Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, LAF napisał:

Szary gwarantowany 

 

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Szary niegwarantowany

Fioletowy - opcja klubu, ale po sezonie gracz jest UFA a nie RFA. 

To jak w końcu? ;)

To różowy oznacza, że jak podejmę, to potem UFA, a jak nie podejmę to UFA.

Ale pytanie, co oznacza szary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pablo81 napisał:

 

To jak w końcu? ;)

To różowy oznacza, że jak podejmę, to potem UFA, a jak nie podejmę to UFA.

Ale pytanie, co oznacza szary?

 

17 minut temu, Alonzo napisał:

Szary niegwarantowany

Fioletowy - opcja klubu, ale po sezonie gracz jest UFA a nie RFA. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Masz 24h na wszystkie swoje wybory, więc potem będziesz dostawał z marszu autopicki za to obecne przedłużanie.

ale jakie przedluzanie.

ogladam sobie wlasnie 5 graczy, gleboko analizuje. prowadze rowniez neggocjacjie.

nie ma tu nic co moznaby nazwac predluzaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Masz 24h na wszystkie swoje wybory, więc potem będziesz dostawał z marszu autopicki za to obecne przedłużanie.

Tak naprawdę jak wybieramy przez 10 dni - czyli 240h to na jeden team przypada średnio 8h. (C_M wybiera już od ponad 16h) Oczywiście nikt nikomu nie będzie narzucał wyboru w nocy, ale można by nieco zreformować to przynajmniej jeżeli chodzi o wybory podczas dnia.  To jak ociąga się z wyborem C_M pokazuje dlaczego taki socjalizm nigdy nie będzie działał w społeczeństwie - bo to że iluś nadrobi i jest fair w stosunku do reszty nie ma znaczenia jak znajdzie się zawsze jakiś hamulcowy  zaprzepaszczający wszystko. 

Ciekawi mnie tez jak kiedyś będzie taka sytuacja, że idziemy wg harmonogramu i np mamy wybrać graczy z pickami 13-18 jednego dnia i ktoś wybierający z nr13 wybierze dopiero koło godz. 23.00. Czy pozostała 5 ma w sumie mieć godzinę na wybór? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Skad wziąć wartosc QO dla Markusa Howarda ?

 

I czy twoway (nie z draftu) tez nie powinien mieć QO? mysle o duane washington, czy on przechodzi na rfa czy ufa teraz ? 

Odpowie mi ktoś na pytanie co się dzieje z tymi twowayami co byli tylko na rok czyli z poza draftu? 
 

Obiecuje nie przedłużać draftu. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Odpowie mi ktoś na pytanie co się dzieje z tymi twowayami co byli tylko na rok czyli z poza draftu? 
 

Obiecuje nie przedłużać draftu. 

wszyscy którym kończy się umowa two way są RFA. Według CBA QO dla gościa z TW jest kolejna umowa TW chyba, że już się nie łapie

Dla RFA z Two waya dałbym po prostu normalnie czas do końca 3 rundy na możliwość rezygnacji z QO bez konsekwencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwa obecnie Draft ale na bazie naszych rozmów o protekcjach pickow dochodzą do mnie sprzeczne sygnały dotyczące ustawiania protected. 
czy CBA wymusza odpowiednie reguły przejścia danej protekcji w inna lub zakaz ( co przecież nieraz było w rl ) schodowej gradacji ochrony?

czy jest to rygorystycznie regulowane czy jest swoboda kontraktowa stron na to na co się chcą umówić? 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bogans2 napisał:

Ktos moglby mi pomoc co moge/mam robic ze swoim budzetem. Bo doszly mnie sluchy ze bede mial problem w przyszlym roku bo bede mial 150mln czyli ponad limit. Do kiedy mam czas zeby sie z tym uporac?

Nie ma tragedii. Nie masz hardcapu, a Thunder z poprzednich lat mają solidne plusy, więc za rok w razie czego weźmiesz reset. Powodu do wykonywania nerwowych ruchów nie ma.

Najlepiej niech doradzi Ci tutaj @january

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.