Skocz do zawartości

Playoffs 2018 - 1st round Boston Celtics vs Milwaukee Bucks


Gość (Przemek...)

  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. No to jak tam?

    • Boston w 4
      2
    • Boston w 5
      4
    • Boston w 6
      13
    • Boston w 7
      8
    • Bucks w 4
      0
    • Bucks w 5
      1
    • Bucks w 6 :)
      18
    • Bucks w 7
      7


Rekomendowane odpowiedzi

nie pamietam zeby gdziekolwiek byla taka narracja, raczej same propsy i to ze beda z niego ludzie

Twierdzono, że nie ogarnia tematu, że poszedł z zbyt wysokim pickiem itp. zeszły sezon miał taki sobie. Rozier strasznie zawalił mecz. Wygramy a później pojedziemy z 76. Brakowało Smarta, który by ich zagryzł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no. Był taki moment w RS rok temu, że się ludzie zastanawiali przez chwilę jak to jest, że gość wybrany z #3 jest tak mało w rotacji, a jak już gra to bez błysku i często go Stevens rzucał głęboko na ławkę. Ale to były raptem szczątkowe opinie i to nie z jechaniem go (jak w tym roku Fultza czy Balla), a raczej pytania (bazujące na BARDZO małej próbce), czy Celtowie nie zmarnowali picka. Ale serio - mówienie, że go krytykowano czy wyśmiewano? C'mon! Czegoś takiego nie było. Minimalne wątpliwości odnośnie niestabilności młodego, ale nic poza tym, czyli standard wśród rookasów i innych gówniarzy w tej lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę off topicowo, ale ta seria (choć lubię celtics) w ogóle mnie nie pociąga (nawet żadnych skrótów nie widziałem). do tego stopnia, że teraz chciałem chociaż posłuchać samego komentarza przy robieniu czegośtam, ale i tak wybrałem MIA-PHI (rzecz jasna nie tych od kaboom), mimo że jutro na spokojnie cały ten mecz obejrzę. a kiedyś to się przecież nawet po 2-3 mecze naraz oglądało, nieważne kto grał.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że Celci się skupią z całych sił na wygraniu Game 6? Jak dotąd wszystkie mecze w Milwaukee przegrali.

 

Czy może zagrają swoje i dadzą odpocząć przed Game 7? Wiem, że to dość ryzykowne ale Bucks maja nóż na gardle i w tym momencie Boston może sobie na coś takiego (oczywiście w mniejszym stopniu) pozwolić a ekipa Antka już nie.

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć dzisiaj świetnie zagrali Celci, to zdaje mi się, że ta seria zmierza do game 7, jakiś taki feeling mam.

 

Stevens, nie wiem jak on to robi, ale pomysł z wpuszczeniem Ojeyele do s5 wypalił idealnie, Giannis mocno pasywny, jumperkujący, mało wpływający na grę. Bledsoe, co się z tym typem stało? Jest totalnym non-factorem. Smart za to na odwrót, już od pierwszego posiadania zaznaczył swoją obecność (steal) i, mimo, że cegli, to dla tych młokosów obecność takiego walczaka z jajami jest mocno odczuwalna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem na żywo i miałem napisać coś o tym meczu zaraz po spotkaniu, ale późna godzina i przede wszystkim nieporadność Bucks sprawiła, że nie miałem już siły na nic. 

Niezwykle frustrujący mecz. Celtics byli do ogrania, ale skoro graliśmy tak jak graliśmy, to czego można było oczekiwać. To był nasz najgorszy mecz w ofensywie w tej serii i główny wpływ na to nie miała defensywa Celtics, lecz właśnie ta kompletna nieporadność. Poza jednym Middletonem w 1Q, Muhammadem w połowie 3 kwarty i Parkerem w połowie 4 kwarty nie mieliśmy nikogo na kim można było oprzeć atak. NA NIKIM. Giannis przeszedł obok meczu. Dosłownie. Kompletna pasywność i to nawet nie ze względu na def Ojeleye (choć spisywał się w miarę dobrze). 10 FGA? W całym RS, jedynie z Indianą i Clippers (16 minut na parkiecie) notował mniej oddanych rzutów. Kompletnie nie wiem co było powodem takiej gry Antka. Czyżby powrót problemu z kolanem? W końcu Giannis między na przełomie 1 i 2 kwarty siedział równe 6 minut na ławie. Oby to nie kolano, bo bez niego nasz "pomysł" na grę w ataku wygląda tak jak w Game5 - chaos i izolacje. Dramat.

I teraz najlepsze. Nawet mimo tej żałosnej gry w ataku, trzymaliśmy się stosunkowo blisko Celtics aż do końca. To naprawdę zadziwiające, tym bardziej jak się widziało skuteczność Bucks na dystansie. 0/5 Snell, 0/2 Delly, 0/3 Brogdon, 0/2 Maker, 2/7 Parker. Fatalne liczby, a dodam jedynie, że większość z tych rzutów była wide-open. Dramat.

 

Coach też się nie popisał. Każdy widział, że mamy OLBRZYMIE problemy. To był moment by dać szansę Muhhamedowi, Jenningsowi czy Brownowi. Prunty jednak dostosował się do Antka - pasywny cały mecz. Dał szansę jedynie Shabazzowi, który SAM nadrobił 7 punktów straty w kilka minut. Potem się wypalił - to było pewne, ale czemu wtedy szansy nie dostał ktoś inny? Byliśmy w gazie i można było dalej zaskakiwać Celtics wyborami z ławki. Ale my "zaskoczyliśmy" i wpuściliśmy Snella, z którym w 12 minut Bucks byli -12. Dramat.

Seria jest do wygrania, nawet mimo tego, że będziemy musieli wygrać w Bostonie. Mam nadzieję, że w Milwaukee wygramy bez jakichś większych nerwówek i pojedziemy do Bostonu grać o życie. G1 i G5 pokazał, że w Bostonie można wygrać.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giannis zawodzi kolejne PO, ma ósmy net rating w zespole, a z tego co słyszę wyjaśnia go jakiś Oyejele. Czy to już pora, by jechać z Nim jak z furą gnoju?

 

Niektórzy mówią, że LeBron narodził się na nowo wyciągając Cavs przeciwko Celtics ze stanu właśnie 2-3. Może i tu będzie podobna historia, bo na razie to chłopak bardzo rozjeżdża się odnośnie swojego hype.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Smart za to na odwrót, już od pierwszego posiadania zaznaczył swoją obecność (steal) i, mimo, że cegli, to dla tych młokosów obecność takiego walczaka z jajami jest mocno odczuwalna. 

 

Zaznaczył swoją obecność nawet wcześniej - wszedł na parkiet i od razu odpowiednio "szturchnął" Brogdona a potem Parkera :) 

 

To jego podanie do Horforda, leżąc na parkiecie, na pół minuty przed końcem doskonale go definiuje. Dodaje Celtom bardzo dużo twardości i nieustępliwości. I o ile obstawiałem w tej serii 7 spotkań, to jego powrót może pomóc wygrać Zielonym mecz numer 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.