Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Po dealu nie możesz mieć 16 graczy na kontraktach - nie musisz tu czekać na Karpika. To powszechnie znany fakt - czyli musisz kogoś zwolnić lub sprzedać by zrobić miejsce. 

Podczas sezonu możesz mieć max 15 graczy na kontraktach.

Tak mi się niestety wydawało, ale wolałem dopytać. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladalem arkusz i widze, ze 3-4 lata temu zrobilem z @kolader (chyba trade po Gallo) jakas durna protekcje picku z 2024 tj.:

*gorszy 1st 2024 MIA/BRK, jak nie bedzie wykorzystany przez BRK to gorszy 1st 2025 MIA/BRK 

- moge z tego tytulu handlowac pickiem 1st 2025 MIA/LAC better czy musze czekac na wykorzystanie picku z 2024?

Pytalem tez Karpika, ale byl juz pozno i od razu nie byl w stanie dac odpowiedzi, dlatego chcialem zapytac reszte o wykladnie, szczegolnie Rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tangiers napisał:

 

Przegladalem arkusz i widze, ze 3-4 lata temu zrobilem z @kolader (chyba trade po Gallo) jakas durna protekcje picku z 2024 tj.:

*gorszy 1st 2024 MIA/BRK, jak nie bedzie wykorzystany przez BRK to gorszy 1st 2025 MIA/BRK 

- moge z tego tytulu handlowac pickiem 1st 2025 MIA/LAC better czy musze czekac na wykorzystanie picku z 2024?

Pytalem tez Karpika, ale byl juz pozno i od razu nie byl w stanie dac odpowiedzi, dlatego chcialem zapytac reszte o wykladnie, szczegolnie Rade.

Co drugi rok musisz mieć pewny jeden dowolny 1st pick - Stepien Rule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Co drugi rok musisz mieć pewny jeden dowolny 1st pick - Stepien Rule.

Zgadza sie. Stepien rule znam i ten warunek spelniam tylko ta protakcja mnie troche martwi :)

Wydaje mi sie, ze ten pick moge ruszyc. Kolader jak nie wykorzysta swapa w 2024, to ma prawo wykorzystac tego swapa dla picku w 2025 w odniesieniu do wczesniejszego wyniku pomiedzy mna, a LAC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tangiers napisał:

Zgadza sie. Stepien rule znam i ten warunek spelniam tylko ta protakcja mnie troche martwi :)

Tak, po prostu dochodzi dodatkowy (ewentualny) swap picku, ale samym pickiem 2025 możesz spokojnie handlować, bo i tak zachowujesz pick 2024 - czy gorszy, czy lepszy to tu bez znaczenia, bo Stepien rule zostaje tu utrzymane ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

Tak, po prostu dochodzi dodatkowy (ewentualny) swap picku, ale samym pickiem 2025 możesz spokojnie handlować, bo i tak zachowujesz pick 2024 - czy gorszy, czy lepszy to tu bez znaczenia, bo Stepien rule zostaje tu utrzymane ;) 

Dziekuje za informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

Wiem ze okienko zakończone. Czy w obliczu kontuzji mojego jedynego centra mogę jakoś uzupełnić skład dodatkowym pobraniem z FA?

mam zarówno wolny slot jak i cap space 1,800,000?

 

W dniu 5.02.2022 o 15:27, ozzy110 napisał:

Komunikat 59:

Terminarz II trymestru:

  • 14.02 do 20.02 godz. 23.59 opisy
  • 21.02 do 27.02 godz. 23.59 głosowanie
  • 28.02 do 6.03 godz. 23.59 okienko transferowe
  • 7.03 do 8.03 godz. 23.59 oferty dla FA

  • 9.03 do 13.03 głosowanie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Qcin_69 napisał:

czy jeśli teraz wyjebiemy Gallowaya i Hutchinsona to będziemy mogli dobrać 5 graczy na FA? (+2 na TWC) ?

tak, pod warunkiem że złożycie oferty - jeśli nikt nie złoży ofert na tych samych zawodników to idą do was - w przeciwnym razie idą na głosowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Szulim napisał:

tak, pod warunkiem że złożycie oferty - jeśli nikt nie złoży ofert na tych samych zawodników to idą do was - w przeciwnym razie idą na głosowanie

to wiem, ale chodzi mi o to

czy mogę mieć 10 graczy tylko w rosterze czy jest większa minimalna liczba takich.

No i czy Minnesocie został jakiś wyjątek jeszcze  byśmy mogli zaproponować kontrakty 2+1 czy wszystkie musimy 1+1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

to wiem, ale chodzi mi o to

czy mogę mieć 10 graczy tylko w rosterze czy jest większa minimalna liczba takich.

 

musisz mieć min 13 zawodników na koniec okienka - możesz podpisać w każdym razie innych FA do 15 osobowego rosteru i 2way

1 minutę temu, january napisał:

Nie można już zwalniać graczy, deadline na to był do końca okienka transferowego.

to fakt - źle się wyraziłem wyżej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Minimum 14 trzeba mieć 

racja oczywiście - ale mówię o momencie zakończenia okienka 

minimum 14 na zakończenie FA - co oznacza że taka sota musi podpisać min 2 FAsów żeby mieć roster @Qcin_69

to samo tyczy się @człowiek...morza (1) @ignazz (1) @Ashigaru (1)

pamiętajcie że macie czas do końca dzisiejszego dnia 

możecie też podpisać własne 2-way jak macie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.