Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2018/19


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Warunki ma zajebiste, jakby nie był taki pizdowaty to by już w tym momencie spokojnie mógł robić dobre cyferki, tym bardziej szkoda że nie trafił gdzieś gdzie mógłbym sprawdzić czy warto go trzymać i pewnie poleci przy okazji draftu ;) Ja mam lepszych kandydatów do 'po co go trzymać' w tej lidze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam innego pana na "S" z tego samego gatunku - Spellman. Tylko, że ten jeszcze minuty otrzymuje.

 

Ale Swanigan to największa zagadka nba. Pamiętam, jak koleś wymiatał w SL rok temu w FBX#1 miałem dylemat, kogo brać, jego czy Kuzmę....

 

Dziś to brzmi jak żart.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 LeBron James 34 79.3 2 Kevin Durant 30 68.15 3 Steven Adams 25 46.6 4 Mike Conley 31 45.6 5 Kyle Anderson 25 35.4 6 Kelly Olynyk 27 35.35 7 Fred VanVleet 24 27.8 8 Tyus Jones 22 21.35 9 Noah Vonleh 23 20.85 10 Ivan Rabb 21 19.6 11 Troy Brown 19 15 12 Tyler Johnson 26 31.3 13 Derrick White 24 15

 

Salary: 461,3

 

Evi ban do 06.03...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kolejny dylemat moralny:

Część z Was pewnie wie, część nie, że niektórym graczom w temacie z salary zmieniły się pensje (ważne, niech każdy przeczyta chociaż pogrubioną część). Mi osobiście ta zmiana w trakcie sezonu średnio się podoba, zwłaszcza że nie została rozgłoszona nigdzie poza tematem FBX1 a podejrzewam, że nie czyta go nawet połowa naszej ligi. Nie o to jednak chodzi.

 

Gracze, którzy znajdują się w Waszych ekipach oczywiście będą mieli salary zgodne z tym, które mieli przy ich pobieraniu. Uważam, że tak samo powinno być w przypadku wymian (np. Okafor pozostanie 15-tką, nawet w przypadku wymiany z innym zespołem. Dopiero przy zwolnieniu na FA jego pensja zmieniłaby się na wyższą). Tutaj mamy jednak przypadek, gdzie owner (nazwijmy go anonimowo Tryczek) pobrał gracza (powiedzmy, że nazwiemy go Knight), którego pensja wzrosła parę dni temu z 15 na 17,9. Nie byłoby to problemem gdyby nie to, że Tryczek tym samym przekracza próg salary i otrzyma bana. Czemu Tryczek nie sprawdził pensji? Sprawdził, ale w excelu w którym miał zapisane pensje wszystkich graczy i nie wiedząc o jakiejkolwiek zmianie pobrał Knighta (którego pensję zresztą pewnie pamiętał bo miał go już wielokrotnie w tym sezonie).

 

I pytanie: czy Tryczek zasłużył na miesięczny ban, czy Knight tylko wraca na waiver a Tryczek unika kary?

 

Ja osobiście jestem za brakiem kary, gdyż faktycznie takiego ogłoszenia nigdzie nie było a pensje w trakcie sezonu z założenia się nie zmieniają. Czekam na opinie i wtedy ewentualnie podejmiemy decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że już kiedyś była podobna dyskusja - i w końcu ustalone było że trzymamy się pensji z początku sezonu, skoro na początek sezonu liczymy pensje.

 

Rozumiem że robi się zmiany ale w trakcie sezonu to musiało by być dość mocno ogłaszane - tak żeby nie mieć w/w przypadków.

 

Ja jestem za brakiem bana w tym przypadku i trzymania sie salary które mamy od początku sezonu.

 

Albo - skoro zmiana następuje - dać ostrzeżenie a zaktualizować po tym jak spadnie na FA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że pensje w temacie z salary już uległy zmianie, później roześlę ewentualnie wszystkim z ligi PMki, że były zmiany i wtedy będziemy już korzystać tylko z tych nowych pensji przy pobraniach z FA (oczywiście u zawodników będących w składach pensja nie ulegnie zmianie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Fbx#1 sytuacja z lbs mi się nie podobała. Ja uważam że nikt nie może cierpieć za to że ja coś przeoczyłem. Byłbym za tym, że salary się zmienia przy wyrzuceniu na fa. Wtedy nowy GM pobiera to z nowym. Oczywiście rzecz się tyczy też korneta. Jeśli on do czasu zmiany był w składzie kogoś ma salary stare. Ale jestem przeciwny sytuacji że,załóżmy Okafor był w składzie u cvbe (wiem cvbe, nie był, to teoria

), a ten przy pobraniu kogoś przekroczył salary bo pensja Okafora wzrosła.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Okafor przy pobraniu miał 25,60 i teraz ma 25,60 więc?! :D


a. tak dodając za niedopatrzenie kogoś kto podjał się pewnych obowiązków nie powinien odpowiadac postronny user.
b. jesli zmieniacie salary danego gracza w trakcie trwania sezonu to powiadomiony o tym powinien byc indywidualnie gm posiadajacy go w składzie bo FA to bez znaczenia. (pomysł z pozostwieniem salary z momentu pobrania logiczny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.