Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli patrzymy na wygląd to nic się nie poprawiło, z każdym rokiem przeobraża się w legit menela, chyba, że to takie murzyńskie emo, a ja się nie znam na nowych trendach

 

Murzyńskie emo :D

 

Ja się zastanawiam jak on chce sobie pamięć mięśniową wyćwiczyć, jak on przecież mięśni nie ma.

 

Zaraz rw30, naczelny komentowania memami wpadnie z memem podpisanym "nie musisz ćwiczyć mięśni jeśli ich nie masz" ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pincus: "Quite a few replies on my JaVale McGee hitting 3's tweet - while he was hitting nearly every shot he took today (when I was watching), no he's not going to be looking to shoot a lot of threes this season. That he was nailing them so easily, however, was impressive"

 

Serio B.Lopeza 2 będziemy mieli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto tam rządzi i wybiera jaka leci muza w tle?

 

Tak mnie naszło bo to czarne rytmy i co jeżeli jakiś biały wolałby coś klasycznego?

 

Takie filmiki fajnie pokazują zaplecze i jak na nasze forum mało tego.

 

Dyskutujemy czasem o takich bezsensownych duperelach bardzo dalekich od koszykówki lub jakiś tam papierowych tabelkach all time i brak analiz treningów czy oceny bazy szkoleniowej. ( kiedyś Gortat oprowadzał po jakuzzi)

 

Dziwni jesteśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że tak zapytam czy jest jakaś Polska strona o Lakersach ? bo ostatnio mi znany lakersland chyba znikną ? 

Jakby tak przyjanuszować i pojechać po ortografii i interpunkcji to zrobiłeś 6 błędów w 2 zdaniach

 

Jak Lakersland zamknęli to juz chyba nie ma nic ciekawego

Edytowane przez iglo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tych trojkach SVI rozgorzala dyskusja na tt wsrod dziennikarzy

jedni napisali, ze takie 20 trojek z rzedu, to co 2 gracz obecnie rzuca/trafia

 

natomiast ktostam zaauwazyl, ze i owszem ale chlopaki rzucaja wtedy z 1 pozycji, raczej statycznie. tutaj svi rzuca z nabiegu, zmienia pozycje co kilka rzutow, wiec takie 20 z rzedu jednak robi wrazenie.

 

nie wiem czy robi czy nie robi ale mam nadzieje, ze bedzie z niego pozytek i uda mu sie wejsc w role rezerwowego trojkowicza, i na dluzsza mete kims takim zostanie.

 

LBS dzieki za mile slowa o #jezioranypodcast

zapraszamy z jendrasem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko wyciagac jakies daleko idace wnioski po tym co widzialem

wstalem, obejrzalem 1 polowe i poszedlem spac, 2 polowa juz tylko z hajlajtow

 

nuggets zgrani, lakers nie i to zarowno w ofensywie jak i defensywie. czeka ich sporo treningow i sam jestem ciekaw jak dlugo zajmie im to, by zatrybic. byly jakies fajerwerki ale byly tez rzeczy... o ktorych wszyscy pisali:)

 

1. jaki nowy  KCP?

2. problemy z wysokimi. w 2 polowie widzialem, ze mcgee sporo dobrego zrobil w ofensywie ale w 1, jokic  robil co chcial a druzynowo zlapalismy 10 fauli w samej 1q... kuzma i beasley sednio wygladali w defensywie

 

generalnie tyle, choc jak pomysle, ze za 2,5 tygodnia sezon regularny... i ciezko oczekiwac by oni sie zgrali w tym czasie.

 

stroje na plus, konstrukcje koszy tez mi jakos bardziej leza te starsze... a najbardziej te z forum:) btw. przez te nowe stroje i czerwone wstawki na parkiecie i stare konstrukcje koszy, przez chwile myslalem, ze cofnelismy sie w czasie:D

 

lance jest taaaaki fun2watch:D damn

ingram tez fajnie wygladal! :smile:

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.