Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2018/19


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Trading block:

 

- larry nance jr.

- thad young

- rondae hollis Jefferson

- James Johnson

 

Rozważę również oddanie :

- buddy Hield

 

Raczej nie do oddania ( zbyt mała wartość w tej chwili w stosunku do ich potencjału )

- trey lyles

- Jackson z suns

- isaiah thomas ( tak, dobrze czytacie k**** ;] )

 

 

Potwierdzam tez deal z cvbe

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez dwóch zdań zdążymy, choć jeszcze sporo zostało w minidraficie oraz cały draft rookies, ale miło byłoby już wybierać, szybko i sprawie, a nie czekać. Mieć już skład gotowy. W tygodniu może być ciężej o czas, przynajmniej u mnie. 

Edytowane przez bulls2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez dwóch zdań zdążymy, choć jeszcze sporo zostało w minidraficie oraz cały draft rookies, ale miło byłoby już wybierać, szybko i sprawie, a nie czekać. Mieć już skład gotowy. W tygodniu może być ciężej o czas, przynajmniej u mnie.

W takim razie chętnie oddam cały mój skład poza gordonem i jacksonem za pozostale twoje wybory, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie chętnie oddam cały mój skład poza gordonem i jacksonem za pozostale twoje wybory, :smile:

Zostawiłbyś chociaż jednego z nich :)

A tak na poważnie to chcę wybierać, to jedna z lepszych rzeczy w fantasy plus jak wszyscy wiemy gracze w minidrafcie są naprawdę dobrzy, jest z czego wybierać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiłbyś chociaż jednego z nich :)

A tak na poważnie to chcę wybierać, to jedna z lepszych rzeczy w fantasy plus jak wszyscy wiemy gracze w minidrafcie są naprawdę dobrzy, jest z czego wybierać.

ano są są, w zeszłym roku minidraft się składał z rozebranych 3 najgorszych drużyn i jednej solidnej z tego co pamietam , wiec się cieszcie chłopaki, cieszcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano są są, w zeszłym roku minidraft się składał z rozebranych 3 najgorszych drużyn i jednej solidnej z tego co pamietam , wiec się cieszcie chłopaki, cieszcie.

Dokładnie, bogactwo jest, stąd nowe zespoły powinny być mocne. Ale jak już ktoś napisał kto w zeszłym roku wybierał w minidrafcie, że przyjmuję wyzwanie do stworzenia dobrego zespołu. 

Edytowane przez bulls2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.