Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę jaja sobie robicie pisząc, że taki chłopak jak Krutwig mógłby odrzucić ofertę Magic akurat z tego powodu, że ci go zwolnili pół roku temu. Myślę, że on bdb wspomina właśnie Magic, bo dali mu szansę pokazać się na campach w towarzystwie mocnych zawodników. Inna sprawa, że też zupełnie niepotrzebna ta cała szopka Alonzo i CMa. Po co składacie oferty zawodnikowi, który gra w lidze belgijskiej? I kolejna z dupy dyskusja się robi przez to. 

Składam wniosek do Rady o skasowanie ofert dla tego zawodnika. Absolutnie nic to nie wnosi do naszej gry, wystarczy już w rosterach zawodników, którzy nie grają w rl NBA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Trochę jaja sobie robicie pisząc, że taki chłopak jak Krutwig mógłby odrzucić ofertę Magic akurat z tego powodu, że ci go zwolnili pół roku temu.

No skoro się 5 miesięcy temu nie przebił do składu, to czemu miałby myśleć że zrobi to teraz? W Knicks miałby mniejsza konkurencję i większą szanse na otrzymanie gwarantowanego kontraktu. W Orlando już próbował i mu się nie udało. 

I żeby było jasne, sam głosowałem na magic bo patrzę na te sprawę jak Ty, ale potrafię sobie łatwo wyobrazić argumenty że kogoś bardziej przekona opcja Knicks i da się to luźno uzasadnić bez wrzucania bezsensownych oskarżeń że ktoś się uwziął czy coś podobnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to my sobie robimy jaja czy to Alonzo naparza żarem z tyłka dla typka z ligi belgijskiej? absolutny brak poszanowania dla kogokolwiek już z jego strony napawa mnie mdłościami, mamy w beGM trudny okres, a ilość dram z dupy wywoływanych przez GMa Magic wypierdala ponad skale

i to w momencie gdy głosowanie jest przesądzone w stronę Magic, chodzi tylko o szukanie kolejnego pretekstu do dramy z dupy i próby zyskania poszanowania i zrozumienia gdy samemu nie daje się dosłownie NIC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi Alfonso, jako jedyny z 20-kilku głosów dałeś mi w II trymestrze bilans gorszy niż 19-8.

ja uważam po prostu ze w knicks ma większe szanse pograć, bo to gorszy zespół, w dodatku w przebudowie. mam nadzieje ze moja decyzja co ja bym zrobił jakbym grał w lidze belgijskiej i dwa kluby nagle złożyłyby mi oferty w NBA nie spowoduje jakiejś dramy, nie daj Boże odejścia :( 

sam masz kompleks Ronniego albo jakiś kompleks begm, już Ci powiedziałem dwa dni temu. Od miesięcy jedynie mnie obrażasz…

niemniej jednak ja serio dziękuje Ci ze z  nami jesteś. przynajmniej jest z czego się pośmiać ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Trochę jaja sobie robicie pisząc, że taki chłopak jak Krutwig mógłby odrzucić ofertę Magic akurat z tego powodu, że ci go zwolnili pół roku temu. Myślę, że on bdb wspomina właśnie Magic, bo dali mu szansę pokazać się na campach w towarzystwie mocnych zawodników. Inna sprawa, że też zupełnie niepotrzebna ta cała szopka Alonzo i CMa. Po co składacie oferty zawodnikowi, który gra w lidze belgijskiej? I kolejna z dupy dyskusja się robi przez to. 

Składam wniosek do Rady o skasowanie ofert dla tego zawodnika. Absolutnie nic to nie wnosi do naszej gry, wystarczy już w rosterach zawodników, którzy nie grają w rl NBA. 

Szopkę to robi C_M i ci co pseudoargumentują za Krutwigiem w Knicks. Dawanie szansy graczom, których się scoutuje jest dość naturalne - choć najwyraźniej nie w BeGM. Moi rl Heat podpisali ostatnio w ten sposób Haywooda Highsmitha, a na 2way Javonte Smarta, który był w Heat w preseasson. Robię dokładnie to samo, co robią rl kluby, a znów słyszę jakieś brednie o obrażeniu się no nameów na to, że śmiałem dać im szansę. Później podczas IV tury FA znów usłyszę, że ktoś nie chce ze mną podpisać niegwarantowanego kontraktu - więc niech się takie LBSy zdecydują..

 

6 godzin temu, Braveheart22 napisał:

 

Nigdzie nie napisałem, że popieram zachowanie Alonzo :)

 

I czego nie popierasz? Rozsądnej argumentacji? 

Gdyby nie ja, to przecież C_M nie wiedziałby, że istnieje ktoś taki jak Cameron Krutwig. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, człowiek...morza napisał:

byku ja wynalazlem dla tej ligi z czelusci Duncana Robinsona, wiec moze zbastuj z tekstami na temat istnienia jakiegos zawodnika.

Polecam podcast Kucia i Przema o Miami w którym na samym końcu mówię o Duncanue Robinsonie :)

Mój błąd że chciałem wtedy Duncana na 2way, mogłem podpisać jego a nie Abdela Nadera. Nie sądziłem, że ktoś na niego postawi na początku wężyka 2way. Jednak doceniam pozyskanie go wtedy przez Ciebie za Franka Masona III - tu szacun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

bylem pokrzywdzony za ten sezon, bo ktos intencjonalnie majstrowal przy moim arkuszu i algorytmach liczacych salary.

ciesz sie, ze blad zostal skorygowany, choc zadnej rekompensaty nie dsotalem za to.

pojawa sie jednak pytanie, czemu algorytm jest bledny na przyszly sezon?

meczy mnie to rzucanie klod pod nogi juz. wystrarczy mi fluber przyczepiony do podeszwy buta.

ps. teraz faktycznie mi to pokisilo pewne plany, bo robilem deale pod przysly sezon scisle wspolpracujac z finansami. takze dziekuje osobom odpowaidajacym za arkusz za psucie zabawy. dziekuje tez za wczesniej dana mi kare za brak bledow gdy to ja odpowiadalem za arkusz. jak widac za dobra robote kara, a za spi****lenie brak odpowiedialnosci 🤷‍♂️

ps.2. zeby zobrazowac, moje wyliczenia sa o 12 mln nizsze wzgledem tego co wychodzi z arkusza w moich kolumnach. gdzie indziej jak skopiuje wyliczenia sa git... o co tu kruwa chodzi.

ps.3 a ja odrzucialem deale z pickami 1-rundowymi za przyjecie dodatkowych 10 mln. dzieki.

ps.4. moge otrzymac dostep do arkusza?

W dniu 16.03.2022 o 08:12, Alonzo napisał:

Jednak doceniam pozyskanie go wtedy przez Ciebie za Franka Masona III - tu szacun.

podziekowania specjalnie dla @tangiers ktory pieknie dał sie puknąć

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Teraz, RonnieArtestics napisał:

 

 

 

 

PS. Droga rado różnice na wschodzie są tak niskie ze powinniscie na razie nie wklepywać wyników tych co juz oddali głos, dla dobra wszystkich i uniknięcia jakichkolwiek podejrzeń o machlojki. Jak ktoś chce je robić to niech chociaż se to wklepuje sam w swoim arkuszu :D 

Jak nie chcecie usuwać tego co już wklepaliscie do arkusza to jakos ukryjcie, albo Niech ktoś madry popsuje formuly liczenia jakos tak żeby je naprawić łatwo, serio to jest wystarczający już przypal ze mamyjawne głosowanie w III trymestrze, a co dopiero ze widać kto ile robi na dana chwile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.