Skocz do zawartości

Houston Rockets 18/19 - co wy żeście najlepszego zrobili?!


JakubW

Rekomendowane odpowiedzi

Tak szukam tych powodów dramatycznego bilansu Rakiet oglądając mecz z Mavs.

 

Mignęło mi ze Harden na razie kręci 43% FG i dosyć niskie 82,3 %FT

Ma te swoje lokciofaule dalej ale po prostu Rakiety poprzez słabsza efektywność tracą te wygrane.

Patrzę potem w staty kariery i widzę ze cyfry identyczne od lat.

 

Przesuwam wzrok dalej i dalej.

 

I.

 

Widzę.

 

3,4,faulu czyli już mu trochę tych ofensow więcej gwiżdżą.

 

I

 

 

Na deser

 

5,8 straty na mecz

Piec koma osiem

Nie pamietam takich cyfr.

 

Wait.

 

Dwa lata temu 5,7. Miał ktoś.

Ale wtedy miał 11,3 asysty.

 

Teraz 8,2.

Przecież to jest antykiszykowka.

Biorąc pod uwagę ze nba bardzo liberalnie liczy asysty plus takie oddanie do kolegi który rzuci tez sobie za trzy przez ręce to żadna asysta mam coraz gorsze zdanie o Brodatym.

 

 

no, czekałem ignazz na jakiś Twój dobry hejterski wpis,trochę przyznam się niepokoiłem ale wreszcie jest. 

Łokciofaule, nie wiem czy zwróciłeś uwagę,  bardzo lubią też Twój były ulubieniec Kawahi i obecny, DeMar, przypatrz sie kiedyś.

Spadek FG% o 0.7 faktycznie może być decydujący o tym, że zamiast 67 winów jest pace na 35.

 

Biorąc pod uwagę ze nba bardzo liberalnie liczy asysty plus takie oddanie do kolegi który rzuci tez sobie za trzy przez ręce to żadna asysta

funny-cats-moew-srsly-cat-meme-Favim.com

 

tzn tam się parę problemów nakłada a Harden faktycznie nie gra najlepiej, ale naprawdę, udało Ci się wynaleźć takie argumenty że łolaboga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz

 

Harden jest graczem numer jeden od lat w wyłapywaniu gwizdków od sędziego w biegu gdzie korzysta z interpretacji przepisów według wielu niezgodnych z duchem gry.

 

Nie wiem po co na sile odnośnik do Leonarda i Różana którzy nie maja tych zagrań aż tyle.

 

Bardziej bym tam widział porównanie wszystkich trzech w nieodgwizdanych krokach bo robią to na potęgę odrywając piwotowane nogi jak metki w tkmaxxie.

 

Gość gra twardo na kontakcie ale łapami macha.

A tej sztuczki z włożeniem ręki pod ramie rzucając to daj mi linka najlepiej dla graczy których tak lubię ale chyba nie oglądam.

 

Liczba asyst czasem wysoka ale jak grasz w kosza to wiesz jak liczą to w nba i ile kozłów można a ile powinno się robić.

Gość to rasowy strzelec i lider i tego mu nie zabieram.

Ale uważam ze jest gorszym rozgrywającym niż się nam wydaje a na pewno niż pokazuje to liczba asyst.

 

Co tu dyskutować?

Wstaw kota i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty ale żartujesz sobie? z czym mam dyskutować, z textami typu

*Biorąc pod uwagę ze nba bardzo liberalnie liczy asysty plus takie oddanie do kolegi który rzuci tez sobie za trzy przez ręce to żadna asysta

*korzysta z interpretacji przepisów według wielu niezgodnych z duchem gry.

*Liczba asyst czasem wysoka ale jak grasz w kosza to wiesz jak liczą to w nba i ile kozłów można a ile powinno się robić.

*Ale uważam ze jest gorszym rozgrywającym niż się nam wydaje a na pewno niż pokazuje to liczba asyst.

 

 mój dziadek by się w grobie przewrócił jakby się dowiedział że ja na takie dyskusje czas marnuję

 

wrzucę tylko to:

https://www.basketball-reference.com/leagues/NBA_2017_ratings.html [bo to rok przed przyjściem CP3]

 

posortuj sobie po ORTG (jeśli wiesz co to jest) i powiedz mi kto robił ofensywę rockets w tamtym sezonie? 

2018 też możesz sprawdzić, ale tam atak rockets  to pewnie był w 90% zasługa Paula, no nie? 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że Harden to jedyny gracz, któremu zalicza się takie asysty?

Nie pisałem ze jedyny.

 

Dlatego tak jak twierdzi ktoś ze obrona PG jest nieistotna jako ta o najmniejszym znaczeniu to mam inna tezę ze w obecnej koszykówce i rzutach za trzy asysta ma mniejsza wartość gdy jest taka śmieciowa w porównaniu do rozegrania Magica gdzie kreował coś z niczego.

Tu jest odwrotnie. O asystę łatwiej „ nic” nie robiąc „ takiego”.

Nie wiecie o co mi chodzi?

Asysta to asysta można powiedzieć

 

Ale nie przeszkadza wam ten sposób liczenia gdy gracz który rzuca robi cała robotę mijając gracza obrony a naliczana jest asysta z przydziału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem ze jedyny.

 

Dlatego tak jak twierdzi ktoś ze obrona PG jest nieistotna jako ta o najmniejszym znaczeniu to mam inna tezę ze w obecnej koszykówce i rzutach za trzy asysta ma mniejsza wartość gdy jest taka śmieciowa w porównaniu do rozegrania Magica gdzie kreował coś z niczego.

Tu jest odwrotnie. O asystę łatwiej „ nic” nie robiąc „ takiego”.

Nie wiecie o co mi chodzi?

Asysta to asysta można powiedzieć

 

Ale nie przeszkadza wam ten sposób liczenia gdy gracz który rzuca robi cała robotę mijając gracza obrony a naliczana jest asysta z przydziału?

 

Myślisz, że dawniej nie dawali takich asyst?

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rockets słabo bronią, a letnie ruchy osłabiły i tak już przeciętną głębię składu. Do tego dochodzi w sumie 8 opuszczonych meczów Hardena i Paula, słabsza forma tego drugiego i kiepska skuteczność z dystansu całego zespołu (24 miejsce w lidze) et voila.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawali ale było mniej asyst tych trójkowych bo nie walili tych trójek na potęgę.

 

Nie to jest istota wpisu.

 

Szukałem powodów słabych wyników.

Liczba strat mnie zaskoczyła.

Jeszcze bardziej zaskoczył mnie niski procent rzutów i nagle jeszcze to ze tak jest od lat.

 

I dopiero potem pomyślałem ze Harden to taki chyba gorszy gracz niż statystycznie.

 

Bo to bo tamto. I tu dopiero przyszła ta myśl o tych „ nabitych” asystach.

 

A nie ze zbudowałem cała wypowiedz na tym jako podstawa.

 

Erwus wypuścił kota i odwrócił go ogonem robiąc z rzuconej myśli na odchodne tezę główna.

 

Możemy się tak przerzucać cytatami ale nie to było istota mysli głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Harden w tych wszystkich passer ratingach i innych wygląda jak top ligowy wiec trudno tutaj się doszukiwać że jest gorszym playmakerem niż opinia wskazuje

 

z tym ''poda do kogoś co rzuca przez ręce'' też przesada bo jedynym w Rockets który to robi [a bardziej robił] jest Gordon do ktorego tych asyst nawet zbyt wiele nie ma tym bardziej że ma spory procent asyst do wysokich którzy raczej rzutem za 3 nie grożą

 

Jak szukasz problemów Rockets w ataku to zacznij od kogoś innego

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignazz nie lubisz Hardena i nie bardzo rozumiem co próbujesz ociągnąć w tym temacie.

 

Houston grają słabo bo:

 

CP3+Harden stracili kilka spotkań.

 

Roster jest źle konstruowany.

 

6man Gordon jako 6man gra o wiele słabiej niż w poprzednich sezonach (13 punktów i 31% za 3 jako gracz z ławki)

 

W poprzednim sezonie 1/3 zespołów nie chciała wygrywać w obecnym ilości są o wiele mniejsze.

 

Spłaszczony zachód sprawia, że będzie ciekawie do końca. Ja czekam do 15 bo wtedy Morey będzie mógł ruszyć cześć kontraktów, których teraz nie może.

 

No i warto by wspomnieć o Trevorze Arizie i Lucu bla bla mlute.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze opuszczone mecze tworzą kolejne problemu i porażki.

Ale Harden ma gorszy sezon i pare negatywnych rekordów kariery.

 

I nie jestem jego haterem.

Doceniam wiele aspektów ale ten okolosedziowski mi sie nie podoba. Z drugiej strony łebski gość ze to wykorzystuje.

 

Pisałem to wielokrotnie.

 

To nie jest tak ze hejtuje Hardena tylko wkurza mnie liga ze pozwala na wykorzystywanie tych kruczków

 

Sędziowie i ogólne założenia ssaja.

 

Harden to wykorzystuje najlepiej w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.