Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Warriors w tym sezonie.
Do kontuzji Draya:
Bilans: 29-8
ORTG: 111.4 (9. atak NBA)
DRTG: 102.2 (1. obrona)
NetRTG: +9.1 (2. w NBA)

Po kontuzji Draya:
Bilans: 14-13 (2-8 w ostatnich 10)
ORTG: 112.3 (15. atak)
DRTG: 110.0 (11. obrona)
NetRTG: +2.3 (11. w NBA)

a u nas niektórzy dawali LAL po pierdyliard winów za T2 choć ci dalej nie mają nikogo choćby podobnego w impatcie do Draymonda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Principe napisał:

Barnes to był w pełni świadomy pick. Brałbym go spokojnie z 4, ale jak mogłem do tego dostać jeszcze pick dodatkowo... Masai ucz się! 

Niemniej dziękuję za propsy. 

Piękny pojedynek wczoraj Barnesa z mobleyem. Myśle ze w ciągu 3 lat do zobaczenia w ECF przyjacielu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

to są wszystkie minuty bez Greena czy tylko te gdy nie grali razem w lineupie?

można zobaczyć takie zestawienie Stefka za ostatnie 2 miesiące?

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to są wszystkie minuty bez Greena czy tylko te gdy nie grali razem w lineupie?

ok, widzę już, że wszystkie

ale chyba nie da się wybrać okresu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale to c***owe

przecież cm od początku mówił, że Simmons powinien w Knicks grać

No i ja mu go liczyłem np tak na 50-60% meczów, ale jak teraz jest kontuzjowany (plecy) to jest kontuzjowany, czemu miałby grać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

teraz to ta sytuacja wygląda gorzej, ale te codzienne szczucie flubera serio jest już nie do zniesienia

Teraz? Przecież Simmons dla większości głosujących z nielicznymi wyjątkami gra 50-90 procent meczów mimo że od prawie roku jest kontuzjowany. On przecież mówił o kontuzji pleców jeszcze zanim ta depresja wyszła i cały czas jest niezdolny do gry. Co mam zrobić żeby większość głosujących przestała go liczyć jak nie wrzucać regularne aktualizacje jego stanu zdrowia? Gdyby nie to liczenie Simmonsa to bym już mógł oszczędzać zawodników przed play in a nie być ledwie 1 wygrana z przodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

No na pewno ta drużyna z simmonsem grającym 90 procent spotkań byłaby na minusowym poziomie. Jak ktoś kupuje te twoje porrdolenie poza użytkownikami typu ronnie to pozdro 

Przecież tu masa ludzi pisała ze liczy Simmonsa. Karpik, cvbe, ignazz, tecu, camby czy braveheart. Więcej niż tych którzy pisali wprost ze go nie liczą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

Ja tam pisałem ze go licze ale z mniejszym zdecydowanie impactem - myśle ze większość gmow brała pod uwagę ze nie gra we wszystkich meczach, gra gorzej bo nowy team i tyle

 

Czyli na przestrzeni 2T bez Simmonsa gdyby Knicks grali bez rozgrywającego ( kennard jedyny który by mógł to robić) cały 1T to ile wygranych mniej mieliby u Ciebie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Czyli na przestrzeni 2T bez Simmonsa gdyby Knicks grali bez rozgrywającego ( kennard jedyny który by mógł to robić) cały 1T to ile wygranych mniej mieliby u Ciebie? 

Nie wiem czy jest sens w ogóle rozpatrywać taka opcje 

de facto nie wiemy jak ta kontuzja długo by trwała jakby był w innym zespole w rl NBA od początku sezonu ;) 

Jakby nie grał w ogóle - na pewno mniej 

Jednakże u nas nie da się w 100% 1 do 1 brac rl NBA - ten sam casus jest u ciebie w kontekście Westbrooka - jakby brał z rl NBA to byś miał mniej W, ale biorę pod uwagę ze jest to kontynuacja gry u ciebie wiec gra trochę lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Szulim napisał:

Nie wiem czy jest sens w ogóle rozpatrywać taka opcje 

de facto nie wiemy jak ta kontuzja długo by trwała jakby był w innym zespole w rl NBA od początku sezonu ;) 

Rozpatrywanie tej opcji wynika tylko z tego że traktujecie gracza który jest kontuzjowany jako zdrowego lub częściowo zdrowego. W ten sposób można zakwestionować każda kontuzje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw hornets sa wyzej od knicks dzieki "obiektywnemu" glosowi flubera.

tyle na temat tej krucjaty.

pzoostawiam wam do oceny, tak jak kiedys alonzo czy lbs, ktorzy glosowali nie ze wzgledu na aspekt sporotwy, tylko inne, msciwe.

 

W dniu 27.12.2021 o 11:57, fluber napisał:
  •  
  • Knicks: 8 - 20
  • Hornets: 21- 7 
  •  

sredni wynik knicks z 1 trymestru? 14-14. sredni hornets? 13-15 wiekszej abberacji historia tej gry nie widziala.

rozumiem, ze mam podobny motywami sie kierowac? na tym to ma polegac?

oczywiscie nie bede. wole byc morlanym zwyciezca, zaś....

.... frajerskie wygrane pozostawie frajerom, co grac normalnei nie potrafia, a najwyraznie giera w necie stanowi najwieksze wyzwanie zyciowe i w machiawelliego trza sie bawic.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, człowiek...morza napisał:

btw hornets sa wyzej od knicks dzieki "obiektywnemu" glosowi flubera.

tyle na temat tej krucjaty.

pzoostawiam wam do oceny, tak jak kiedys alonzo czy lbs, ktorzy glosowali nie ze wzgledu na aspekt sporotwy, tylko inne, msciwe.

 

sredni wynik knicks z 1 trymestru? 14-14. sredni hornets? 13-15 wiekszej abberacji historia tej gry nie widziala.

rozumiem, ze mam podobny motywami sie kierowac? na tym to ma polegac?

oczywiscie nie bede. wole byc morlanym zwyciezca, zaś....

.... frajerskie wygrane pozostawie frajerom, co grac normalnei nie potrafia, a najwyraznie giera w necie stanowi najwieksze wyzwanie zyciowe i w machiawelliego trza sie bawic.

Naucz się w końcu że własne głosy się nie liczą. Mogłem dać sobie 200 wygranych, efekt byłby ten sam. 

Ale cieszę się że podzieliles się z nami tym jak bardzo jesteś ponad to i Ci nie zależy! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Naucz się w końcu że własne głosy się nie liczą. Mogłem dać sobie 200 wygranych, efekt byłby ten sam. 

Ale cieszę się że podzieliles się z nami tym jak bardzo jesteś ponad to i Ci nie zależy! 

no nie do końca jest to prawda co piszesz Fluber, im więcej głosów sobie przyznasz tym mniej W masz do rozdania innym zespołom :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.