Skocz do zawartości

All-Star Game 2018


kcp78

Rekomendowane odpowiedzi

O proszę. Forum zadowolone z ASG.

Wczoraj obejrzałem sobotnie show.

Skills Challenge słabe, w zasadzie można być 30 metrów z tyłu i liczy się tylko rzut za 3.

Konkurs za 3, najnudniejszy od kilku lat. Jedno wielkie ceglenie, przewinąłem do przodu, tylko po to żeby obejrzeć babeczki z Lakers i Clippers.

 

Slam Dunk Contest. Można jeszcze czymś zadziwić public??????

Oladipo tragedia,Nance Jr nie pamiętam. Mitchell tylko poprawnie, bez powtórzeń co daje jakiś tam plus. Podobał mi się tylko jeden dunk Smitha Jr. Szkoda, że go nie było w finale.

Na plus tylko aktor z Czarnej Pantery.

A ktoś konkurs sprzed roku pamięta?

 

Publika gorsza niż rok temu w NO. Miałem wrażenie, że oglądam mecz w Detroit.

 

Komentarz. Jeden wielki chaos. Ilu ich tam gadało? 12-tu?

 

LeBron King. Wiek przedemerytalny i chlopu dalej się chce.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą z tego co tam udało mi się obejrzeć zanim zapadłem w  głęboki sen...

Lebron ma plusa, bo mu się chciało, był agresywny, był liderem. Curry/JH skupiali się tylko na jebnięciu jak najbardziej nonszalanckiego jumpera/trojke.

 

Embiid z Westbrookiem wnieśli odrobinę competitiveness. Generalnie to Joel jest urodzoną gwiazdą, on w takim meczu gra bez więszych kompleksów, chętnie bierze piłkę, robi sobie jakiś beef z Russellem i bawi się. 

 

No i jak zwykle miał dobry +/- lol :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASG to obecnie szopka nie mająca nic wspólnego ze sportem. Te mecze skończyły się w okolicach przełomu wieku. Obrona w ASG nadaje się do shaqtin a fool... Pomimo tego, że teraz wyjątkwo coś tam starali się udawać, że bronią.

 

Oglądałeś w ogóle mecz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem, że jest niewykonalne. Nie widziałem, żeby poza Kilganonem ktoś zrobił ten wsad. Jak ktoś ogląda Slam Dunk Contest na weekendzie gwiazd nba, żeby pooglądać profesjonalne dunki, to zwyczajnie pomylił konkursy. To nie jest konkurs profesjonalnych dunkerów

Nie udowodnisz mi tego, że jest niewykonalny. Najpierw niech ktoś podejmie się tej próby i jak mu się nie uda to wtedy można tak mówić. Jednak jeśli ktoś zacznie to ćwiczyć wcześniej, to na 99,9% mu na konkursie wyjdzie, nie przyjmuję innej opcji.

 

Musimy oczywiście dozować nastroje, bo po SDC '16 była mowa, że we're back on track, a 17 i 18 znowu popsuły nam humory.

 

Jednak ASG w porównaniu do poprzedniego był miodem dla oczu (w sumie poprzeczka była zawieszona tak nisko, że musieliby się postarać, aby poprawa nie była zauważona). Nowy system jest powiewem świeżości, tak bardzo potrzebnym dla zawodników, aby mieć jakikolwiek impuls do wskrzeszenia w sobie pokładów energii i zaangażowania.

 

Było wszystko to co kibic chce zobaczyć w Meczu Gwiazd, 24 najlepszych zawodników w miarę zaangażowanych w to co robią i chcących wygrać mecz, suma talentu w jednym momencie na parkiecie powoduje, że gra na 80% umiejętności jest wystarczająca. 

 

Nic tylko oczekiwać podobnych akcji w Charlotte. Niech draft będzie transmitowany, niech postarają się tak dobierać zawodników, aby Jimmu Butler nie musiał siedzieć całego meczu na lawie. 

 

Byłem za Stephem ze względu na Lowrego i DeRozana, z drugiej strony coach Casey ma wygraną. Chyba nikt nie może być niezadowolony po meczu.

 

Ciekawe czy to co się zadziało w Staples Center będzie miało jakikolwiek wpływ na postawę zawodników w drugiej części regular season?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to były mecze. 0 obrony, ofensywny festiwal, deszcz trójek, człowiek oglądając do czuł się zrelaksowany i dobrze się bawił na tym święcie NBA razem z gwiazdami tej ligi. Teraz jakieś obrony, bloki i zacięta końcówka. Trzeba zwracać uwagę na to co się dzieje na parkiecie, na krycie i zagrywki.

 

Ech... 

 

:]

 

Bradley Beal chcący błędu kroków od Townsa w pierwszej kwarcie wygrał wszystko :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Byłem za Stephem ze względu na Lowrego i DeRozana, z drugiej strony coach Casey ma wygraną. Chyba nikt nie może być niezadowolony po meczu.

 

 

Również kibicowałem naszym Dinozaurom, ale coach Casey przysłużył się wygranej :) jakieś pocieszenie jest ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.