Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, january napisał:

Gratki swoją drogą @shevcu za Reggie Jacksona, ciężko mi sobie wyobrazić byś miał jakąkolwiek lepszą opcję na tym FA (hardcap/potrzeby), idealnie tam wchodzi jako scorer - bardzo tego Kings brakowało.

(nieefektywny typ z słabą D, ale w Kings serio takiego typa brakowało strasznie :D)

Eric Gordon byłby lepszy.

A przynajmniej bez patrzenia na okoliczności jest po prostu lepszym graczem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Eric Gordon byłby lepszy.

A przynajmniej bez patrzenia na okoliczności jest po prostu lepszym graczem. 

oczywiście, że nie jest, to znaczy bez patrzenia na okoliczności nie ma żadnego powodu by stawiać 33letniego Gordona wyżej, na pewno nie dlatego, że zagrał jeden bdb sezon w tankerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

oczywiście, że nie jest, to znaczy bez patrzenia na okoliczności nie ma żadnego powodu by stawiać 33letniego Gordona wyżej, na pewno nie dlatego, że zagrał jeden bdb sezon w tankerze

Czekaj? Co? 

Dobra. Rozumiem, że dopisek 33-letni ma być tu kluczowy. 

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MarcusCamby napisał:

Czekaj? Co? 

to, że RJ był liderem drużyny, która niemal zrobiła PO bez dwóch superstarów, ja wiem jaka jest tutaj opinia co poniektórych, ale no niestety prawda jest raczej inna

jego wartość realna wyjdzie teraz gdy już nie będzie musiał być pierwszą opcją

edit: nie wiedziałem, że RJ ma już też 32 lata ale to niewiele zmienia, jeśli Gordon nie zmieni klubu, a przy jego zarobkach jest to dość wątpliwe, to ciężko będzie mu sporto przeskoczyć Jacksona

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, january napisał:

Gratki swoją drogą @shevcu za Reggie Jacksona, ciężko mi sobie wyobrazić byś miał jakąkolwiek lepszą opcję na tym FA (hardcap/potrzeby), idealnie tam wchodzi jako scorer - bardzo tego Kings brakowało.

(nieefektywny typ z słabą D, ale w Kings serio takiego typa brakowało strasznie :D)

Dzieki ;) już rok temu go chciałem ale przegrałem z Sota która go potraktowała mało profesjonalnie i bez mrugnięcia oka spuściła w trakcie sezonu. Chciałbym by przyszedł ale to uzależnione jest od decyzji Harrisa który na 99% trafi do Heat No ale niezbadane są wyroki w begm 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
4 minuty temu, lorak napisał:

Ponitka zagrał kosmos, nie szło mu na początku, ale i tak atakował kosz oraz robił całą grę. moim zdaniem to póki co najlepszy występ na tym turnieju, lepszy niż te 40pts Doncica oraz Giannisa.

ale duma

oby Olek też dał Rox tyle szczęścia na dead money :P

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.