Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2018/19


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Okafora też zawinął Tryczek :) niech mi go odda za ten najazd i skończmy temat :P

 

Dzis było blisko żeby poleciał na FA

No nie, niezupełnie matek może sobie wybrać zawodnika, bo to czasem większy atut niż powrót do składu wyoutowanego zawodnika. Takim sposobem stworzymy precedens - przy następnym banie taka osoba również się może tego domagać ;)

 

Rozsądne wyjście to albo wolny slot, albo Okafor, który został wywalony przy pobraniu Temple. Notabene Okafor nie powinien mieć salary 15, abo rozegrał 28 meczy tylko, ale to jest mój błąd, wynikający z niedopracowanego do końca systemu obliczania salary.

 

Moja propozycja to Okafor do czasu wywalenia przez Krzema Temple. Craig nie wiem czy kiedykolwiek był w składzie Matka, więc nie, tu jestem przeciw.

Matek na razie powinieneś pozostać z wolnym slotem jak Garrett lub Okafor powędrują na FA wowczas Cvbe Ci ich wrzuci do składu jeżeli nadal bedziesz któregoś z nich chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie będziemy tak wymyślać, to już przesada. Matkowi został przydzielony Jones z GSW, który był ostatnim dostępnym jego byłym zawodnikiem, który mieści się w salary. Kiedy Temple zostanie zwolniony, idzie na waiverów. Niestety w tym wypadku Matek jest trochę poszkodowany, gdyż akura Jones nic mu nie da, ale to będzie jakaś sytuacja do której można będzie nawiązać w przyszłości, a wtedy może były zawodnik będzie przydatniejszy.

 

Jones do Matka, niestety z mojej winy nie Temple + miesięczny ban (tak naprawdę kilka dni mniej, to będzie wynagrodzenie za brak Temple) i jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję cvbe za duże zaangażowanie w sprawę. 

 

Jak jakimś cudem wygram, to chyba opuszczę ligę, więc może lepiej dla zabawy, jak ograniczę swoje i tak niewielkie szanse :smile: z drugiej strony wzięcie ostatniej drużyny w połowie zeszłego sezonu i zrobienie pierwszego miejsca z 20 byłoby ciekawą historią :grin:

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pick ? :smile:

Btw takie study dzisiaj pobrałem po wymianie bulls ze top 3 może już przestać skład wystawiać :smile:

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Czy ktoś się zlituje i przygarnie Kevina Love'a - no już taniej niż dzisiaj to chyba nie będzie. 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Druga opcja jest taka że rozpieprzę wszystko na atomy wiec wysłucham ofert za wszystkich (możne bez KD on pewnie odejdzie z GSW), mam sporo gości ważących 15-25 którzy naparzają po 40 więc top 4 czy top 5 które się morduje każdego dnia na różnicy 100-200 fpp może będzie zainteresowane (mam na mysli te wszystkie Emanuele Vonlehy White'a etc, fajna produkcja niski koszt )

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ps.: Barca, zapodasz tabelkę co bym sobie mógł na spokojnie obmyślać plan działania czekając na te super oferty ? :) Dziękuję!

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

 

Pany szukam fpp, do wyciągnięcia:

 

TJ Warren, Gallinari, Dinwiddie, WCStein

 

każde warianty wchodzą w grę:

1x1

2x1

1x2 itd.

 

wiek nie jest priorytetem ale nie szukam +35

 

skrzynka wyczyszczona :) zapraszam z proposami, jeżeli komuś łatwiej na yahoo to też nie ma problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philadelphia 76ers - Szulim

1 Russell Westbrook 30 76.35
2 Ben Simmons 22 61.3
3 Enes Kanter 26 46.9

4 Dario Sarić 24 39.95

5 Thaddeus Young 30 39,05

6 Tomas Satoransky 27 28,8
7 Montrezl Harrell 24 28.7

8 T.J. McConnell 26 27,55
Pascal Siakam 24 27.4
10 Ed Davis 29 26.25
11 Patty Mills 30 25,15

12 Luke Kornet 20 19,65
13 Ante Zizic 21 15
Picki 2019: 0
Salary: 462,05
Wiek: 26,00

 

Philadelphia ban do 20.02


Orlando Magic - Krzemo

1 James Harden 29 75.35
2 Jrue Holiday 28 54.05
3 Khris Middleton 27 49.4

4 Lou Williams 32 47,05

5 DeMarre Carroll 32 37,85

6 Austin Rivers 26 36,5

7 Dwyane Wade 36 31,6

Andre Iguodala 34 28

9 D.J. Augustin 31 28,1

10 Moe Harkless 25 21,75

11 JaVale McGee 30 17,45

12 Ivan Rabb 21 19,6

13 Jake Layman 24 15
Picki 2019: 0
Salary: 461,70
Wiek: 28,85

 

Orlando ban do 20.02

 

Nie da się Wam zaufać, spuścić z oka na 3 dni i już każdy z przekroczonym limitem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.