Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fluber napisał:

Bez sensu prowokujesz do kłótni, jak jeszcze nawet play-in się nie skończyło. Gra i tak wisi na włosku i takie prowokacje nie są nikomu do niczego potrzebne. 

Wiadomo ze magic tytułu tu nie zdobędą i możliwe ze zatrzymają się na 2 rundzie ale w tym momencie takie ataki są po prostu nie na miejscu. Wystarczy dram w begm na jakiś czas. Trzeba znać umiar

co Ty Fluber gadasz, nic nie pada, po prostu trzeba przetrwać gorsze chwile

i weź chłopie nie pisz co jest nie na miejscu skoro każda dogodność wykorzystujesz być dowalić cm

ja to przynajmniej staram się robić w sposób merytoryczny, czas jest dobry jak każdy inny, potraktuj to jak preludium do zaciętej serii

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Przestań grać pamięcią Elda, bo nie masz do tego krzty honoru i moralności mimo pozy którą na forum chcesz kreować.

o k****, nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Przestań grać pamięcią Elda, bo nie masz do tego krzty honoru i moralności mimo pozy którą na forum chcesz kreować.

Jak masz coś do mnie to możesz zawsze znowu napisać na priv. Szkoda zaśmiecać wątek begm. 

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

co Ty Fluber gadasz, nic nie pada, po prostu trzeba przetrwać gorsze chwile

i weź chłopie nie pisz co jest nie na miejscu skoro każda dogodność wykorzystujesz być dowalić cm

ja to przynajmniej staram się robić w sposób merytoryczny, czas jest dobry jak każdy inny, potraktuj to jak preludium do zaciętej serii

Jak walczyliśmy o play-in to dowalalem. Od tego czasu pozwoliłem sobie tylko zażartować z posta gdzie cm dwa tygodnie temu napisał że Poole jest lepszy niż morant. 

Prowadzisz Denver i stawiam że nawet jak wejdziesz do finału to nie będzie w nim Orlando więc nie ma sensu prowokować Alonzo i robić coś znowu za swoich kolegów. Sylvinho sobie poradzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, fluber napisał:

Prowadzisz Denver i stawiam że nawet jak wejdziesz do finału to nie będzie w nim Orlando

nie ma to nic do rzeczy, ten argument ma tyle sensu co moja niby obsesja na punkcie Townsa, fajnie, że porzuciłeś drwienie z cma po tym jak odpadł z play-in, jesteś prawdziwym bohaterem, ale tu seria dopiero sie zacznie, możesz w niej uczestniczyć albo mozesz się nie wtrącac jak masz tylko szukać złej wiary u innych

 

30 minut temu, fluber napisał:

więc nie ma sensu prowokować Alonzo i robić coś znowu za swoich kolegów. Sylvinho sobie poradzi. 

nom, z Qcinem mam do tej pory chyba najbliższe relacje, a nie powiesz raczej, ze go tu ostatnio głaskałem - to mniej wiecej pokazuje poziom między tym co wiesz, a co się Tobie wydaje

zresztą na temat szans Wizards wypowiedziałem się wyżej, szkoda, że nie doczyczytałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie ma to nic do rzeczy, ten argument ma tyle sensu co moja niby obsesja na punkcie Townsa, fajnie, że porzuciłeś drwienie z cma po tym jak odpadł z play-in, jesteś prawdziwym bohaterem, ale tu seria dopiero sie zacznie, możesz w niej uczestniczyć albo mozesz się nie wtrącac jak masz tylko szukać złej wiary u innych

Byc może włączę się do dyskusji jak będzie trwała seria i pojawia się opisy. Robię to zresztą dosyć często. Tutaj i @shevcu i @january zauważyli to samo co ja. Także widzisz jak to wygląda z boku. 

17 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Qcinem mam do tej pory chyba najbliższe relacje, a nie powiesz raczej, ze go tu ostatnio głaskałem - to mniej wiecej pokazuje poziom między tym co wiesz, a co się Tobie wydaje

zresztą na temat szans Wizards wypowiedziałem się wyżej, szkoda, że nie doczyczytałeś

No też bym był zły jakby mój najbliższy kumpel zrezygnował z gry i już nie mógł na mnie głosować

Widziałem co napisałeś o szansach Wizards. Dlatego tym bardziej ten tekst do Alonzo wygląda jak prowokacja. 

A takich dyskusji i ataków przed opisami w ogóle nie powinno być bo zaraz Alonzo nic nie napisze bo co nie napisze to go shejtujecie, Sylvinho nic nie napisze bo po co ma pisać skoro nie przejdzie dalej. I w ten sposób gra traci na wartości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

natchnął mnie Kyle Lowry

Lowry grał bardzo solidną pierwszą rundę. Nie musiał zdobywać pkt, po prostu robił te swoje małe rzeczy, których nie widać w boxie. Teraz wrócił po kontuzji, powinien się jeszcze ogarnąć rzutowo i będzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karpik napisał:

Lowry grał bardzo solidną pierwszą rundę. Nie musiał zdobywać pkt, po prostu robił te swoje małe rzeczy, których nie widać w boxie. Teraz wrócił po kontuzji, powinien się jeszcze ogarnąć rzutowo i będzie git.

trochę przeczuwalem, że tak może być, niestety na codzień test oka w odniesieniu do Miami u mnie nie występuje, ufam, że tak było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Widziałem co napisałeś o szansach Wizards. Dlatego tym bardziej ten tekst do Alonzo wygląda jak prowokacja. 

to nie żadna prowakcja, to tylko i aż dlatego, że nie gramy po to by się głaskać po jajkach tylko oczywiste zakłamania sobie wyjaśniac, większość z nas dużo życia spedziło na śledzeniu ligi

skoro pisze otwarcie, że nie widzę zbyt wielu szans na awans Sylwka, bo prześlidziłem co się działo, to już powinno zamknąć temat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LeweBiodroSmoka od razu zaznaczam, że odpowiadam tylko w tym jednym poście i w żadnej dyskusji z Toba tu nie mam zamiaru uczestniczyć (może odpowiem Tobie na jakieś pytania w serii z Wizards jak zadasz jakieś merytoryczne pytanie). Twój tzw. obiektywizm do Magic porównałbym do obiektywizmu Hansa Franka odnośnie kwestii żydowskiej - i nie obrażaj się o to porównanie, tylko zastanów, czy oby na pewno  jesteś tu obiektywny..

19 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

@Alonzo

tak bez spiny i z ręką na sercu

nie jest Tobie głupio, że od dwóch sezonów wciskasz wszystkim film o wielkich Magic, a na dziś z ważnych graczy w PO ostał Ci się tylko Lowry, który swoją grą tylko pogrąża ten projekt?

Piszę o tym w każdym opisie, czyli albo ich nie czytasz, albo co najwyżej przeglądasz, ale przy serii z Wizards specjalnie dla Ciebie napisze jeszcze raz. :) 

14 godzin temu, january napisał:
Plus przecież zawsze wszyscy przeceniamy swoje własne teamy, no lol :D 

 

14 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ja nie przeceniam :)

Tu śmiechnąłem 😆 - ale to przy Nuggets.

9 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

trochę przeczuwalem, że tak może być, niestety na codzień test oka w odniesieniu do Miami u mnie nie występuje, ufam, że tak było

Tu dostałeś lajka, gdyż to jest dość kluczowe zdanie dla oceny moich Magic przez Ciebie przez te wszystkie lata. Oglądasz zapewne czasami Townsa i Mitchella i myślisz, że tak wygląda moja drużyna.. Z pozostałych graczy widzisz tylko Lowrego i Gordona - z czego Lowrego nie oglądasz.. Gdybyś poświęcił nieco czasu i pooglądał rl Miami Heat to zrozumiałbyś o czym piszę od mojego pierwszego postaw w BeGM w Media Room - ja wszystko dopasowuję jak tylko się da do tego co grają moi Heat. Od samego początku ściągam graczy którzy wg mnie pasowaliby mentalnie do rl Miami Heat - dla mnie to oczywistość. Dla Ciebie najwyraźniej tona moich rolesów wokół podstawowych graczy to zwykłe no namey, które możesz sobie popodpisywać na 10 dniowych kontraktach wokół Joika, a dla mnie to monolit, drużyna. 

12 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

natchnął mnie Kyle Lowry, zresztą, serio znacie mnie ja się nie cyckam, Alonzo wiedział, że ja mu ten rs pamietam, zaniżanie mi bilansów po złosci też pamietam, to żadna zemsta, po prostu jak chcesz się nieładnie bawić to licz się z kontrą, staram się pisać w sposób kulturalny i tyle, liczę, że GM Magic podejmie rękawice i przełoży nam 1:1 narracje z rs na po

A tu wyjaśniłeś ten atak z d.. na mnie wczoraj. :) 

Alonzo nigdy nikomu nie zaniża bilansów, Alonzo po prostu uważa, że koszykówka to taka gra w której musi być 5 graczy na boisku + jeszcze chociaż 3 sensownych zmienników, a Ty miałeś gigantyczne problemy w 2T. Mieliśmy o tym bardzo ciężką dyskusję jakoś podczas 2T. Obiecuję podjąć jeszcze raz próbę podsumowania sezonu 2021/2022 w wykonaniu Twoich Denver Nuggets w swoim czasie, ale jak znowu będzie to szło w takim kierunku jak wtedy to nie zaczepiaj mnie już nigdy i przede wszystkim nie pisz o tym, że jesteś obiektywny. 

Odpowiedziałem na Twoje zarzuty - pisząc kiedy się do nich odniosę. Mam nadzieję, że to na ten moment zamyka tą niepotrzebną zupełnie gównoburzę.  Miłej niedzieli. :)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Alonzo napisał:

Twój tzw. obiektywizm do Magic porównałbym do obiektywizmu Hansa Franka odnośnie kwestii żydowskiej - i nie obrażaj się o to porównanie, tylko zastanów, czy oby na pewno  jesteś tu obiektywny

nie obrażam się, Uwielbiam Alo Alo :D

a serio, to nie jest mój nieobiektywizm tylko naturalna konsekwencja tego co głosami w rs chcieli Tobie zakomunikować niemal wszyscy, atakowanie konkretnie mnie za to, że o tym napisałem jest średnio... obiektywne

5 godzin temu, Alonzo napisał:

Tu dostałeś lajka, gdyż to jest dość kluczowe zdanie dla oceny moich Magic przez Ciebie przez te wszystkie lata. Oglądasz zapewne czasami Townsa i Mitchella i myślisz, że tak wygląda moja drużyna.. Z pozostałych graczy widzisz tylko Lowrego i Gordona - z czego Lowrego nie oglądasz.. Gdybyś poświęcił nieco czasu i pooglądał rl Miami Heat to zrozumiałbyś o czym piszę od mojego pierwszego postaw w BeGM w Media Room - ja wszystko dopasowuję jak tylko się da do tego co grają moi Heat. Od samego początku ściągam graczy którzy wg mnie pasowaliby mentalnie do rl Miami Heat - dla mnie to oczywistość. Dla Ciebie najwyraźniej tona moich rolesów wokół podstawowych graczy to zwykłe no namey, które możesz sobie popodpisywać na 10 dniowych kontraktach wokół Joika, a dla mnie to monolit, drużyna. 

może i ściągasz graczy z mentalem do rl Miami, abstrahując od tego już, że grasz Orlando - natomiast Twój core do takowych nie pasuje, zwłaszcza Towns i Mitchell, może by pasowali lepiej, ale kompketnie zawodzą w przypadku Townsa jak co roku, a Mitchell ma problemy od dwóch lat, to, że napiszesz - patrzcie to są beGMowi Heat jak u Spo tylko ze u mnie - to nie znaczy od razu, że to prawda, Ziom :)

staty, które wkleiłem to poziom w zasadzie najgorszy z możliwych, niestety dla Cb forma graczy - zwłaszcza w PO - ma u nas nierzadko kolosalne znaczenie i choć rzeczywiście niesprawiedliwie chyba oceniłem Lowrygo, to przy formie Mitchella slump i absencje Kyla to kolejny bardzo duży problem

5 godzin temu, Alonzo napisał:

Alonzo nigdy nikomu nie zaniża bilansów, Alonzo po prostu uważa, że koszykówka to taka gra w której musi być 5 graczy na boisku + jeszcze chociaż 3 sensownych zmienników, a Ty miałeś gigantyczne problemy w 2T

to akurat reszta wie jak jest, nie będę wklejał Twoich bilansow, ale tam wszystko raczej widać, ode mnie dostałeś coś w granicach 56-57W, świadomie dałem ci kredyt by z góry nie przesądzać sprawy, Twoje bilanse to niestety ogólnogrowy pomyłek, choć oczywiście wynika on z zasad demokracji, więc jakby nic mi do tego, ale tak samo też mogę o tym tu napisać

5 godzin temu, Alonzo napisał:

Obiecuję podjąć jeszcze raz próbę podsumowania sezonu 2021/2022 w wykonaniu Twoich Denver Nuggets w swoim czasie, ale jak znowu będzie to szło w takim kierunku jak wtedy to nie zaczepiaj mnie już nigdy i przede wszystkim nie pisz o tym, że jesteś obiektywny. 

ale co Ty chcesz podsumowywać? mamy jakby chyba trochę inne cele i zaplecze na ten moment, no ale bardzo chętnie tego podsumowania wysłucham

z tym obiektywizmem to już serio Alonzo przestań, to ostatnia karta jaką powinieneś grać

5 godzin temu, Alonzo napisał:

@LeweBiodroSmoka od razu zaznaczam, że odpowiadam tylko w tym jednym poście i w żadnej dyskusji z Toba tu nie mam zamiaru uczestniczyć (może odpowiem Tobie na jakieś pytania w serii z Wizards jak zadasz jakieś merytoryczne pytanie).

 ok, trzymam za słowo :)

również wszystkiego dobrego

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Tecu napisał:

 

East. 

Jako, że, wg mnie, jest mocno wyrównana walka i nie ma jednoznacznego zwycięzcy a z jedną z tych drużyn przyjdzie mi się zmierzyć i mogę nie być obiektywny, postanowiłem nie zagłosować.

Przyjmuję punkt karny. 

To już drugi raz w tych play in Tecu. To jednak dość niedobry dla gry precedens. Mac robił z tego co pamiętam to samo przy FA. Rozumiem, że naprawdę komuś może być gdzieś incydentalnie na tyle trudno podjąć decyzję, że nie wie co zrobić - ale jednak jakąś decyzję należy podjąć. 

ja tez uważam, że Raptors to playoffowa drużyna, ale coś trzeba było zdecydować. Uznałem, że dwóch meczy pod rząd u siebie w walce o playoffy Morant jednak nie przegra.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

To już drugi raz w tych play in Tecu. To jednak dość niedobry dla gry precedens. Mac robił z tego co pamiętam to samo przy FA. Rozumiem, że naprawdę komuś może być gdzieś incydentalnie na tyle trudno podjąć decyzję, że nie wie co zrobić - ale jednak jakąś decyzję należy podjąć.

Zgadzam się z tym. Nie wierzę @Tecu że byś był nieobiektywny. Głosuj normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

To już drugi raz w tych play in Tecu. To jednak dość niedobry dla gry precedens. Mac robił z tego co pamiętam to samo przy FA. Rozumiem, że naprawdę komuś może być gdzieś incydentalnie na tyle trudno podjąć decyzję, że nie wie co zrobić - ale jednak jakąś decyzję należy podjąć. 

ja tez uważam, że Raptors to playoffowa drużyna, ale coś trzeba było zdecydować. Uznałem, że dwóch meczy pod rząd u siebie w walce o playoffy Morant jednak nie przegra.  

Rozumiem, dlatego pokornie oczekuję na karę. Nie chcę wpływać na wynik, bo z jedną z tych drużyn zagram a jest wyrównany pojedynek. 

Regulamin nie przewiduje braku głosowania w takim przypadku, choć powinien. Dlatego dostaję karę. Gdybym miał 100% pewność kto zasługuje na awans, to bym zagłosował a przy tak wyrównanym pojedynku nie mam pewności czy jestem obiektywny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.