Skocz do zawartości

NBA Draft 2019


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

Hachimura wygląda na typowe 'kozak w necie college'u, pizda w świecie NBA", ale z randomowym 1st rounderem można wziąć i bardzo optymistycznie liczyć na progres w którymś z tych elementów. W lotto? Faktycznie słabo, jeżeli jego primary skills to iso, post up i midrange J przy małym role player potential z ogromnymi wadami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

W czym ten Herro przypomina Redicka?

Skillset rzutowy, świetnie ułożona ręka i technika overall, wyjścia po zasłonach, catch&shoot (krótkie szybkie ręce), niezły ballhandling i przegląd pola z podaniem (nadaje się na secondary playmakera). Tu kilka słów od kogoś, kto myśli podobnie:

 

Przypominam, że on w Kentucky był poniekąd 3 opcją obo PJ i Keldona, a ekipa tak naprawdę nie miała prawdziwego rozgrywającego, który mocniej by akcentował zalety Herro. Dodam tylko, że na pewno ma większy potencjał w defensywie od JJR ;)

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Ogólnie Tony Jones , który rok temu na moje nieszczęście dużo pisał o Graysonie w Jazz teraz dużo pisze o Okpali. Plus chciał Huertera w Jazz no ale było wiadomo ,że tak nisko się nie zsunie

Mnie ogólnie dziwi co robi Bol Bol w pierwszej rundzie. Wysoki z połamaną stopą i ogólnie dużymi problemami z nimi. I to przy niskiej wadze. Raczej marne szanse na granie w NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połamana stopa to jeszcze nie dramat, a 7 footer z dobrym rzutem, panowaniem nad piłką to towar w nba bardzo poszukiwany. Znaki ??? przy Bolu zwiazane sa z jego marna etyką pracy. Jesli trafi do dobrej organizacji , która ogarnie jego głowę , to jest to gracz na dwie strony parkietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, pdxpl napisał:

Połamana stopa to jeszcze nie dramat, a 7 footer z dobrym rzutem, panowaniem nad piłką to towar w nba bardzo poszukiwany. Znaki ??? przy Bolu zwiazane sa z jego marna etyką pracy. Jesli trafi do dobrej organizacji , która ogarnie jego głowę , to jest to gracz na dwie strony parkietu.

Yao Ming ma jednak inne zdanie. I to podobno nie jest pierwsza  kontuzja Bola.

Ba zarówno Yao jak i Haywood mieli identyczne kontuzje które praktycznie zabiły ich karierę. Z wysokich to chyba tylko Embiid gra pomimo takiej kontuzji.

Z tego co patrzyłem to z wysokich mieli to Ilgauskas, Yao, Haywood , Embiid .. Może ktoś jeszcze ale już nie doszukałem. Raczej słabo to prognozuje bo nawet Joel stracił 2 lata

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, z reguły raczej się nie zgadzałem z ocenami draftowymi january'ego, a tu poza szczegółami (Zion to ~GOAT wśród prospektow, Reddish, Bol, może trochę Culver, może Claxton trochę za wysoko, ale może być solidny, może Hachimurę bym upchał ok. 25. miejsca) jednak pod tym bym mógł się podpisać, good stuff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, january napisał:

Widzisz? Powoli zaczynasz łapać o co chodzi.

Nom, tak serio, chyba obaj rozumiemy lepiej draft niż np. dwa lata temu pamiętając różne dyskusje. 

Pelicans powinni (teoretycznie, żaden rumor) polować na Huntera jeżeli zachowają pick, więc ciekawe co zrobią, to chyba najciekawsza kwestia jaka pojawi się w czwartek. #4 za #6 + future first, Suns biorą Garlanda, a Pelicans - Huntera, a do tego mają dodatkowy asset? 

Nie jestem fanem Culvera, ale dobrze pasuje tam do Cavs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reguły trade ups i trade downs są wtedy, gdy ich się nikt nie spodziewa (Doncic-Young, Blazers-Kings dwa lata temu), i nie ma ich, gdy ktoś ich chce, dlatego z reguły wciskanie ich w ramach forumingu to taka sobie opcja.

Ale tutaj Bulls to może się bardzo opłacać: z #4 dostępny jest Garland, z #7 będzie co najwyżej White, a szukają PG. Jak liczą na playoffy, to oddając future 1st oddają nie-lotto pick. Ale jeżeli Suns dużo bardziej lubią Garlanda od White'a, a tak samo szukają PG i były informacje o ich chęci handlowania #6, to im także opłaca się oddanie #6 za #4, i dodatkowy asset,  np. jakiś protected first. Cavs raczej nie wezmą rozgrywającego mając Sextona i Culvera jako alternatywę.

Jak Lakers wybiorą z #4 Garlanda, to będzie wiadomo, że nie wyląduje w Los Angeles, i będzie IMHO wiadomo, że nie skończy w Peilcans. :) 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawks to w ogóle ma dziwne akcje

Najpierw do Knicks z propozycją 8 i 10 za 3 ale zostali od razu wyśmiani

Potem chyba 10 plus 17 za nr 5 od Cavs

A teraz próbują zdobyć nr 4 za pakiet 8 plus 10.. Jak dla mnie to raczej marnie to widzę chyba ,że coś dorzucą z młodzieży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.