Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, fluber napisał:

Nie Ty, tylko Wooden, dlatego pewnie nie pamiętasz, ze po drodze Knicks pokonali wtedy Wizards z następującym s5: Eric Bledsoe - Bradley Beal - Andre iguodala - Jeff Green - Marc Gasol oraz 76ers, która nie wiem w czym miałaby być lepsza 3 lata temu od składu, który jest teraz z Irvingiem zamiast Simmonsa, Maxeyem zamiast Josha Richardsona, Covingtonem zamiast Covingtona, który był wtedy połamany i nie mógł grać itd.. Tam w PO 4-6 gracz rotacji to byli Josh Richardson, James Johnson i Rajon Rondo. Zwłaszcza, że Embiid też tam wtedy zdrowy nie był i nie licząc ostatniego elimination game to grał średnio 28,9  minut na mecz ( i bodaj jeden mecz w ogóle nie grał)

Jedynie Bucks z tamtego czasu byliby tu najlepszym zespołem zdecydowanie. Tylko, że gdyby wrzucili wtedy opis, to Knicks nie mieliby finału.

Zdumiewające ze po tylu razach człowiek morza nadal myśli, ze może rzucić se gównoteze dot. przeszlosci, bo nikt nie pamięta/nie sprawdzi. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, człowiek...morza napisał:

szczerze?

wszystkie druzyny ktore wtedy pokonalem, weszlyby w tym roku do finalu.

masakra

Żałosne. 

Teraz rl finały niech wyjaśnia nam jakim słabym obrońca 1:1 jest Poole a i tak poczytam zachwyty nad graczem. Jest ktoś w stanie potwierdzić tezę ze Poole jest najgorszym 1:1 defensorem tych PO ( przy znacznym minimum minut) 

Statystycznie? Bo moim zdaniem coś jest na rzeczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co żałosnego w stwierdzeniu człowieka morza, jak ten Wschód jest faktycznie wyjątkowo słaby patrząc na ostatnie lata, gdzie często mówiło się o Gwiezdnych Wojnach.

Fluber podał skład Wizards, gdzie Bledsoe w tamtym czasie był drugim najlepszym graczem Bucks i wybrany do 1st def team.

Kpienie z Rajona Rondo, który wtedy w PO budził zachwyt i niejako przesądził o wygranej z Knicks.

Wydaje się, że Orlando Magic jest obecnie faworytem Wschodu, mimo że Mitchell zaliczył tym razem collapse w PO po ostatnich koncertach. Wymieniać można długo, różnica w jakości czołówki jest spora. Dość powiedzieć, że mistrz Wchodu każdy win z Lakers uznać będzie mógł za sukces, nie mówiąc o poważnej serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Nie wiem co żałosnego w stwierdzeniu człowieka morza, jak ten Wschód jest faktycznie wyjątkowo słaby patrząc na ostatnie lata, gdzie często mówiło się o Gwiezdnych Wojnach.

Fluber podał skład Wizards, gdzie Bledsoe w tamtym czasie był drugim najlepszym graczem Bucks i wybrany do 1st def team.

Kpienie z Rajona Rondo, który wtedy w PO budził zachwyt i niejako przesądził o wygranej z Knicks.

Wydaje się, że Orlando Magic jest obecnie faworytem Wschodu, mimo że Mitchell zaliczył tym razem collapse w PO po ostatnich koncertach. Wymieniać można długo, różnica w jakości czołówki jest spora. Dość powiedzieć, że mistrz Wchodu każdy win z Lakers uznać będzie mógł za sukces, nie mówiąc o poważnej serii.

Nie chce mi się serio tłumaczyć. Ale zawsze można sobie brać do ręki słownik i otworzyć na literkę M. Nie chodzi mi o słowo Mistrzostwo ale Megalomania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignazz czemu uważasz ze moja oferta dla Lopeza nie miałaby być prawidłowa? 
z ciekawości pytam ;) 

standardowa umowa - mogę go podpisać z cap space zgodnie z wyliczeniami Januarego dotyczące rozliczenia finansów 

jesli byłyby jakieś wątpliwości to poproszę mastera od SC @karpik o wypowiedz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, MarcusCamby napisał:

Nie wiem co żałosnego w stwierdzeniu człowieka morza, jak ten Wschód jest faktycznie wyjątkowo słaby patrząc na ostatnie lata, gdzie często mówiło się o Gwiezdnych Wojnach.

Fluber podał skład Wizards, gdzie Bledsoe w tamtym czasie był drugim najlepszym graczem Bucks i wybrany do 1st def team.

Kpienie z Rajona Rondo, który wtedy w PO budził zachwyt i niejako przesądził o wygranej z Knicks.

Wydaje się, że Orlando Magic jest obecnie faworytem Wschodu, mimo że Mitchell zaliczył tym razem collapse w PO po ostatnich koncertach. Wymieniać można długo, różnica w jakości czołówki jest spora. Dość powiedzieć, że mistrz Wchodu każdy win z Lakers uznać będzie mógł za sukces, nie mówiąc o poważnej serii.

coz, w finale wschodu mamy dwie druzyny, ktore są totalnie pod formą. wygra nie siła, a mniej wad.

przez pryzmat postow zatem widzę, że osobom powyzej z tej nienawisci pare stykow w glowie przestawilo, a jakakolwiek dyskusja jest bez sensu.

 

begm niestety schodzi do poziomu, gdzie prym wiedzie gloryfikacja przecietniactwa i c***owizny. powoli widac ile z tego "dobrego" przychodzi grze.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mnie kwalifikujesz do tej Grupy Zazdrośników ale jak tak to i tu mijasz się z prawda. Jak w większości przypadków ostatnio. A był z Ciebie kiedyś Gość. Z fajnymi wpisami. Może i wizjoner.  Teraz tylko zblazowany megaloman pouczający każdego i wiedzący wszystko lepiej. Niby wytyczający szlaki nieznane innym tylko śmiertelnikom. Trail blazers. Ile będziesz odcinał te kupony? Których w sumie nue ma. 

Wschód może i jest słabszy ale obecne 76ers nawet z wybitym okiem Joela to jest świetny skład którego bym tak nie wyśmiewał. Po prostu kontuzje od 3 lat robią w rl nba loterie wyników i nic na to nie poradzimy. Ani powód do dumy jak komuś ufarci się zdrowie ani powód do wyśmiewania jak komuś wiatr w oczy. Ekipy są dobrze budowane i nie zgodzę się ze każdy z twoich przeciwników kiedyś dziś by wygrał wschód 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, człowiek...morza napisał:

coz, w finale wschodu mamy dwie druzyny, ktore są totalnie pod formą. wygra nie siła, a mniej wad.

przez pryzmat postow zatem widzę, że osobom powyzej z tej nienawisci pare stykow w glowie przestawilo, a jakakolwiek dyskusja jest bez sensu.

 

begm niestety schodzi do poziomu, gdzie prym wiedzie gloryfikacja przecietniactwa i c***owizny. powoli widac ile z tego "dobrego" przychodzi grze.

Widzę, że Irving, czy PJ Tucker byli świetni tylko jak grali w Knicks.. Przypadek? 🤔

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lucas napisał:

Ze sceny najlepiej zejść niepokonanym, a myślę, że ogarnie mistrzów BeGM + doprowadzenie do G7 (choć okoliczności wiadome) w 2 rundzie to mniej więcej taki poziom "niepokonania" jak na możliwości Suns.

Zbierałem się do tego już w poprzednim sezonie i w trakcie tego, ale nadszedł czas tej decyzji, bo trochę mnie męczy-nudzi ta ostatnio i potrzebuję przerwy. Jeśli za rok ktoś będzie wolny to pewnie pomyślę o powrocie (jeśli będziecie chcieli), ale no na ten moment rezygnuję.

Do czasu znalezienia nowego GM-a coś mogę przy Suns pomóc jbc.

Dzieki za gre. Powodzenia i pewnie ,,do zobaczenia”  za rok ;) 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał:

@Alonzo jestem ciekaw Twojej opinii.
 

NOH z CP3 i Westem mieli najgorszą ławkę w lidze 24 punkty co mecz w RS co daje średnio 5 punktów bo 10 meczowa. Czy nie lepiej było by mieć trzech wymiataczy po te 10 PPG i dwóch statystów niż 5, którzy łącznie rzucają 24 punkty ? 

Heat chyba w debiutanckim sezonie Wadea też grali w sumie sezon w 8-9 ale żeby cos takiego miało miejsce musi sie udać bardzo dużo rzeczy, a tam wtedy odżyli po przebudowie - doszli młodzi Wade, Udonis, Odom, Skip To My Lou, czy w wygodniejszych dla siebie rolach grali Eddie Jones i Brians Grant (jeszcze Butlery były w rotacji - Caron i Rasuel) - a wszystko to spajał wtedy pełniący rolę dzisiejszego Udonisa -  Bimbo Coles. 

Tak więc takie rzeczy się zdarzają, ale muszą być odpowiednie warunki, których u nas w BeGM nie ma bo większość składów jest podczas sezonu zawsze bardzo przemeblowanych. U nas wg mnie tacy Pistons, czy Clippers mogliby grać wąskimi składami ten sezon, bo tam był nagle spory przeskok jakościowy i tzw. dobra atmosfera mogłaby ich nieść. W Pistons - Morant, a w Clippers- Garland, czy Cade. W Heat tak było wtedy z młodym Wadem, a w New Orleans z młodym Paulem. 

LAF.. Qcin Tobie sezon załatwił, bo gdyby nie te koszmarne wymiany w tym sezonie, to mogłeś walczyć teraz z Januarym jak równy z równym o mistrzostwo.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby każdy podjarany? Cześć już zrobiła rekonesans wymian w górę i w dół a na koniec i tak znajdzie się paru hamulcowych i wybory pójdą według tankathlona w 80% gdzie po trzęsieniu ziemia. ( wymiana #1 za gwiazdę) poleci z wyjątkiem na Polaka konserwatywny wybór 

A za rok ponad połowa tych podjaranych wynalazków zblednie. 

I się zacznie handel i sezon ogórkowy niebawem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli standard draftowy ;) 

z każdego draftu czyli 60 zawodników (no powiedzmy z 50 bo część to stashe) zostaje w NBA na jakiś minutach większych niż 5 na mecz ok 10-15 zawodników. A potem się tylko czeka na jakiś konkretny wyskok ciężko pracującego zawodnika który po 3-4 latach się nagle wybija (typu Poole, Payton, Brown, Vincent itp). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

Niby każdy podjarany? Cześć już zrobiła rekonesans wymian w górę i w dół a na koniec i tak znajdzie się paru hamulcowych i wybory pójdą według tankathlona w 80% gdzie po trzęsieniu ziemia. ( wymiana #1 za gwiazdę) poleci z wyjątkiem na Polaka konserwatywny wybór 

A za rok ponad połowa tych podjaranych wynalazków zblednie. 

I się zacznie handel i sezon ogórkowy niebawem. 

ja na pewno bede hamowal i mowie to od razu :)

tym bardziej, ze mam 6 wyborow xd

niemniej tankathlon mnie nie interesuje nawet w 0,0000000001 % 

dlatego bedzie trzeba czekac :P

wnioskuje wrecz o wydluzenie terminow

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.