Skocz do zawartości

beGM - Waiver Wire


BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Nie wiem czemu ale myslalem ze Alize Johnson podpisał z Raptors za minimum, a to był exhibit, dlatego go trzymałem ;]
 

Jak mogę to zwalniam Alize Johnson i rozkładam jego kontrakt na trzy lata. 

Tyle że tak jakby już nie możesz go rozłożyć na te 3 lata. Ale proszę resztę rady o potwierdzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Los Angeles Clippers pragną poinformować, że Marco Belinelli, który dołączył niedawno do zespołu w ramach wymiany z Milwaukee Bucks, postanowił  jednak wrócić do Europy. Clippers dogadali się z graczem i wyplacą mu pensję przysługującą za ostatni sezon jego kontraktu. Dziękują za wkład, może nie w rozwój Organizacji, ale całej ligi na pewno. Włoch jest mistrzem NBA z 2014 roku. Ponadto, przez 13 lat kariery, mocno przyczynił się do popularyzacji NBA na dużym europejskim rynku, jakim są Włochy. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszej przygodzie z koszykówką!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, BMF napisał:

Zwalniam Carrolla i Johnsona.

BMF o których ( z imion ) Carrolla i Johnsona Ci chodzi?

Jeśli chodzi o Johnsona to domyślam się, że chodzi o Stanleya który miał na 2020/21 5,31M i to by się znalazło, ale Carolla nie mogę żadnego znaleźć. Przeszukałem wymiany, stary arkusz, swój save, temat Historii i nic.

--------------------------------------

Btw niech mi ktoś wytłumaczy to co znalazłem przy okazji przekopywania historii:

Nie wiem co się stało z Panem:

 Demarre Carroll -> Kings 10,3/1+1 PO podpisanym przez Kings w 2019 r.? @shevcu?

19 godzin temu, ozzy110 napisał:

Tyle że tak jakby już nie możesz go rozłożyć na te 3 lata. Ale proszę resztę rady o potwierdzenie

Jak w RL Pistons robili to na potęgę w tym offseason, to uważam, że Ronnie może go spokojnie zwolnić.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

@Eld

DeMarre Carroll na pewno był w arkuszu na rocznym kontrakcie ponad 5 baniek w Grizzlies 

Dziwne bo w kopii v2 mam u siebie, że powinien być FA, ale sprawdzę jeszcze raz. Może miał jakąś opcję która się mi nie skopiowała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat
  • Szulim odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.