Skocz do zawartości

Playoffs 2018 - Finals (2) Warriors vs. Cavaliers (4)


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

nie czytam wszystkiego na forum, więc jak chcesz coś w dyskusji uzasadnić, to po prostu uzasadnij. inaczej nie pozostaje mi nic innego niż potraktowanie tego jako hejtowanie LeBrona ;]
To nie takie trudne wejść w box score kilku meczy (bodajże dwa BOS, 1 TOR i kawałek z IND) żeby zobaczyć gdzie grał i ile w garbage.

W tej sytyacji widać, że Twój "atak" podyktowany był tylko jednym i niewiele z merytoryka miał wspólnego. Swoją drogą z mojego posta wyciągać hejt LJ to już grube przegięcie.

Na prv puściłem Ci zwrotkę - bo nie chce offtopu robic, który służyć ma jedynie debilnemu podejściu i robienia z kogoś hejtera oraz kolejnej z dupy dyskusji o LJ-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko kiedys było hejotowac młodych goldenów, to były milusie chłopaki i tylko Green miał swoje za uszami, ale u niego tez raczej przyszło z czasem, teraz również i ze Stepha i Klaya są coraz większe cwaniaczki, wygrywanie ich zepsuło trochę. Już nie są tacy milusi, teraz zaczynaja byc irytujący

W afryce to podobnie wyglada jak hieny obskakuja samotnego lwa :smile:

 

Cóż takiego się stało? Że nawrzucali sobie kulturalnie od "c***ów" i rozeszli się każdy w swoją stronę? A może Curry miał pogratulować bloku Lebronowi, a on zwycięstwa Goldenom? Obeszło się bez przepychanek, fauli technicznych. A tak wielu tęskni za latami 80 czy 90, gdzie kończyło się na rozróbie, bo jeden spojrzał krzywo na drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze nic sie nie stało, ale widac że chłopaki z GSW korzystajac z wygranej próbują zdenerwować LBJ-a, oni na luzie uśmiechnięci, a mu sie to za bardzo nie podoba i jest wyraźnie zirytowany.

Tego typu podjazdy jak już wynik jest przesądzony są średnie.

Co innego w trakcie meczu gdy nie wiadomo jak sie skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, póki trwają finały wszystkie chwyty dozwolone! W końcu grają o mistrzostwo a nie browar pod blokiem :smile:

 

Dla mnie to jest średnie bo wszyscy wiemy czyją wygraną to się skończy.

Gdyby sprawa serii była otwarta wtedy ok, a tak to po prostu naśmiewanie się ze słabszych.

Gdyby sytuacja byłą odwrotna i cavsi próbowali irytowac goldenów wtedy by mnie nie raziło.

No ale ok, to ja jestem dziwny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze nic sie nie stało, ale widac że chłopaki z GSW korzystajac z wygranej próbują zdenerwować LBJ-a, oni na luzie uśmiechnięci, a mu sie to za bardzo nie podoba i jest wyraźnie zirytowany.

Tego typu podjazdy jak już wynik jest przesądzony są średnie.

Co innego w trakcie meczu gdy nie wiadomo jak sie skończy.

 

średni to był Tristan który zje-bał się całym sobą prawie na Currego chwilę wcześniej, i od tego beef się zaczął. Zresztą chwilę później Tristan chciał przywalił Livignstonowi, za co został wywalony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko kiedys było hejotowac młodych goldenów, to były milusie chłopaki i tylko Green miał swoje za uszami, ale u niego tez raczej przyszło z czasem, teraz również i ze Stepha i Klaya są coraz większe cwaniaczki, wygrywanie ich zepsuło trochę. Już nie są tacy milusi, teraz zaczynaja byc irytujący

W afryce to podobnie wyglada jak hieny obskakuja samotnego lwa :smile:

W 90. to się cięli żyletkami pod koszami jak sędzia nie widział i wzajemnie obracali sobie matki, a to coś to ma być cwaniaczenie? Same typy w rurkach i z plecaczkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 90. to się cięli żyletkami pod koszami jak sędzia nie widział i wzajemnie obracali sobie matki, a to coś to ma być cwaniaczenie? Same typy w rurkach i z plecaczkami...

ach te lata 90. Kurła kiedyś to było.Kiedyś typy grały izolacje tyłem do kosza bo nikt nie bał sie kontaktu, dziś grają izo przodem do kosza bo plecaczki na plecach noszą 

 

A tak na serio, ostatnio słyszałem/czytałem taką opinie. NBA w latach 90. nie była bardziej fizyczna od obecnej. Była bardziej brutalna. I ja sie z tym zgadzam, plus ta brutalność nie była wcale czymś pozytywnym  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko kiedys było hejotowac młodych goldenów, to były milusie chłopaki i tylko Green miał swoje za uszami, ale u niego tez raczej przyszło z czasem, teraz również i ze Stepha i Klaya są coraz większe cwaniaczki, wygrywanie ich zepsuło trochę. Już nie są tacy milusi, teraz zaczynaja byc irytujący

W afryce to podobnie wyglada jak hieny obskakuja samotnego lwa :smile:

Mnie ta scena przypomina motyw z filmu Trading Places.,Z jednej strony młodzieniec urodzony i wychowany w rodzinie milionera ze srebrną łyżeczką w buzi, przez całe dzieciństwo i młodość wszystko podawane na złotej tacy.Z drugiej strony typ urodzony w rozbitej rodzinie wychowany w ubóstwie i rodzinach w zastępczych.,Ten pierwszy (Dan Aykroyd) nie może przeboleć tego ,że (Eddie Murphy) zajął jego miejsce i swoją złość i bezsilność próbuje wyładować obszczekując LeBrona z bezpiecznego dystansu.,    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XD 

 

Chłopaki sobie trochę pogadali, bez większej spinki, a tutaj jakieś żale są wylewane. Curry dostał blok, James zarzucił mu jakiś trashtalk, to miał święte prawo, a jako gracz takiego kalibru, wręcz obowiązek, odszczekać. 

A post powyżej to już wgl beka, Curry na złotej tacy wszystko podane. XD Skillsy, all-time rzut, NBA atletyzm mimo genów zwykłego chłopaka też mu podali? Weź się, ekolego mayor, trochę zastanów, bo ujmujesz gościowi, który na swoją wielkość zapracował ciężką pracą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojO7nGfwckbx.jpg

Z ~3000 zawodników NBA w historii około 80 miało rodziców w NBA. Jakoś co 120. Obecnie jest koło ~500 zawodników w NBA. Czyli biorąc pod uwagę świat jakoś co jeden na 1 000 000. 

Ale spoko, wrzuciłeś obrazek, to wyrobiłeś quota na dzisiaj swojej elokwencji. 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.