Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, january napisał:

Ucielo Ci coś te 11 porażek RL Celtics z tego trymestru (jak wspominałem w tym trymestrze mocniejszych od naszej Soty). Jeszcze zobaczę jak tam rozpiszecie konieczność gry na 2x centrów  totalnie bez rzutu (a ci akurat też powypadali grubo) lub Miye Oni przez 30 minut na mecz przez ponad pół trymestru, więc na 16-11 raczej znikome szanse, ale te 15-12 może będzie.

lepsze dopasowanie ja pi****le January se Ci nie wstyd xd

już pomijając ze Boston gra 3 osobowa rotacja tez z ławki z której poza(obecnie) Derrickiem Whitem żaden gracz by się u nas do niej nie łapał.

Wstyd January, ale luz, czego wiecej sie po Tobie można było spodziewać :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

No coś trzeba wam poodejmować bo za dużo razy że sobą gracie;) 

Nie ma jak. Moi Pistons w tym trymestrze grali:

- 1 raz w Milwaukee

- 1 raz w Chicago

- 1 raz u siebie z Cleveland

20 winów wlatuje na easy w tym trymestrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber

Próba sprzedania Derricka Jonesa jako klasycznego 3&D przy próbie jednej trójki na mecz to już przesada. On taki fluke już miał u mnie. Umówmy się, ale on nigdy nie będzie zawodnikiem o takiej charakterystyce :)

I z tym wdarciem się "przebojem do składu" to też mocne nadużycie. Przecież on zaczął grać dopiero jak Bulls zaczęli się zdrowotnie sypiać. Pattrick Williams był przed Nim, a nawet Javonte Green ( notabane, mało kto pamięta, że Javonte też ja sprowadziłem do ligi i bardziej to o Nim można powiedzieć, że się wdarł przebojem :) ). Oczywiście życzę Derrickowi jak najlepiej, kto wie może wróci po sezonie do Nowego Orleanu, to na prawdę wartościowy roles, jednego z lepszych perimeter obrońców w lidze i świetny finisher, ale brakuje mu zdrowia by przebić się na stałe do rotacji i ugruntować sobie pozycje w drużynie. Niestety ten scenariusz trwa już kilka lat.

@cvbe Jak dla mnie Smart miał już dobry pierwszy trymestr, chociaż wiem, że opinie tu były podzielone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

@MarcusCamby dlatego wspomniałem o średnich z trójki z całego sezonu, przecież każdy wie że te ponad 60 procent to fluke który wynika z małej próby:) 

No te 40% to dla mnie też fluke. Ogólnie chodziło mi głównie o to, że ciężko nazywać 3&D gracza, który oddaje jedną trójkę na mecz :)

To nawet uwzględniając per36 to mój Okoro oddaje więcej prób za trzy niż Derrick Jones. Obaj są bronieni mocno na radar, jeśli idzie o rzut dystansowy, więc jasne fajnie jak rzucają te 40% za trzy, ale ogólnie jeśli chodzi o spacing to raczej są wartością ujemną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

No te 40% to dla mnie też fluke. Ogólnie chodziło mi głównie o to, że ciężko nazywać 3&D gracza, który oddaje jedną trójkę na mecz :)

To nawet uwzględniając per36 to mój Okoro oddaje więcej prób za trzy niż Derrick Jones. Obaj są bronieni mocno na radar, jeśli idzie o rzut dystansowy, więc jasne fajnie jak rzucają te 40% za trzy, ale ogólnie jeśli chodzi o spacing to raczej są wartością ujemną :)

Moim zdaniem po prostu Bulls mądrzej go wykorzystywali, on tam właściwie stał w rogu i czekał na pilke i oddawał mniej głupich rzutów. 

I jak porównujesz per 36 sumę prób to jasne że derrick będzie miał ich mało bo w ogóle rzadko rzuca, ale w 2T większość jego rzutów to były trójki. 

Co i tak średnio ma znaczenie bo 2/3 trymestru go nie ma:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczę January, bez żadnej szydery Twój opis dopiero mi otworzył oczy jaki miałeś słaby trymestr (względem tego jak to przedstawiales) 

Śmiałeś się z Soty i problemu z guardami (Reggie, Booker, Melton, Brunson) - sam grając - Curry, Monk,Hill - wtf ziom!

Butler opuścił 10 spotkan w trymestrze 

Jedyny Twój wysoki który grał w 

rl NBA powyżej 20 minut(ledwo) to Theis z najgorszej drużyny ligi

Nie no brawo Mistrzu, 29/-1 Ci się należy jak nic za ten trymestr :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january

chciałem tylko doprecyzować, bo czasem się gubię w tym przeliczaniu na minuty, czyli jest u Ciebie tak, że:

Austin Reaves gra średnio (27/20)*16 minut, czyli 21,6 minut na mecz jak jest dostępny?

Jimmy Butler grał średnio ( 27/18)*24 czyli 36 minut na mecz jak jest dostępny itd.?

Bo chciałem przeliczyć hierarchię na pozycji centra

Hartenstein grał srednio (27/14)*12 czyli 23,1 minuty na mecz, jak jest dostępny

Theis grał 12 minut w każdym meczu, bo liczysz, ze jest zdrowy cały trymestr

Aldridge grał (27/11)*10 czyli 24,5 minuty w każdym meczu, w którym jest dostępny

Claxton grał 27/15*10, czyli 18 minut w każdym meczu, w którym jest dostępny

Czyli hierarchia na centrze po mpg jest taka:

Aldridge 24,5mpg

Hartenstein 23,1mpg

Claxton 18mpg

Theis 12mpg

A te brakujące 114 minut na centrze idzie do LeBrona, Gaya lub Batuma?

Analogicznie Monk gra 32,1mpg, Hill 24mpg, Steph 35,1, LeBron 36,8 , Batum 28,4, Gay 17,99 i Payton 17,3.

Czyli gdybym chciał to odnieść 1 do 1 do tego, jak ja to sobie wrzucam w swoim opisie według hierarchii minut, gdy wszyscy są zdrowi to te s5 i rezerwowe 5 według hierarchii minut wychodzą mniej więcej tak?

1. LeBron 36,8mpg

2. Butler 36mpg

3. Steph 35,1mpg

4. Monk 32,1mpg

5. Batum 28,4mpg

6. Aldridge 24,5mpg

7. Hill 24mpg

8. Hartenstein 23,1mpg

9. Reaves 21,6mpg

10. Claxton 18mpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Chłopaki, po co wy wrzucacie rotacje jak wszyscy są zdrowi @karpik @Braveheart22 skoro nie są i nie ma to nic wspólnego z tym jaka jest rzeczywistość? Nie możecie tego jakoś usrednic jak Jasiek czy rozszerzyć te minuty jak to wygląda u mnie? 

U mnie jest kilka spotkań gdzie cała podstawowa rotacja jest dostępna. Dodatkowo przez połowę meczów tego trymestru mam dostępne całe s5. Fournier czy Coffey opuścili tylko 1-2 mecze, więc też są stale dostępni. Wolę rozpisać tak jak rozpisałem i w uwagach dopisać, co robię, gdy wypadają poszczególni gracze z s5 czy jakiś ważny backup. Wtedy imo łatwo sobie wyobrazić jak wyglądają zmiany, rotacje. Samo uśrednianie jest spoko, ale akurat nie pokazuje dobrze lineupów w przypadku absencji, więc tak czy siak trzeba robić dopiski w uwagach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, fluber napisał:

Chłopaki, po co wy wrzucacie rotacje jak wszyscy są zdrowi @karpik @Braveheart22 skoro nie są i nie ma to nic wspólnego z tym jaka jest rzeczywistość? Nie możecie tego jakoś usrednic jak Jasiek czy rozszerzyć te minuty jak to wygląda u mnie? 

Proste. To się lepiej sprzedaje w opisie i ma lepsze przełożenie na bilans. Już Camby stwierdził ze najbardziej po dupie dostają Ci co pokazują rzetelnie plusy i minusy. Jak przykrywasz minusy swojej ekipy sam to szanse ze ktoś je będzie wyciągał zawsze mniejsze :) bez spiny oczywiście panowie bo sam chyba powinienem tak robić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.