Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Tak było rok temu, więc nie sądzę, by coś się zmieniło...

Szkoda, że w tych zbiórkach chłopaki nie dali rady. Niestety za mało miałem wysokich, a wcześnie musiałem się wyprzytkać z pobrań z FA.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje kolki jak na siebie napierdalaja zajebiscie, a i tak przegrywam 2-7, chociaz jesli dobrze patrze, to wygrywalbym z kazdym oprocz Rogera, z niektorymi nawet 9-0 do c***a.

 

Jakis dziadek Horford sobie casualowo robi 30-15-6 i 5 trojek + 0 strat co mecz i w sumie kazdy cep z Milwaukee albo Shitago z Boldasa skladu nadupca jak dziki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<zieeeeew>

 

Jeśli się nie walczy się o mistrza lub pudło, to człowiek sobie uświadamia, że NBA jest fajna przez dwa miesiące regulara i cztery tygodnie PO (finały konferencji i finały). Wygląda na to, że PeWee mnie mocno wydyma, Loraka nie dogonię. Perspektywy dalszej części sezonu też nie powodują stanu erekcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za irytujący matchup z upierdliwym bołdasem. Codziennie to samo - nastukałem nockę życia, w tym milion punktów, tysiąc zbiórek i trójek i sto przechwytów? Tough luck, bołdas akurat wjebał dwa miliony punktów, trzy tysiące zbiórek i trójek i miliard przechwytów.

 

70 trójek  - mało

690 pkt - mało

37 stl - lol, o połowę za mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdecydowanie nie jest moj sezon.

k****, w pozostalych matchupach mialbym:

 

8-1

8-1

7-2

5,5-3,5

5-4

7-2

8-1

6-3

7-2

8-1

 

Drukarnia k****, zglaszam zawiadomienie do prokuratury.

 

Miałem prawie tak samo w pierwszym tygodniu gdy przegrałem z Tobą 2-7. Pozdro.

 

Hehe, Lorak próbował czitów i zdjął Knoxa abym zrobił więcej TO, ale też zdążyłem zdjąć swoich graczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem prawie tak samo w pierwszym tygodniu gdy przegrałem z Tobą 2-7. Pozdro.

 

Hehe, Lorak próbował czitów i zdjął Knoxa abym zrobił więcej TO, ale też zdążyłem zdjąć swoich graczy :smile:

 

sneaky Rob ;P

 

gdybym go wstawił ponownie tuż przed 1:30, to też byś zareagował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.