Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja się sugerowałem odpowiedzią @ozzy110 na zadane przeze mnie pytanie.

W dniu 17.11.2021 o 23:53, ozzy110 napisał:

Powiem tak. Dla mnie możesz dobrać po 1 trymestrze

Formalnie T1 się skończył. Więc jak tylko T1 się skończył dobrałem sobie gracza.

Opisy i głosowania następują już w T2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie, jestem troche wkurwiony (nie jakos mocno, bo to tylko gra, ale niech brzmi groznie jak moje obelgi w waszym kierunku), bo wydatki byly jednym z powodow dla ktorych podjalem w lato decyzje o przebudowie i mniej wiecej o taka roznice w finansach poszlo. 

cos jest zjebanego z arkuszem i algorytmem.  w knicks faktyczne wydatki wynosza 126.511875 mln, a nie 129.106311.

przyzwyczailem sie do rzucanych mi kłód pod nogi. ale ktos tu przesadza. jutro ide sprawdzic telefon czy mi pegasusa nie zainstalowalsicie (wyjasnialoby to, dlaczego pare ofert mi nie przeszlo).

niefajnie jesli to tez ma miejsce w innych druzynach.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, człowiek...morza napisał:

dobra panowie, jestem troche wkurwiony (nie jakos mocno, bo to tylko gra), bo wydatki byly jednym z powodow dla ktorych podjalem w lato decyzje o przebudowie i mniej wiecej o taka roznice w finansach poszlo. 

cos jest zjebanego z arkuszem i algorytmem.  w knicks faktyczne wydatki wynosza 126.511875 mln, a nie 129.106311.

przyzwyczailem sie do rzucanych mi kłód pod nogi. ale ktos tu przesadza. jutro ide sprawdzic telefon czy mi pegasusa nie zainstalowalsicie (wyjasnialoby to, dlaczego pare ofert mi nie przeszlo).

niefajnie jesli to tez ma miejsce w innych druzynach.

Ja tylko od siebie dodam, że to poważny problem i liczę, że liga się w ten problem zaangażuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, człowiek...morza napisał:

dobra panowie, jestem troche wkurwiony (nie jakos mocno, bo to tylko gra, ale niech brzmi groznie jak moje obelgi w waszym kierunku), bo wydatki byly jednym z powodow dla ktorych podjalem w lato decyzje o przebudowie i mniej wiecej o taka roznice w finansach poszlo. 

cos jest zjebanego z arkuszem i algorytmem.  w knicks faktyczne wydatki wynosza 126.511875 mln, a nie 129.106311.

przyzwyczailem sie do rzucanych mi kłód pod nogi. ale ktos tu przesadza. jutro ide sprawdzic telefon czy mi pegasusa nie zainstalowalsicie (wyjasnialoby to, dlaczego pare ofert mi nie przeszlo).

niefajnie jesli to tez ma miejsce w innych druzynach.

Bardzo ładnie że interesujesz się swoją ekipą. W podliczaniu był błąd i liczyło 13 i 14 slot 2 razy. W lato na pewno było wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ozzy110 napisał:

Bardzo ładnie że interesujesz się swoją ekipą. W podliczaniu był błąd i liczyło 13 i 14 slot 2 razy. W lato na pewno było wszystko ok.

no to czekam na nagrodę, skoro wczesniej tak ochoczo rzuciliście na mnie karę za błąd w arkuszu, pomimo braku mojej winy (przypomnę, kara była efektem niesprawdzenia przeze mnie deali wykonanych przez knicks przed moją kadencją. zastanawiam się czy ktokolwiek kiedykolwiek z nowych gm'ow uczynił zadość temu niewpisanemu obowiązkowi?).

może teraz dostanę 200k od każdej organizacji tak ku chwale sprawiedliwości?

i czekam na wyjaśnienie. Bo skąd ów sytuacja się wzięła? Logiczną odpowiedzią jest, że ktoś specjalnie majstrował w arkuszu, bo z pizdy to sie nie wzielo.

mowie jestem dzis umowiony z polskim instytutem komputerowym celem sprawdzenia telefonu czy nie został zainfekowany pegasusem. polecam za wczasu przyznac sie do winy

ps. i moim zdaniem nie było w lato liczone ok, bo byłem na styk z salary. potem byla wykonana wymiana z leonardem, ktora jakby sie cofnelo bylby paromilionowy luz (co mogbym w sposob oczywisty wykorzystac na wolnej agenturze. a co oczywiste w mojej styuacji mialo to tym większe znaczenie, gdy musialem wypelniac sloty przez minimum)

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

otwarcie uwazam Cie za debila.

natomiast badz tak mily i nie traktuj innych gm'ow jak debili.

Przepraszam koledzy GM-owie, że zwątpiłem w spisek wymierzony w kolegę GM-a Knicks;) Przecież to oczywiste, że mamy do czynienia ze skoordynowanym atakiem Be-Gmowych służb specjalnych;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Przepraszam koledzy GM-owie, że zwątpiłem w spisek wymierzony w kolegę GM-a Knicks;) Przecież to oczywiste, że mamy do czynienia ze skoordynowanym atakiem Be-Gmowych służb specjalnych;)

ppowyzszy wpis nie potwierdza, ze jestem twoim kolegą, natomiast potwierdza, ze jestes intelektalna amebą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, człowiek...morza napisał:

otwarcie uwazam Cie za debila.

natomiast badz tak mily i nie traktuj innych gm'ow jak debili.

 

4 godziny temu, człowiek...morza napisał:

ppowyzszy wpis nie potwierdza, ze jestem twoim kolegą, natomiast potwierdza, ze jestes intelektalna amebą

@człowiek...morza jako administrator niestety nie mogę traktować takiego zachowania publicznie tym bardziej, że wpłynęło na Ciebie oficjalne zgłoszenie i to niekoniecznie od Flubera do kogo adresowałeś słowa "debil" i " "intelektualna ameba".

Ale z racji faktu, że mamy taki, a nie inny okres, a wiem, że prowadzisz liczne rozmowy transferowe daj mi przez kogoś znać ( np. przez facebooka gdzie mamy kilku wspólnych znajomych ), że nie możesz tego robić. Tego blokować Ci nie chcę i postaram się coś z tym zrobić.

Reasumując - dostajesz 24h bana.

3 minuty temu, Eld napisał:

Reasumując - dostajesz 24h bana.

Chciał bym jeszcze dodać, że jedyną osobą która może z niego tego bana zdjąć jest... @fluber. A w jaki sposób? To inteligentny człowiek - na pewno wie. Wystarczy coś publicznie napisać oznaczając mnie, a mnie, nawet jak nie będę przed komputerem wystarczy kilka kliknięć aby CMowi tego bana zdjąć.

Niestety, albo stety muszę być równy i sprawiedliwy wobec wszystkich. Daję bana CMowi co jest wbrew mojemu własnemu interesowi bo wciąż negocjujemy rozszerzenie deala, więc nikt mi nie zarzuci, że działam nie sprawiedliwie. Nie wiem jak to odbierze, ale niestety ja jestem zobowiązany tym, że tym adminem jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym jeszcze dodać, że jedyną osobą która może z niego tego bana zdjąć jest... @fluber. A w jaki sposób? To inteligentny człowiek - na pewno wie. Wystarczy coś publicznie napisać oznaczając mnie, a mnie, nawet jak nie będę przed komputerem wystarczy kilka kliknięć aby CMowi tego bana zdjąć.

Niestety, albo stety muszę być równy i sprawiedliwy wobec wszystkich. Daję bana CMowi co jest wbrew mojemu własnemu interesowi bo wciąż negocjujemy rozszerzenie deala, więc nikt mi nie zarzuci, że działam nie sprawiedliwie. Nie wiem jak to odbierze, ale niestety ja jestem zobowiązany tym, że tym adminem jestem.

 
Teraz, ozzy110 napisał:

Bez sensu ten ban @Eld. Nic to nie zmieni bo mało kto przejmuje się tekstami CMa i bierze je na poważnie

Ozzy - ale ja naprawdę nie mam innego wyjścia. Jest coś publiczne napisane, jest obraza innego użytkownika, jest zgłoszenie. Ja naprawdę nie mogę inaczej. Niech się CM cieszy, że Ely się zgłoszeniem nie zajmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ozzy110 napisał:

Bez sensu ten ban @Eld. Nic to nie zmieni bo mało kto przejmuje się tekstami CMa i bierze je na poważnie

Pomijając żenujące teksty, to jednak w tym przypadku ma trochę racji tutaj. Bo kiedy każdy miał dostęp do arkusza, to winny burdelu był GM zainteresowanego klubu (a klub ponosił ewentualne kary) i przez to nastąpiła zmiana i teraz dostęp ma chyba tylko kilka osób, żeby był porządek. Zatem łatwo w tym przypadku wskazać winnego ;)

Przy okazji podbijam kolejny raz pytanie o termin podpisywania FAs pomiędzy T1 i T2. Pytam grzecznie i kompletnie nie wiem czemu jestem ignorowany. Chyba nikogo nie obraża to pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

Pomijając żenujące teksty, to jednak w tym przypadku ma trochę racji tutaj. Bo kiedy każdy miał dostęp do arkusza, to winny burdelu był GM zainteresowanego klubu (a klub ponosił ewentualne kary) i przez to nastąpiła zmiana i teraz dostęp ma chyba tylko kilka osób, żeby był porządek. Zatem łatwo w tym przypadku wskazać winnego ;)

Przy okazji podbijam kolejny raz pytanie o termin podpisywania FAs pomiędzy T1 i T2. Pytam grzecznie i kompletnie nie wiem czemu jestem ignorowany. Chyba nikogo nie obraża to pytanie.

Już już. Według mnie możliwość oferowania ofert powinna być do końca okienka transferowego a potem głosowanie.

A co arkusza to nie mam pojęcia dlaczego tylko w arkuszu Knicks był błąd zliczania. Dodam tylko że nie jestem jedyną osobą z dostępem do arkusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ozzy110 napisał:

Już już. Według mnie możliwość oferowania ofert powinna być do końca okienka transferowego a potem głosowanie.

A co w przypadku, kiedy ktoś po wymianie zrobionej minutę przed deadline zejdzie np do 12 zawodników w rosterze? Stąd zawsze była kolejność - transfery > FA > two-way.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.