Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Wysatwiłem go z obstawą (Zizić, Siakam i Adebayo) ze względu na asysty, które były na styku w sumie. Obstawa dała dupy po całości i zagrała w FG% najgorsze mecze od k**** 3 sezonów.

 

Teraz pojedynek z Chytrym, gdzie już na starcie jestem chyba z 5 meczów w plecy.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieźle pokombinowałeś Chytry, ale zamiast tego Hassana, to trzeba było dać Goberta ;]

Dalem Hassana, bo jego mecz zaczynal sie pol godziny pozniej, wiec mialem wiecej czasu zeby zobaczyc jak blisko beda zbiorki i ewentualnie nie wystawic zadnego z nich.

 

Kawhi chcial po chamsku oszukac robiac 0 strat, na szczescie Hassan sie nie dal.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sezon w pigułce:

 

Wziąłem w drafcie Westbrooka, który zdecydował się rozegrać najgorszy sezon od lat. Niemal od początku żałowałem, że nie wziąłem zamiast niego Jamesa.

W wymianie za Westbrooka pozyskałem Jamesa, który zaraz potem doznał najpoważniejszej kontuzji w karierze.

Wziąłem w drafcie trzech najlepszych młodych graczy Lakers, wywaliłem z nich jednego, który zaczął potem lepiej grać. Pozostała dwójka się połamała.

Wziąłem z FA Malika Beasley'a, który ładnie pogrywał od jakiegoś czasu. Wystawiłem go do składu. Rzucił 0 punktów w 8 minut. Wywaliłem go na FA. W czterech kolejnych meczach rzucał odpowiednio: 19, 14, 18 i 22 punkty.

Wywaliłem z waivera 67 dolców na zawodnika, który zrobił dzisiaj 3-2-2 na 1/7 z gry.

 

Aktualnie jestem 4-4 w matchupie, ale pewnie w niedzielę moje gwiazdy się skrzykną, żeby zagrać beznadziejnie i skończy się na 3-6, jak to zwykle bywa. 

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.