Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Tecu napisał:

Rozumiem, dlatego pokornie oczekuję na karę. Nie chcę wpływać na wynik, bo z jedną z tych drużyn zagram a jest wyrównany pojedynek. 

Regulamin nie przewiduje braku głosowania w takim przypadku, choć powinien. Dlatego dostaję karę. Gdybym miał 100% pewność kto zasługuje na awans, to bym zagłosował a przy tak wyrównanym pojedynku nie mam pewności czy jestem obiektywny. 

..ale w playoffach też w którejś z par najpewniej czekać będzie na Ciebie kolejny przeciwnik i wtedy też nie  będziesz głosował? A później po iluś takich ekscesach wypadnie, że będziemy musieli szukać nowego GMa dla 76ers  (jak wynika z regulaminu). A na FA również? 

Męska decyzja Tecu - nie wygłupiaj się. ;) 

I tak jak pisałem - to bardzo niedobry precedens dla gry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

..ale w playoffach też w którejś z par najpewniej czekać będzie na Ciebie kolejny przeciwnik i wtedy też nie  będziesz głosował? A później po iluś takich ekscesach wypadnie, że będziemy musieli szukać nowego GMa dla 76ers  (jak wynika z regulaminu). A na FA również? 

Męska decyzja Tecu - nie wygłupiaj się. ;) 

I tak jak pisałem - to bardzo niedobry precedens dla gry. 

W play offach na przestrzeni wielu meczów jest łatwiej. Tu jest jeden mecz, wg mnie akurat te mecze mogą być bardzo wyrównane. Gdybym miał pewność co do wyniku to bym zagłosował a tak, wg mnie, nie powinienem mieć głosu.

Będę wnioskował, w off season, na taką możliwość lub nawet przymus by ,zaangażowany bezpośrednio GM, nie głosował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tecu napisał:

W play offach na przestrzeni wielu meczów jest łatwiej. Tu jest jeden mecz, wg mnie akurat te mecze mogą być bardzo wyrównane. Gdybym miał pewność co do wyniku to bym zagłosował a tak, wg mnie, nie powinienem mieć głosu.

Będę wnioskował, w off season, na taką możliwość lub nawet przymus by ,zaangażowany bezpośrednio GM, nie głosował. 

Rzuć monetą Tecu - prosta sprawa.

Też miałem dylemat przy meczu Pistons - Wizards, ale po dokładniejszej analizie podjąłem decyzję. Nie boję się podjąć kontrowersyjnych decyzji przy głosowaniach - do tego stopnia, że LBS - jak dziś napisał - jest przekonany, że mu celowo bilans Nuggets zaniżam :) 

Pomyśl szerzej - Twoją postawę wykorzystają inni do robienia tego samego i nam się gra rozjedzie. Zachowaj się jak facet Tecu - wierzę w Ciebie ;) 

Myślisz, że zachowując neutralność robisz dobrze, ale nie tym razem. Zresztą losy 7 i 8 w I rundzie playoffs są przesądzone średnio w grubo ponad 90% więc nie bardzo dociera do mnie Twoja argumentacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Pomyśl szerzej - Twoją postawę wykorzystają inni do robienia tego samego i nam się gra rozjedzie. Zachowaj się jak facet Tecu - wierzę w Ciebie ;)

Jeżeli ktoś miałby nie głosować w takiej sytuacji, czyli nie wskazywać sobie przeciwnika, to bym tylko przyklasnął. 

To naprawdę może być wynik taki, że mój głos wskaże mojego przeciwnika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tecu napisał:

Jeżeli ktoś miałby nie głosować w takiej sytuacji, czyli nie wskazywać sobie przeciwnika, to bym tylko przyklasnął. 

To naprawdę może być wynik taki, że mój głos wskaże mojego przeciwnika. 

Dopisałem w poprzednim poście jeszcze jedno zdanie - przeczytaj je proszę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tecu napisał:

Jeżeli ktoś miałby nie głosować w takiej sytuacji, czyli nie wskazywać sobie przeciwnika, to bym tylko przyklasnął. 

To naprawdę może być wynik taki, że mój głos wskaże mojego przeciwnika. 

Byś dał głos jako drugi byś nie miał rozterki bo byś nie wiedział ze jest blisko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Nie no, pierwszą rundę zamknął PointGOAT występem, zobaczymy jak druga się skończy;)

Zamknicie serii z Pelicanami bez najlepszego zawodnika 4:2 chluby raczej nie powinno przynosic. 
 

Tak samo nie podniecalem sie przejsciem Jazz w 1 rundzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

już napisałem Qcinowi

niesamowite jest to z perspekrywy czasu na jaką mine byli GMs Soty wjebali Lafa

 

Bez przesady. Booker okazuje sie jak na razie PO perforemerem. Tatum ma ciagle problem z przejsciem z polki all stara na superstara. Przez co chyba niesprawiedliwie go troche traktuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, tangiers napisał:

Zamknicie serii z Pelicanami bez najlepszego zawodnika 4:2 chluby raczej nie powinno przynosic. 
 

Tak samo nie podniecalem sie przejsciem Jazz w 1 rundzie. 

No zwłaszcza że Mavs nie potrzebowali Doncica by przejść tragiczne Utah Jazz. 

Z szarganiem imienia CP3 na twoim miejscu bym mocno uważał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Z szarganiem imienia CP3 na twoim miejscu bym mocno uważał. 

no, ale jeśli nie odpowiedzą szybko to szargania końca nie będzie

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

tangiers no mecz w którym paul zagrał 3 minuty

wypadł za faule a nie że postrzelyli go w stope

to był choke Ronnie, musisz to przełknąć

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

No zwłaszcza że Mavs nie potrzebowali Doncica by przejść tragiczne Utah Jazz. 

Z szarganiem imienia CP3 na twoim miejscu bym mocno uważał. 

Nie wiem czy nie potrzebowali, bo jednak zagral w tej serii. I to na bardzo poziomie(nie jak z Clipps, but still). Jest to teza, ktora ciezko obronic.

Paul w ostatnim czasie ma status nietykalnego na forum, winning bias zmienia tu wiele. Natomiast wydaje mi sie, ze probka 139 meczow w PO jest wystarczajaca do wyciagniecia wnioskow wykraczajacych poza jakas serie w BeGM. Suns z tym rosterem i Bookerem powinni 1 mecz wyrwac na wyjezdzie. Dinwiddie wrocil do poziomu dna po fajnym trymestrze w RS, a Powellowi brakuje fundamentals tzn, srodek ciezkosci ma dosc wysoko, ale technika zastawiania to jest poziom gorszy niz u Rafała Bigusa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.