Skocz do zawartości

Playoffs 2018 - ECSF (1) Raptors vs (4) Cavaliers


BMF

  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Hm?

    • Cavs w 4
      4
    • Cavs w 5
      1
    • Cavs w 6
      14
    • Cavs w 7
      6
    • Raptors w 4
      0
    • Raptors w 5
      1
    • Raptors w 6
      9
    • Raptors w 7
      7


Rekomendowane odpowiedzi

LeBron po prostu nie potrafi grać mniejszych minut, wystarczy znaleźć kilka jego wypowiedzi w tym temacie. I pewnie można byłoby pisać, że za to zapłaci, ale, no, każdy wie jak jest. :]

 

Niesamowite, że Cleveland podobnie zmasakrowało Raptors jak rok temu nie mając Irvinga, gdy Toronto miało Lowry'ego całą serię i ogólnie było w lepszej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron po prostu nie potrafi grać mniejszych minut, wystarczy znaleźć kilka jego wypowiedzi w tym temacie. I pewnie można byłoby pisać, że za to zapłaci, ale, no, każdy wie jak jest. :]

 

Niesamowite, że Cleveland podobnie zmasakrowało Raptors jak rok temu nie mając Irvinga, gdy Toronto miało Lowry'ego całą serię i ogólnie było w lepszej formie.

 

LeBron wchodzi w swój prime :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz skłąd oparty na Lowrym/Derozanie i Ibace to wiadomo, że tej topowej konkurencji nie sprostasz. Nie chce tu się pastwić nad Raps, większośc ekip z po jest podobnie zbudowanych, cholera wie czy Jazz nie będa taką ekipą przez lata(odpukać :P ). Masai posprzątał po Colangelo, też błędów się nie ustrzegł, ale w porównaniu z tym co było i tak był standardowy huraoptymizm, że znowu nawiąże do sytuacji w Utah, jak odpuszczono Ala i Sapa też bredzono o mistrzostwie albo niczym a po kilku sezonach z Corbinem ludzie o mało nie oszaleli z radochy że był awans do po. Poskładać ekipę w całość to jedno a stworzyć contendera w pełnym tego słowa znaczeniu drugie, dodatkowo w nba bez prawdziwego ss praktycznie nigdy się nie wygra, ile to mieliśmy takich przykładów żeby dobry kolektyw sam sobie poradził, na palcach jednej ręki można policzyć.

 

Nie jestem fanem Caseya, mogliby spróbować z kimś innym, na plus Lowry który pierwszy raz chyba nie wymiękł po regularze i Onuoby, który może i w okrojonym czasie ale pokazał się z bdb strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodney Hood odmówił wejścia w garbage time w G4.

No kurde, ile jeszcze? Tam nie może być normalnie?

Hood to obok Clarksona najgorszy gracz w tych playoffach Cavaliers, więc przynajmniej wiadomo, że raczej nie wyrównają żadnej oferty za niego w lecie.

 

A najlepsze, że typek robił jeszcze niedawno za przykład rolesa na którego zły wpływ ma LeBron.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda - ponoć karę ma dostać (i słusznie), ale swoją drogą rozumiem jego żal bo tacy gracze powinni już być od 7-8 min na boisku (patrzac na wynik).

 

Ogólnie pewnie za kilkanaście lat (pewnie szybciej liga nie pozwoli korygować wizerunku kluczowego produktu) będziemy czytać książki jak o Jordanie jakim to naprawdę teammatem był LJ. Sam jestem ciekawy jak okres obecny czy końcówki z MIA opiszą.

W końcu :)

 

I chyba to że zagra z synem w NBA staje się coraz bardziej realne :)

Haha i będzie mecz skład LA: Ball, Ball, Ball, LBJ, LBJ jr a trenerem i GM zostanie ojciec z LBJ do spółki:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hood to obok Clarksona najgorszy gracz w tych playoffach Cavaliers

 

Z tych co grają, bo taki np. Nance w ogóle wypadł z rotacji. :) Także jedyny, który coś wnosi do gry z całej tej chwalonej rewolucji lutowej, to George Hill. 

 

Pomyśleć, że jeszcze niedawno było wielkie oburzenie w temacie Utah, gdy ktoś śmiał wymienić w jednym zdaniu Clarksona obok Hooda. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie pewnie za kilkanaście lat (pewnie szybciej liga nie pozwoli korygować wizerunku kluczowego produktu) będziemy czytać książki jak o Jordanie jakim to naprawdę teammatem był LJ. Sam jestem ciekawy jak okres obecny czy końcówki z MIA opiszą.

 

Szyte na miarę garnitury, masa innych rzeczy za free. Wrzeszczał na Rio, ale go przeprosił.

 

A jakie to ma znaczenie jakim był teammatem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nance wypadł z rotacji, bo Tristan zmartwychwstał, ale to tak czy siak fajny energizer dla Cavs.

 

Hood jest beznadziejny. Zresztą, będąc RFA w lecie robi taką dramę - IQ chyba nie jest jego mocną stroną.

 

A co do LeBrona, to Shumpert i Jefferson ostatnio u Nichols fajnie podsumowali, że może niekiedy na parkiecie to tak nie wygląda, ale LeBron poza boiskiem zawsze stara się budować drużynę i wszystko co mówi sprowadza do ''we''. Ale pewnie jakiś Isaiah coś tam powie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nance wypadł z rotacji, bo Tristan zmartwychwstał, ale to tak czy siak fajny energizer dla Cavs.

 

Może wrócić, bo zmartwychwstanie Tristana trwało 2 mecze. Ostatnie 3 mecze to łącznie 7 punktów i 7 zbiórek w 42 minuty ( a Nance zrobił w G4 8-3 w garbage przez minut... 5)

 

Chociaż to i tak fakt, że z kciukiem Kevina jest już w porządku, załatwiło sprawę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy więcej nie zagłosuję na DeRozana do All-Star Game. W sumie to nawet nie wiem dlaczego na niego zagłosowałem w tym roku. Tak czy inaczej wielkie brawa dla Lebrona i spółki bo 4-0 z Raptors i to w takim stylu się nie spodziewałem ba nawet nie spodziewałem się, że Cavs w ogóle przejdą do finału konfy. Ale z tak grającym LBJ-em to myślę, że droga do finału z GSW/HOU otwarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Longer

skąd info że Casey odchodzi na 100%?

 

zrobił jedynke na wschodzie w RS i zaszedł tam gdzie mógł, gdyby Cavs byli po drugie stronie drabinki to mogliby być w finale konfy, mieli troche pecha

 

https://www.tsn.ca/talent/sources-raptors-leaning-towards-coaching-change-1.1079529

 

 

With his team fresh off another disappointing postseason exit, Toronto Raptors president Masai Ujiri has some hard decisions to make over the coming months. Head coach Dwane Casey is expected to be the first domino to fall.

 

The evaluation period is ongoing but, according to sources, the Raptors are strongly leaning towards making a coaching change.

 

 

As Raptors weigh future with Raptors head coach Dwane Casey, belief is they have a preference for having an experienced head coach at helm of 59-win team coming off five straight post-season appearances. Decision likely to be made sooner rather than later.

 

Nie wiem kto miałby być tym doświadczonym trenerem. SVG? Budenholzer? Messina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wiem kto miałby być tym doświadczonym trenerem. SVG? Budenholzer? Messina?

 

 

Hmmm jest jeden który nie długo też może być wolny.

 

  • 1 pierścień
  • 2 finały
  • trener wschodu w all-star 2016
  • bilans 128-77 ( 62,1% ) w RS
  • 37-13 ( 74% ) w playoff
  • rewelacyjny bilans vs. Toronto Raptors

 

c6GcU3I.jpg

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.