Skocz do zawartości

Playoffs 2018 - 1st round Boston Celtics vs Milwaukee Bucks


Gość (Przemek...)

  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. No to jak tam?

    • Boston w 4
      2
    • Boston w 5
      4
    • Boston w 6
      13
    • Boston w 7
      8
    • Bucks w 4
      0
    • Bucks w 5
      1
    • Bucks w 6 :)
      18
    • Bucks w 7
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam, że jeżeli dojdzie do Game 7 to ten mecz to będzie taka nerwówka, że coś czuję, że będzie to jeden z najlepszych i najładniejszych meczy tych Playoffs.

 

Zacieram rączki!

 

Określenia "nerwówka", "Game 7" w zasadzie wykluczają "najładniejsze". A w I rundzie, gdzie gra wielu młodych i niedoświadczonych, a po drugiej drużyna bez trenera? Wielka szansa na fatalną skuteczność, przestrzelanie lay upów i obsranych gaci, a wygra ta ekipa, gdzie ktoś ogarnie się najszybciej albo ogarnie się w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej emocjonujący możliwe, raczej nie najładniejszy :P Za to mógłby być to "najbardziej playoffowy mecz" Playoffów ;). No ale najpierw G6 trzeba ogarnać.

 

Dziś niestety nie oglądałem, bo League Pass mnie za mocno strollował i nie było kiedy nadrobić, a ciekawość wzięła górę i sprawdziłem wynik. Dlatego o samym meczu ciężko się wypowedzieć, oby ogarnęli w G6 i niech się dzieją rzeczy w Bostonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics ogarniają dosyć dobrze od drugiej połowy game 4 i myślę, że jest szansa na wygranie serii już w g6. Tylko nie można się obsrać, co oczywiście jest możliwe, bo skład jest młodziutki i w sumie to nie wiem jakim cudem jest 3:2. Brad to geniusz. 

 

Hayward i Irving pewnie już się nie mogą doczekać aż będą mogli dołączyć i poważnie powalczyć za rok. Oby zdrowie dopisało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31225013_568283773553967_234044314549118

 

Ten obrazek idealnie przedstawia performance Smarta w D w g5 :D. Dzisiaj to właśnie defensywa będzie kluczem. Nie dać Kozłom się rozszaleć, Smart na Middletona, Ojeleye, Horford na greka, w ataku dać piłkę Brownowi i Rozierowi. Tatum jakoś nie za bardzo mi się podoba w tych PO, ma przebłyski geniuszu, ale zdecydowanie za dużo wjazdów robi na pałę, gdzie przeciwnik łatwo go czapuje. No ale to rookas, nie ma co oczekiwać od niego aż takiego doświadczenia, jeszcze w PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to jest niesamowite, co Jaylen wyprawia w tych PO. On rok temu robił jakieś 5 punktów w 10 minut, a teraz ma 22/4/2 na zajebistych procentach, pełnym wymiarze czasowym (37 minut). GTG w wieku 21 lat.

 

 

do tego gra w szachy i filozofuje. Jak to mówio, 360 profile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blisko 80% zespołów z przewagą parkietu przechodzi dalej - taka wiadomość mignęła mi na ekranie. Wiadomo Giannis i spółka będą mieć w dupie tę statystykę i będą walczyć o życie, ale to Boston będzie faworytem. Fani poniosą Celtów, więc wiadomo gospodarze siódmego pojedynku będą w lepszej sytuacji. Warto walczyć o przewagę parkietu w sezonie regularnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blisko 80% zespołów z przewagą parkietu przechodzi dalej

 

Ciekawe w sumie jak to wygląda w przypadku 4-tych i 5-seedów gdzie różnica talentu powinna być najmniejsza. Albo drużyn które różniły się między sobą maksymalnie dwiema wygranymi więcej. Dam sobie rękę uciąć, że będzie to dużo mniej niż 80%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Bucks!

 

G7 faworytem Boston zarówno patrząc na te serie, jak i ogolnie na historie meczów eliminacyjnych to gospodarze maja tu jakaś przewagę.

 

No ale w G5 było blisko mimo złej gry Bucks, była tez ta dogrywka po rzucie Middletona.

 

Emocji nie zabraknie, oby Antek napisał piękna historie wygrywając w jednej z legendarnych hal siódme spotkanie.

 

Go Bucks!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe w sumie jak to wygląda w przypadku 4-tych i 5-seedów gdzie różnica talentu powinna być najmniejsza. Albo drużyn które różniły się między sobą maksymalnie dwiema wygranymi więcej. Dam sobie rękę uciąć, że będzie to dużo mniej niż 80%

E tam, nie wiesz o czym mówisz. 77% seedów przechodzi dalej dzięki przewadze parkietu, a nie dzięki temu, że połowa par to 1 seed z 8 i 2 z 7, gdzie upsetów w historii się zdarzyło w obu przypadkach od czasu rozszerzenia ligi łącznie 10.

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przykre, że Parker stracił tyle czasu przez kontuzje. Nawet mimo to brałbym go dziś przed Wigginsem (i po Embiidzie oczywiście :tongue:), bo wygląda naprawdę dobrze.

To ciekawe że wygląda bardzo dobrze wg Ciebie bo wg mnie wygląda bardzo źle a biorąc pod uwagę że gra vs ławki rywali to nawet gorzej niż Wiggins.

 

Jeden i drugi mają identyczną niską efektywność, identyczne efG , identyczny rzut za 3 i identyczne TS tyle że Wiggins zazwyczaj miał lepszych obrońców na sobie.

Mówimy oczywiście tegorocznych PO

 

Jeśli ktoś robiący 10 pkt na TS 51% wygląda bardzo dobrze to chyba spauperyzowaliśmy to słowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo dobrze jak na kogoś, kto tyle czasu nie grał w koszykówkę. Będzie tylko lepiej i jeszcze się swego czasu przypomnę, żebyś miał okazję przyznać mi rację.

No ale w tym momencie nie wygląda dobrze. Ni cholery. Może za rok będzie ale teraz gra słabo ewentualnie przeciętnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.