Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Sabonis dziś zatrzymał Lakers. 26-10-4 i najlepsze w meczu +13. Cały czas liczę, że zadebiutuje w ASG w tym sezonie.

Do tego Warren od początku sezonu notuje progres w obronie i zanotował aż 3 bloki w tym meczu.

Najlepszym strzelcem Lakers... Dwight Howard:) 10/10 FG

Augustin 22/4/3 i najlepsze w meczu +9 przeciwko Jazz, nawet Vince dzisiaj 15 punktów odpalił.

Westbrook gra od 3 tygodni znowu jak all star, znakomita forma moich graczy i najszersza rotacja w lidze, liczę na przewagę parkietu po 1T.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

still wolę DJa jako 2ndary handlera, albo obok innego dobrego kreatora coś tam rzut odnalazł, ale to +- pięknie nabite Vuckiem;

ogólnie jakoś nie widziałem Rox w tym roku więcej jak 3 razy i mam nadzieję, że Westbrooka nie obrzydzisz mi bardziej niż Mac Hachimurę, chociaż tutaj daleko nie masz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

still wolę DJa jako 2ndary handlera, albo obok innego dobrego kreatora coś tam rzut odnalazł, ale to +- pięknie nabite Vuckiem;

ogólnie jakoś nie widziałem Rox w tym roku więcej jak 3 razy i mam nadzieję, że Westbrooka nie obrzydzisz mi bardziej niż Mac Hachimurę, chociaż tutaj daleko nie masz ;) 

No Vuc minus 7, a Augustin +9:)

Augustin gra u mnie jako 2ndary handler wyłącznie wtedy kiedy House/Redick są kontuzjowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

No Vuc minus 7, a Augustin +9:)

dzisiaj straszny szkodnik, ogólnie line-up Fultz - DJ - Ross wygląda całkiem fajnie jak się to ogląda, tylko ten rak Gordon ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, ignazz napisał:

A w co Wy z Macem gracie? 

w nic

21 minut temu, ignazz napisał:

LMA w miejsce Gordona byłoby lepsze?

;)

chyba nie, bo jednak obrona by kulała strasznie wtedy a LMA value z jego obecnym scoringiem jest niskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, polishllama69 napisał:

dzisiaj straszny szkodnik, ogólnie line-up Fultz - DJ - Ross wygląda całkiem fajnie jak się to ogląda, tylko ten rak Gordon ....

Gordon powinien grać na czwórce, tak jak u mnie. Bardzo traci w rl Orlando grając na sf, żeby były minuty dla Isaaca na pf. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

Gordon powinien grać na czwórce, tak jak u mnie. Bardzo traci w rl Orlando grając na sf, żeby były minuty dla Isaaca na pf. 

ale przecież on 24mpg gra na PF a jak dzieli plac z Isaaciem to grają wymiennie na wing spotach, większym problemem jest jego decyzyjność w ataku, bo to jest poziom "prime" Wigginsa jest - kompletne gówno

zresztą ukłądanie przyszłości pod Isaaca to naturalny ruch, zwłaszcza, że za rok wraca Okeke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ignazz napisał:

Dlatego czytałem ze jest dostępny w wymianie 

Gordon w Spurs to mogłoby być dobre rozwiązanie dla obu stron. 

21 minut temu, polishllama69 napisał:

ale przecież on 24mpg gra na PF a jak dzieli plac z Isaaciem to grają wymiennie na wing spotach, większym problemem jest jego decyzyjność w ataku, bo to jest poziom "prime" Wigginsa jest - kompletne gówno

ale najwyraźniej lepiej czuje się na pf. Jego skuteczność w ataku faktycznie jest fatalna, ale może wpływ na to ma właśnie rosnąca rola Isaaca jego kosztem w rl Magic. Chciałem mieć choć jednego gracza z rl Magic u siebie, ale może jego trade do innej organizacji (w realu naturalnie - nie u mnie) - ma jednak sens. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Alonzo napisał:

ale najwyraźniej lepiej czuje się na pf. Jego skuteczność w ataku faktycznie jest fatalna, ale może wpływ na to ma właśnie rosnąca rola Isaaca jego kosztem w rl Magic. Chciałem mieć choć jednego gracza z rl Magic u siebie, ale może jego trade do innej organizacji (w realu naturalnie - nie u mnie) - ma jednak sens. 

no właśnie w drugą stronę, ten c***ek nie umie spuścić z tonu jak nie żre a on miał pomóc formować grę ławki

bo rok temu to z Rossem elegancko dbali o to aby ławka nie dostawała wpierdolu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czterech dni można wrzucać opisy, a jeszcze żadnego nie ma?

No dość grubo. @fluber zwykle wrzucał pięć minut po otwarciu tematu, a tu taki spokój.

Ja to chyba zacznę pisać swój już dzisiaj, bo maraton obowiązków mam teraz i martwię się jak znaleźć tu jeszcze czas na NBA i BeGM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Od czterech dni można wrzucać opisy, a jeszcze żadnego nie ma?

No dość grubo. @fluber zwykle wrzucał pięć minut po otwarciu tematu, a tu taki spokój.

Ja to chyba zacznę pisać swój już dzisiaj, bo maraton obowiązków mam teraz i martwię się jak znaleźć tu jeszcze czas na NBA i BeGM

No bo jak pisac opisy jak gracze trymestru nie skonczyli?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.