Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to nie wiem skąd jest ta przepaść między mną a Pacers i Cavaliers skoro to ja mam najlepszą ekipę z tej trójki @fluber @MarcusCamby

Przecież CP3 nie uciągnie ciągle robiąc za opcję 1a/b. Może i VanVleet pociągnie bycie 1st scorerem, ale tu nie ma nikogo kto wyskoczy w pewnym momencie żeby legitnie pomóc w ataku.

U Cavs też nie widzę podstaw na bilans 19+. Barrett jest fatalny, Kemba też a o KP nawet nie wspominam. I tylko DeMar trzyma formę.

Oczywiście z całym szacunkiem do @cvbe i @RonnieArtestics, ale nie powinienem być poniżej tych drużyn. Sprawiedliwie byłyby równe bilanse

Wątpię by CP3 zagrał u nas cały trymestr nie mając takiego wsparcia jakie ma w RL Suns

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ozzy110 napisał:

Wątpię by CP3 zagrał u nas cały trymestr nie mając takiego wsparcia jakie ma w RL Suns

no to są mrzonki. widac to dobitnie na przykladzie LBJ i w zasadzie calej jego kariery w Lakers.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, ozzy110 napisał:

Ja to nie wiem skąd jest ta przepaść między mną a Pacers i Cavaliers skoro to ja mam najlepszą ekipę z tej trójki @fluber @MarcusCamby

Przecież CP3 nie uciągnie ciągle robiąc za opcję 1a/b. Może i VanVleet pociągnie bycie 1st scorerem, ale tu nie ma nikogo kto wyskoczy w pewnym momencie żeby legitnie pomóc w ataku.

U Cavs też nie widzę podstaw na bilans 19+. Barrett jest fatalny, Kemba też a o KP nawet nie wspominam. I tylko DeMar trzyma formę.

Oczywiście z całym szacunkiem do @cvbe i @RonnieArtestics, ale nie powinienem być poniżej tych drużyn. Sprawiedliwie byłyby równe bilanse

Wątpię by CP3 zagrał u nas cały trymestr nie mając takiego wsparcia jakie ma w RL Suns

Ehh, no a powiedz mi jak jest w suns ? Kto jest opcją 1b, Ayton??  Obejrzyj jakieś mecze suns z tych co teraz były bez Bookera, zanim zaczniesz takie bzdurki pisać. Paul wciąż oddaje bardzo dużo rzutów w clutch i jest w tym mega efektywny. 

Może mam lepszy bilans po prostu dlatego, ze z trójki moich liderow łącznie mieli po prostu jeden opuszczony mecz ? Nie sprawdzałem jeszcze jak to u Ciebie wyglądało ale twój lider chyba Ci wypadł na 10 Meczy. Ponadto Ty naprawdę nie masz wyobraźni. Z takim kreatorem jak Paul zarówno VanVleet, jak i Keldon, oraz Nurkic rzucaliby spokojnie te 3-5 ppg więcej niż w swoich drużynach w realu. A nawet jesli nie byliby lepsi, to mam 20ppg scorera, i trzech w okolicach 15. Do tego super ławeczkę, gdzie jest dwoch-trzech super shooterów, oraz Jeff Green który te 10 na mecz sobie rzuca na spoko efektywności. Do tego w 10 spotkaniach grał Olynyk, kolejny 10+ zawodnik. Najlepszy kreator ligi + szesciu czy siedmiu którzy rzucają w innych warunkach ponad 10punktow na mecz. To nie jest drużyna która ma problem ze scoringiem.
 

Problemem Pacers w tej chwili bardziej powiedziałbym że jest rim protection, bo Nurkic nie robi szału w tym sezonie. 
 

 

mam wrazenie ze chcesz nam zasugerować ze ja Morant to lepszy lider niż Chris Paul, no jeszcze ze dwa lata poczekasz na to ale jak patrzysz na boxscore i uznajesz ze Paul jest słabszy bo robo sobie te 14-15 ppg, to słabo o tobie świadczy. Zreszta tyus Jones już nam trochę udowodnił że być może nawet on ma lepszy wpływ na Memphis niż Ja Morant. Mój back up zrobił w tym trymestrze z tą sama drużyną co twój lider o wiele lepszy bilans gdy go zastępował, miałem mega zdrowie, Chris paul jest w mvp conversation a ty się dziwisz że mam lepsze noty od Ciebie ? 

Może masz szanse nas jeszcze dogonić w kolejnych trymestrach ale nie gadaj proszę bzdur ze byłeś na moim poziomie w tym trymestrze, bo nie byłeś - sam twój lider wypadł na 11 (dobra jednak 8, edit) spotkan, moi czterej najlepsi mieli łącznie dwie nieobecności ,Paul zrobił 19 zwyciestw z rzędu, mój back up tyus Jones w realu zastapił twojego lidera i zrobił z tym samym składem 10-1, VanVleet robi +15 on/off w tym sezonie. Nie żartuj sobie ze mnie chłopie..

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, january napisał:

Jak ktoś uważa, że go bardzo skrzywdziłem/zrobiłem gdzieś inny duży błąd w głosach to niech mnie oznaczy w poście z jakąś argumentacją. Pochylę się nad nią na pewno, ale czy zmienię głosy to już nie obiecuję - bo nie wiadomo czy mnie taka argumentacja przekona;).

Skąd tyle zwycięstw Kings? Lu Dort mój czwarty najlepszy gracz, byłby ich najefektywniejszym scorerem. maja problemu z kontuzjami. Jakby wyglądał atak tej drużyny? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, ozzy110 napisał:

Ja to nie wiem skąd jest ta przepaść między mną a Pacers i Cavaliers skoro to ja mam najlepszą ekipę z tej trójki @fluber @MarcusCamby

Przecież CP3 nie uciągnie ciągle robiąc za opcję 1a/b. Może i VanVleet pociągnie bycie 1st scorerem, ale tu nie ma nikogo kto wyskoczy w pewnym momencie żeby legitnie pomóc w ataku.

U Cavs też nie widzę podstaw na bilans 19+. Barrett jest fatalny, Kemba też a o KP nawet nie wspominam. I tylko DeMar trzyma formę.

Oczywiście z całym szacunkiem do @cvbe i @RonnieArtestics, ale nie powinienem być poniżej tych drużyn. Sprawiedliwie byłyby równe bilanse

Wątpię by CP3 zagrał u nas cały trymestr nie mając takiego wsparcia jakie ma w RL Suns

Ja się o Cavs nie wypowiadam. Dostali mniejszy bilans niż ty, mimo że DeRozan to TOP10 ligi w tym sezonie, a przecież rotacje mają solidną. Może grającą poniżej oczekiwań, ale to wciąż wielu wartościowych zawodników. Spójrz, że ty też po prawdzie nie masz gwiazd, twojego Moranta to już nawet coraz więcej kibiców Grizzlies zaczyna krytykować, stracił status bożka. Dostajesz boosta głównie za solidny, równy skład.

Do Pacers to moim zdaniem dzieli Cię co najmniej jeden poziom. Ja i tak zabrałem im jedno zwycięstwo za podkoszową biedę. Byłem ciekaw co wymyśli Ronnie po kontuzji Olynyka, ale tu po prawdzie nie dało się nic wymyślić. CP3 jest genialny i wcale nie musi być pierwszą opcją, przecież VanVleet jest liderem Raptors. Mimo tylu osłabień i faktu, że dwóch jego najlepszych partnerów z zespołu straciło ponad połowę spotkań trzyma klub w walce o PO ( i to w momencie, gdy władze klubu wydają się celować w tank ). Fred może załapać się nawet na ASG.

Wyskoczyć w ofensywie może wielu graczy. Ja wiem, że trwa już drugi trymestr i pewne fakty mogły uciec, ale były przecież ofensywne wystrzały formy Korkmaza w tym trymestrze, a dla Keldona Johnsona granie pierwszej opcji w ataku to też nie byłaby już nowość. Tu nie trzeba wielkiej wyobraźni.

20 minut temu, ozzy110 napisał:

A i @MarcusCamby jakim cudem Knicks potrafią wygrać 15 spotkań? To mnie najbardziej zastanawia

Chyba byłem największym hejterem Anthony Davisa na forum, a niedługo trzeba będzie gościa bronić, bo już robi się groteskowo. Dodam jeszcze, że u mnie Ben Simmons gra. Zmniejszony impact, to jasne, ale gra. Człowiek morza na prawdę trafił z nazwiskami sleeperów podczas FA, zwłaszcza pod kątem pierwszego trymestru - Luke Kennard, Carmelo Anthony, Cedi Osman. O fantastycznym Mobleyu było mówione już dużo. Kto nie widzi, ten trąba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ozzy ostatnie trzy strony tego tematu, 90% postów to narzekanie na Moranta i potwierdza to wielu użytkowników. Z tego co widzę po naszych rozgrywkach ROTO i twoich slotach na minusie, nie masz chyba czasu na interesowanie się NBA, nie wiem, może się mylę, jak duzo oglądasz to zwrócę honor, ale Suns to na pewno nie oglądasz ani Raptors. Wiec z łaski swojej nie rzucaj takich slow bez potwierdzenia ze masz lepszy zespół w tym trymestrze a jak już rzucasz to zapodaj chociaż jakieś argumenty, ja swoje wrzuciłem. Wg mnie mam i lepszego lidera i lepszych pozostałych zawodnikow w tym trymestrze. Jedynie masz chyba lepszego centra, nic poza tym. Jesli uważasz ze Morant ma impact Chrisa Paula w tym sezonie, to zapraszam do przekonania do tego innych argumentami a nie pustymi słowami no i życzę ci w tym powodzenia… 

@MarcusCamby dokładnie z tym keldonem w punkt trafiłeś bo on zaczął sezon słabo ale ostatnie dziesięć piętnaście meczy to już bardzo wysoka efektywność i chyba 17-18 ppg o ile się nie mylę teraz. January coś narzekał ze zginęła mu trójka a na końcu wyszło ze rzucał na 46% w tym trymestrze te trójki. 

 

@january podałem tu właśnie pare argumentów, uważam ze różnica miedzy pistons a mną akurat w tym trymestrze powinna być większa niż 1W. Zapraszam do przemyślenia sprawy. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

dla Keldona Johnsona granie pierwszej opcji w ataku to też nie byłaby już nowość

Ja tylko dodam, że real Spurs są ostatnio jedną z najlepszych drużyn w lidze, zwłaszcza w ataku i Keldon jest ich bardzo ważnym ogniwem. Pewnie nikt ich nie ogląda, bo przed sezonem byli w grupie potencjalnych tankerów, ale już nie są. Grają świetny dla oka team basketball. Choć z drugiej strony @RonnieArtestics trochę przesadza z tym CP3, który jak trzeba, to robi 18-20 ppg. Akurat była okazja pod nieobecność Bookera i nic takiego nie miało miejsca ;)

Moje głosy będą z grubsza kopią głosów Marcusa, pewno z jakimiś małymi korektami. Dodam też, że u mnie grają zarówno Dragic (chce w real wymiany, żeby grać z Luką - naprawdę trudno to ze sobą połączyć?), Kyrie (bo co stoi na przeszkodzie?) i Simmons (z tego co kojarzę, to chciał wypierdalać z Sixers, a nie Nix).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, karpik napisał:

Ale przyznając sobie tak wysoki, wprawdzie nie liczący się bilans, dajesz znacznie mniej W konkurencji. 

Zmieniając swój bilans zmieniłbym różnice między pozostałymi teamami. Wolałem zostawić nierealny wlasny bilans który się nie liczy niż zmieniać różnice między teamami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

Ja tylko dodam, że real Spurs są ostatnio jedną z najlepszych drużyn w lidze, zwłaszcza w ataku i Keldon jest ich bardzo ważnym ogniwem. Pewnie nikt ich nie ogląda, bo przed sezonem byli w grupie potencjalnych tankerów, ale już nie są. Grają świetny dla oka team basketball. Choć z drugiej strony @RonnieArtestics trochę przesadza z tym CP3, który jak trzeba, to robi 18-20 ppg. Akurat była okazja pod nieobecność Bookera i nic takiego nie miało miejsca ;)

Moje głosy będą z grubsza kopią głosów Marcusa, pewno z jakimiś małymi korektami. Dodam też, że u mnie grają zarówno Dragic (chce w real wymiany, żeby grać z Luką - naprawdę trudno to ze sobą połączyć?), Kyrie (bo co stoi na przeszkodzie?) i Simmons (z tego co kojarzę, to chciał wypierdalać z Sixers, a nie Nix).

Karpik a to nie jest z tym cp3 trochę tak, ze i bez Bookera nie musiał rzucać więcej, bo i tak wygrywali swoje mecze i oni rzadko gonią wynik generalnie w tym sezonie ? Przecież jak jest clutch time to on oddaje nadal dużo rzutów, a jak jest przewaga +10-15 to ma whjebane w ppg i skupia się na gonieniu top2 w historii w asystach? :)

a nawet jesli się tu mylę, to przyznasz mi chociaż ze moi, zwłaszcza Keldon czy Nurkic powinni wyglądać dużo lepiej u boku cp3? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karpik z tego co patrzę tak z 50% Wygranych spotkan w tym sezonie wygrywają dwupunktową różnica, a ostatnie cztery spotkania w których zanotował 20+ pts to mecze z bkn (+6) spurs (+4) blazers (+4) oraz Warriors (-9) (ten mecz pewnie widziales, cały mecz na styku i w końcówce otto porter zwariował) 

 

takze jak mi podpowiesz jak zrobić statystyki tylko z meczy przedziału różnicy punktowej 0-9, to chętnie jego statystyki wrzucę, bo jestem przekonany ze w tych spotkaniach Paul kręci te 18-20’ppg. Mój zespół nie jest oczywiście na tyle dobry by takie przewagi tworzyć wiec bedzie tych meczy na styku dużo więcej niż suns w realu. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, karpik napisał:

Dodam też, że u mnie grają zarówno Dragic

Dragic ostatnie dwa sezony w RS ( PO to inna historia ) odcinał kupony i nie wnosił większej wartości niż większość graczy podpisywanych za minimum. Nawet przy wyciąganiu średni nie ma o co kruszyć kopii. Tangiers od początku celował tu w dodatkowe punkty za romantyzm.

12 minut temu, karpik napisał:

Kyrie (bo co stoi na przeszkodzie?)

No niestety dyskusja została przez cenzora zabita. Dla mnie przykładowo sprawa nie jest jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MarcusCamby napisał:

Dla mnie przykładowo sprawa nie jest jasna.

W czym nie jest jasna skoro stwierdzasz, że Simmons gra? 

Grając w Phili, Irving nie musi mieć szczepienia i może grać w każdym meczu tak jak przykładowo Beal. Co w tym niejasnego? 

Oczywiście oprócz tego, że mnie zwyczajnie nie lubisz 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, january napisał:

Nie do końca w tym tkwi siła (nie jakaś znowu wielka) Kings, ale ogólnie masz rację, po ponownym przeleceniu stats usuwam im 1W. Chwilowo nie mam komu dać tego W, więc dodaję sobie do 23W, by było 420-420, ale może ktoś mnie jeszcze przekona, jak widać głowę mam otwartą;

 

Byku, to chyba mówi samo za siebie komunpowinien ten W wlecieć. Dort nie jest za bardzo docenionym graczem, uroki grania na peryferiach NBA, ale gość zasługuje na większy hype. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Ja tam kupuję Dorta, ale masz dokładnie 7 graczy nie będących negatywnymi zawodnikami (ósmy jest słabiutki Harkless, dalej jeszcze biedniej), a oni opuścili jeszcze do tego łącznie około 30 spotkań. 16-12 w tych warunkach to max i imo mocne docenienie zalet Twojego teamu.

 

Warto dodać ze chyba nawet ci świetni bulls, do których chce się porównywać gm Warriors zrobili tylko 17-11, a tu np pierwszy głos na Warriors poleciał 20-8 :)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

O co z tym chodzi?

szykowałem go na cichego lidera w S5 który miał odpowiadać za scoring zespołu ale nieobecność w 7 z pierwszych 14 meczach zmusiła mnie do zmiany założeń zespołu.

na razie po prostu z wielkiej chmury mały deszcz

t1 28 spotkań? poprawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

szykowałem go na cichego lidera w S5 który miał odpowiadać za scoring zespołu ale nieobecność w 7 z pierwszych 14 meczach zmusiła mnie do zmiany założeń zespołu.

na razie po prostu z wielkiej chmury mały deszcz

Ale on u Ciebie gra? Bo chłop zaginął z pół roku temu i się jeszcze nie odnalazł, ale już różne widziałem tu gimnastyki żeby ktoś zagrał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.