Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

holdfast ale bron dal dupy raz czy 2 w defensywie w koncowce, wiec to nie do konca jest tak, ze to reszta rozpieprzyla prowadzenie.

 

inna sprawa, ze walton wczoraj sporo minut gral ineupem z lebronem na C(i rezerwowymi), ktory srednio wygladal, i to sa te momenty w grze, gdzie trzeba zastanowic sie nad rotacja/lineupami, zeby nie tracic wypracowanych przewag.

 

cardi, prosze cie, czytaj ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam czy to ich tempo nie jest za wysokie i po prostu w czwartych kwartach są tak zmęczeni, że skuteczność im mocno spada. Ciągle ten sam scenariusz, dobry szybki początek a w IV kwarcie padaka.

No tak ale Oni mieli przestój już w drugiej kwarcie. Wtedy chyba jeszcze sił im nie brakowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam czy to ich tempo nie jest za wysokie i po prostu w czwartych kwartach są tak zmęczeni, że skuteczność im mocno spada. Ciągle ten sam scenariusz, dobry szybki początek a w IV kwarcie padaka.

jak zaczna grac Bron ball w wolnym tempie, to nie bedzie co po nich zbierac w IV'tej, szczegolnie przy takiej skutecznosci za 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany o czym tu pisać.

 

Lakers z McGee +7.0/100 drtg 101,2

Lakers bez McGee -8.9/100 drtg 118,4

 

Nie ma drugiego centra, nie ma gry.

 

Dokładnie, Gdzieś na tt przed meczem z Cavs śmigało też info, że z nim na parkiecie Lakers są w top 10 defensyw ligi, a bez spadają na ostatnie miejsce.

 

Dedmon, dealowanie po Favorsa, które już Janek proponował to powinny być priorytety dla Lakers. Wydaje się, że nawet Vucević niebędący przecież świetnym defensorem mógłby tu być rozwiązaniem, bo na środku zwyczajnie brakuje wzrostu i kilogramów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewalem sie, ze ten temat po dołączeniu Lebrona będzie się ciężko czytać a ilość głupot przez jakie trzeba sie będzie przebic na kolejnych stronach będzie ogromna, ale zeby az tak?

 

No nic jak tak sobie patrzę na tem zespół to faktycznie racja, ze drugi nawet sredniej klasy srodkowy rozwiazywalby większość bolaczek tego zespołu. Fajnie jakby Suns zwolnili Tysona, albo Bulls Lopeza, ale w sumie ktokolwiek kto coś pobroni, zbierze a w atau skończy spod kosza ujdzie. Nawet jeśli Wagner bedzie kims na kogo liczy bb2 to średnio mi tu i tak pasuje.

 

Tyle było śmiechu z Mcgee czy Stephensona, a poki co jeden i drugi lepiej niz mozna sie było spodziewać. McGee to juz w ogóle idealny fit pod ten zespół. Ten KCP z obwodowych najbardziej boli, po tym co pokazywal Hart wydawał sie zbędny i to po niezłym sezonie, a grając jak teraz to juz w ogóle niezły niewypał te jego 12mln...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość głupot w temacie lakers utrzymuje się na podobnym poziomie niezależnie od lbj.

 

Tez mi argument ze śmiano się z kogoś.

 

Jeżeli ci „śmieszni” panowie są widziani jako 2-4 opcja klubu i przytacza się argument ( co gorsza trafny ) ze bez danego gracza lakers wyglądają tragicznie to nie świadczy to złe o tych co się nabijali z takiej budowy zespołu tylko raczej o budowniczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość głupot w temacie lakers utrzymuje się na podobnym poziomie niezależnie od lbj.

 

Tez mi argument ze śmiano się z kogoś.

 

Jeżeli ci „śmieszni” panowie są widziani jako 2-4 opcja klubu i przytacza się argument ( co gorsza trafny ) ze bez danego gracza lakers wyglądają tragicznie to nie świadczy to złe o tych co się nabijali z takiej budowy zespołu tylko raczej o budowniczych.

A ci co sie nabijali pisali np. coś, ze Lakers zrobili błąd angażując tylko McGee na środek czy nabijali sie z samego McGee?

 

Bo mam wrażenie, ze jednak to drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ci co sie nabijali pisali np. coś, ze Lakers zrobili błąd angażując tylko McGee na środek czy nabijali sie z samego McGee?

 

Bo mam wrażenie, ze jednak to drugie.

McGee ma łatkę śmiesznego i bezmyślnego gracza przypisana przez Shaqa

W sumie to czasem bardzo na sile robiona w programie shaqtin

 

I tu śmiech taki zdrowy zawsze się pojawi przy pierwszym lepszym goaltending bo wystarczy zmontować wtedy jedno ujęcie kamery na zdziwiona minę.

 

Ale to ze lakers grają nim jako jedynym centrem to już jest śmieszne jeżeli chodzi o budowę składu.

 

Na wszystko można patrzeć z dwóch stron po prostu.

Fani lakers patrzą z jednej a hejterzy z drugiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale to ze lakers grają nim jako jedynym centrem to już jest śmieszne jeżeli chodzi o budowę składu.

 

Na wszystko można patrzeć z dwóch stron po prostu.

Fani lakers patrzą z jednej a hejterzy z drugiej.

hello ignazz tylko to fani lakers krytykowali i krytykują granie nik jako jedynym centrem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się...

 

 

Los Angeles Lakers president Magic Johnson admonished head coach Luke Walton in a meeting Tuesday, sources told ESPN's Adrian Wojnarowski and Dave McMenamin, who add that Walton's job security depends upon his ability to turn around a 3-5 start to the season.

Walton ma swoje słabostki w tym sezonie, słaba obrona, kijowa rotacja, ale czego się spodziewali budując roster bez centra?Poza tym 3-5 to niezły bilans jak na ww. okoliczności.Wszystkie przegrane mecze zostały przegrane w końcówkach, nie było żadnego blamażu, blowoutu.Chyba na prawdę możemy stwierdzić, że wystartowali ok.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Po pierwszych 10 meczach RS powinniśmy mieć bilans 6-4.

Przy gorszym wyniku będę mocno rozczarowany.

Największe obawy mam co do rotacji.

Mam nadzieję że Luke poukłada to szybciej niż w zeszłym roku.

Jest 3-5 a ludzie piszą że w sumie to i tak dobrze

jak zrobią 36W to napiszo że progres i ważne że Ingram przypakował 1.5 kg a alternatywą jest przyjście Duranta z Klayem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 3-5 a ludzie piszą że w sumie to i tak dobrze

 

To nie jest dobrze i nie jest tez zle. Ja zakladalem porazke z nuggets i wygrana ze spurs i bilans 3-5 po 8 meczach i tyle jest, przy czym ja oceniam lakers na poziomie około 8 miejsca na zachodzie.

 

Sa rozczarowania jak kcp czy gra w koncowkach i sa tez plusy jak gra mcgee czy rozwoj josha harta. Magic nie powinien panikowac. Zmieniac trenera, jezeli juz, to trzeba bylo przed sezonem a nie w trakcie.

Skąd wiadomo, że te kontrakty i wizja gry z jednym centrem nie były życzeniem Waltona?

Przed sezonem pamietam ze były plotki iż lebron chce grać sporo na centrze w lakers i może to była przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przebrne przez ostatnie 50 stron by poczytac o tmepraturze skladu ale wiem ze macie podjarke 

osobisice mowilem ze widze ich w finale konferencji a konkretniej ze nie sadze by Houston byli dla nich konkurencja 

 

po obejrzeniu kilku kwart dochodze do wniosku ze nie widze by w dzisiejszej lidze gdzie kazdy napierdala od lini do linii mozna wytrzymac taka gra sezon. 

Inna sprawa ze macie gowniana obrone i Lonzo , Ingram czy Kuzma troche nie robia wrazenia na skale all NBA czy tez druga runda playoffs gdzie gra jedynie Iguodala i Livingston z lawki  

 

personalnie ten roster wyglada ciekawie i perspektywicznie , na dzis z Centrem czy bez Centra - w dobie gdzie Centrzy maja minimalne znaczenie i malo ktory zrzut moze was uratowac 

to watpie by cos tym skladem osiagnieto 

trzeba przyznac jedna przy wyniku regularnym 120-130 to 40 punktow Jamesa nie stanowi tak duzego procentu jak przy 90-100 - tu jest chyba najwiekszy problem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nikt z Lakers nie dzwoni do Tylera Zellera? 29 lat, zbiera, rzuca za 3pt, zagrał 66 meczy w zeszłym RS.

 

Drobnych nie macie czy za mało medialny do meme team?

A o niczym nie świadczy fakt, że w Rosterze Bucks przed nim było na ten sezon ze 100 chłopa jesli chodzi o wysokich a dla niego miejsca zabrakło? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.