Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

shutdown po 15 minutach za 1/9 z gry? no szacunek ma ten RJ u tego studa Lou, nie ma co gadać...

czy GMowie Soty oddadzą hajsik chłopakowi?

spoiler: no nie sądzę

takie tam heheszki, a LAC ostatecznie wrócili z -35 bez Jacksona i Batuma, brawo

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

shutdown po 15 minutach za 1/9 z gry? no szacunek ma ten RJ u tego studa Lou, nie ma co gadać...

czy GMowie Soty oddadzą hajsik chłopakowi?

spoiler: no nie sądzę

takie tam heheszki, a LAC ostatecznie wrócili z -35 bez Jacksona i Batuma, brawo

Nie oglądałem jeszcze tego meczu ale dobrze wiemy że Wizards to jest porażka w ostatnim czasie. Obstawiam że znowu odpalił się hero ball beala

Chociaż nie. Widzę że Dinwiddie zaszalał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2022 o 21:46, MarcusCamby napisał:

" Gracz określony jako stash nie może w późniejszym terminie dostać umowy two-way – od tych wymagane odrębnymi przepisami jest podpisanie umowy pomiędzy min. a max wynikającym z CBA zgodnie z punktem regulaminu traktującym o drafcie. "

Część GMów uważa, że ten zapis w regulaminie jest krzywdzący, w ogóle ignoruje jego istnienie lub sądzi, że można go różnie interpretować.

Słynna reforma CambyGOATa odnośnie 2nd rounderów miała ukrócić przedłużanie przetrzymywanie rookie na minimalnych kontraktach. By jednak zachęcić do podpisywania swoich 2nd rounderów na two-way umowy jako były radny dałem możliwość, by można było oferować im dwa lata. Jeśli ktoś decydował się jednak na stash nie można było mu potem zaoferować umowy two-way na dwa lata umowy.

Obecnie skłaniam się by rada, chociażby ze względu na pandemie i fakt, że zawodnicy często lądują w protokołach była możliwość, by stashowany zawodnik do końca sezonu zasadniczego mógł zaoferować swojemu zawodnikowi dwuletni kontrakt two-way.

Szkoda, że dopiero teraz otworzyły Ci się oczy. Z tego co kojarzę, to ten zapis powstał po to, żeby nie okradać zawodnika stashowanego przez cały rok, dając mu ochłapy w postaci 2-way contract po całym sezonie poza ligą, a nie po to, żeby blokować komuś możliwość gry w lidze i przestania bycia stashowanym. Tak jak Ty to interpretowałeś, to tracił na tym zarówno klub jak i zawodnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Szkoda, że dopiero teraz otworzyły Ci się oczy. Z tego co kojarzę, to ten zapis powstał po to, żeby nie okradać zawodnika stashowanego przez cały rok, dając mu ochłapy w postaci 2-way contract po całym sezonie poza ligą, a nie po to, żeby blokować komuś możliwość gry w lidze i przestania bycia stashowanym. Tak jak Ty to interpretowałeś, to tracił na tym zarówno klub jak i zawodnik.

Przyznaje się do błędu. Dlatego warto rozmawiać wciąż nad regulaminem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie zaraz wleci info. Ja od siebie puszczam podpisy Herba Jonesa i Austina Reavesa

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Co z moim wnioskiem do rady w sprawie zmiany regulaminu stash? 

Wypadałoby już wyjąć rękę ze spodu w temacie Moranta, bo zesztywnieje 😜

To nie ja wstawiam ciągle filmiki Tatuma i Bookera. Rączki mam na stole XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
18 minut temu, MarcusCamby napisał:

W trakcie okienka mogę mieć 16 graczy w rosterze i potem zwolnić zawodnika, czy muszę najpierw kogoś zwolnić, by dokonać wymiany?

@karpik

Po dealu nie możesz mieć 16 graczy na kontraktach - nie musisz tu czekać na Karpika. To powszechnie znany fakt - czyli musisz kogoś zwolnić lub sprzedać by zrobić miejsce. 

Podczas sezonu możesz mieć max 15 graczy na kontraktach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.