma 29 lat i gra tam autentycznie o nic, i to chyba nie tylko w perspektywie tego sezonu.

Dlatego uważam(y), że taki instrument jest dobry i w takim kształcie nie powodowałby żadnej inby, że ludzie głosują za trade request LeBrona (2/3). :) Principe, sorry za ten przykład z Bostonem, no hard feelings.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

Np. 6-8 GMów proponuje głosowanie nad trade request gracza X i jeżeli 2/3 graczy (20/29) przegłosuje, że tak, to wtedy u nas gracz zgłasza trade request. 

Nie wiem czy to nie bedzie martwy przepis bo jezeli ktos bedzie przeciwko trade request to potem automatycznie bedzie zawsze na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do rozmowy w sprawie nieszczęścia w San Antonio w realu 

https://stats.nba.com/players/clutch-traditional/?Season=2019-20&SeasonType=Regular Season&PerMode=Totals&TeamID=1610612759&sort=FTA&dir=-1

 

w nocy w końcówce meczu DDR nie trafił 2 kluczowych wolnych ( ma w tym sezonie w clutch 9/18 FT) miał w ostatnich rzutach 1/8 z gry i minął się ze zbiórka mimo piłki na łapach przez co Love wyrównał. 

Oni jak razem przebywają w clutch to produkują minusy ale spójrzcie na nich z osobna. Który szkodzi? 

36% vs 60% 

3 vs 2 straty 

9/18 vs 5/6 z linii 

tsm się tez wybija Pati Mills 1/11 0/8 za trzy 

Forbes 4/14 2/8 

Gsy i Muray akurat ok 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ignazz napisał:

( przyznałeś ze nie oglądasz ostatnio bo masz lepsze zajęcie  ) ;)))))

podałem też dane do tego co oglądałem :D nie baw się w jakieś marne insynuacje, to że nie mam pace na 700+ spotkań, to nie znaczy, że w ogóle nie oglądam

7 godzin temu, ignazz napisał:

negatywna narracje i nazywanie nie swoich graczy gownem)

swoich też bym nazwał, ale gra mi nie pozwala a Wy za dobrze znacie opcję cytowania

7 godzin temu, ignazz napisał:

Tym bardziej ze możesz to robić bezkarnie co pokazała ostatnio reakcja chłopaków. 

jakie bezkarnie ?

7 godzin temu, ignazz napisał:

walisz kogoś pała

nie moja wina, że uzbierałeś kombinację rgaczy, których nie jestem fanem :D 

7 godzin temu, ignazz napisał:

Tobie jebne to brać GM się obrusza „ dlaczego tak niekulturalnie „ ( w kontekście ze dziwne jest moje odbicie piłeczki co u jazz) i mam tego nie robić ;)))

przecież odpowiedziałem kulturalnie na zaczepkę a Łukasz miał rację :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

 

Oni jak razem przebywają w clutch to produkują minusy ale spójrzcie na nich z osobna.

Jak już przy tym jesteśmy, Russell Westbrook w clutch w tym sezonie PER 36:

28 punktów, 12 zbiórek, 5 asyst, 0,8 straty (!!!) 60 TS% i Net Rating 17,7

Fajny gracz, który w tym sezonie trafia lepiej pull up trójki niż catch & shoot otwarte z rogu i jest dużo lepszy w clutch niż w pozostałych częściach meczu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał:

Jak już przy tym jesteśmy, Russell Westbrook w clutch w tym sezonie PER 36:

28 punktów, 12 zbiórek, 5 asyst, 0,8 straty (!!!) 60 TS% i Net Rating 17,7

Fajny gracz, który w tym sezonie trafia lepiej pull up trójki niż catch & shoot otwarte z rogu i jest dużo lepszy w clutch niż w pozostałych częściach meczu:)

Jest to argument któremu się przyjrzę bo Rakiety ogólnie dobrze wypadają w clutch. Jak poszczególne %? Co z wolnymi? Bo to była jego słabość. 

Tylko żebyś z tego korzystał musisz mieć skład na close Games ;) 

Cicho jak zwykle wypada GM Bucks posiadacz abc. Widzieliście te monstrualne ststy Greka? Bo ja im się bliżej przyjrzałem i mnie zmroziły. Świetny sezon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Jest to argument któremu się przyjrzę bo Rakiety ogólnie dobrze wypadają w clutch. Jak poszczególne %? Co z wolnymi? Bo to była jego słabość. 

 

52% z gry, 29% za 3, 75% z wolnych 60TS%

6 minut temu, ignazz napisał:

 

Tylko żebyś z tego korzystał musisz mieć skład na close Games ;) 

Mam skład do robienia blowoutów, a co:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trade request wydaje mi się, że będzie też narzędziem dla GMów do wypchniecia graczy, którzy im nie pasują a głupio im po kilku miesiącach po podpisaniu Maxa handlować, więc taki trade request może być dla nich na rękę 😀 

Pytanie techniczne - jak ma powstawać taki wniosek 6-8 GMów? Jeden rzuca pomysł i potrzeba wsparcia takiej ilości osób by był oddany pod głosowanie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.