Skocz do zawartości

Dallas Mavericks 2018/2019


iglo13

Rekomendowane odpowiedzi

ef40cf02ec7417d2364aedd7c1fddb00.jpg

nie wiedziałem gdzie to wkleić, czy tutaj, czy w temacie Wilków czy w ciekawostkach czy moze w dziale ze śmiesznostkami

 

Mówie tu o wyniku Doncicia, Rózy. Jestem fanem Doncicia wielkim ale to ze ma wiecej głosów od Duranta? Davisa? Embiida? XD LUL WTF

 

Rose ok, ludzie docenili ostatni moze jego run w karierze, run całosezonowy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rose i Wade w ASG 2019 to byłby dobry lol

 

I obaj mogą się załapać :) Rose z powodu odbudowania się. I nawet jak wielu go krytykowało, to teraz ogólnie zaczął budzić sympatię, bo ludziom się chyba żal go zrobiło, że po tych kontuzjach był tak słaby :) A Wade to się pewnie znajdzie, bo to ostatni sezon i pożegnanie dla niego od graczy i ligi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jestem fanem Doncicia wielkim ale to ze ma wiecej głosów od Duranta? Davisa? Embiida? XD LUL WTF

 

 

 

w takiej slowenii czy skad on tam jest wszystkie dzieci pewnie calymi dniami w szkolach glosujo 'na dwie rece', takze XD LUL WTF ze nie zwrociles uwagi ze jest rok 2019 i na ASG nie tylko murzyni z getta czy farmerzy z Indiany mogo glosowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takiej slowenii czy skad on tam jest wszystkie dzieci pewnie calymi dniami w szkolach glosujo 'na dwie rece', takze XD LUL WTF ze nie zwrociles uwagi ze jest rok 2019 i na ASG nie tylko murzyni z getta czy farmerzy z Indiany mogo glosowac

 

Zwłaszcza, że przeciętnie wyglądający na koszykarza, białas ze Słowenii wszedł do ligi z przytupem jakiego nie widziano chyba nawet za LeBrona. I to biorąc pod uwagę nie tylko cyferki, ale też inteligencję, zmysł do tej gry i przejmowanie meczów. Wg mnie gdyby to był jego 3-4 sezon to byłby tak borderline all-starem, a teraz ma jeszcze rookie bonus, to tym bardziej powinien się znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

farmerzy z Indiany mogo glosowac

Chyba miałeś na uwadze farmerów z Idaho,gdyż Indiana jest mocno uprzemysłowionym Stanem (#1 w produkcji stali,#2 w produkcji samochodów) farmerów w Indianie ze świecą szukać.,Idaho ma najwięcej farm i farmerów per capita, jest #1 w produkcji ziemniaków nawet nazywane jest Potato State

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rookie sezon LeBrona nie był aż tak imponujący tbh, bardziej to, że 18-latek wprost z HS robił 20-5-5 i był dodatnim graczem całkiem okej teamu, w wieku Doncicia LeBron był 6. w MVP Voting :] Lepsze jest porównanie do Duranta i Davisa, którzy byli w tym samym wieku (w sensie, po sezonie w college'u) - i od nich gra dużo lepszy sezon, a to byli dwaj najlepsi prospekci od czasów LeBrona. Scary shit. ;]

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron (1984r) debiutował w 2003, natomiast Luka (1999r) w 2018. Byli w tym samym wieku więc jak najbardziej można ich porównać. Mnie bardziej ciekawi jaki jest sufit Doncicia i jak bardzo może się jeszcze rozwinąć. Jak na moje oko to będzie superstar, brawo Hawks heheszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.