Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, karpik napisał:

A co w przypadku, kiedy ktoś po wymianie zrobionej minutę przed deadline zejdzie np do 12 zawodników w rosterze? Stąd zawsze była kolejność - transfery > FA > two-way.

A nie było wcześniej zasady 24/48 h na odbitkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Eld napisał:

 

@człowiek...morza jako administrator niestety nie mogę traktować takiego zachowania publicznie tym bardziej, że wpłynęło na Ciebie oficjalne zgłoszenie i to niekoniecznie od Flubera do kogo adresowałeś słowa "debil" i " "intelektualna ameba".

za intelektualną amebę rozumiem, natomaist debil to stwierdzenie upośledzenia umysłowego z którym w przypadku Flubera moim zdaniem mamy do czynienia. 

Postawiłem jedynie diagnozę, powinniście podziękować (zrobiłem to w wolnym czasie charytatywnie),  a nie palcem grozić :P

no i czekam na odniesienie sie do clue probemu, ktory poruszylem, a nie zajmowanie sie pierdolami.

ps. a czekam, bo po raz drugi w historii tej gry (pierwsze to lato z rubio, millsem itd) zostaje wymiernie skrzywdzony, co znacząco (w sposob bardzo znaczący) wpływa na politykę i decyzję klubu i powodouje de facto zmiane kierunku w ktorym idzie organizacja. a gram w ta gre po to zeby wygrac, a nie via fluber wkurwiac ludzi

Edytowane przez Wojnar Adrianowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Eld napisał:

Chciał bym jeszcze dodać, że jedyną osobą która może z niego tego bana zdjąć jest... @fluber. A w jaki sposób? To inteligentny człowiek - na pewno wie. Wystarczy coś publicznie napisać oznaczając mnie, a mnie, nawet jak nie będę przed komputerem wystarczy kilka kliknięć aby CMowi tego bana zdjąć.

Niestety, albo stety muszę być równy i sprawiedliwy wobec wszystkich. Daję bana CMowi co jest wbrew mojemu własnemu interesowi bo wciąż negocjujemy rozszerzenie deala, więc nikt mi nie zarzuci, że działam nie sprawiedliwie. Nie wiem jak to odbierze, ale niestety ja jestem zobowiązany tym, że tym adminem jestem.

 

Ban oczywiście słuszny i cm-owi poziom prostactwa zdecydowanie wywalilo poza skale, ale nie zamierzam robić negocjujacym z Knicks pod gorke bo to nie wy zasłużyliście na upomnienie. Poza tym widać że cm tak bardzo się przejął banem że po 5 minutach wladowal się z drugiego konta i pisze z niego żeby po chwili lajkować swoje posty. No nie ukrywam że trochę mi się go szkoda zrobiło także proszę o zdjęcie bana. Jednocześnie uprzedzam @człowiek...morza że w kolejnej takiej sytuacji natychmiast wyśle odpowiednie zgłoszenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Wojnar Adrianowski napisał:

za intelektualną amebę rozumiem, natomaist debil to stwierdzenie upośledzenia umysłowego z którym w przypadku Flubera moim zdaniem mamy do czynienia. 

Postawiłem jedynie diagnozę, powinniście podziękować (zrobiłem to w wolnym czasie charytatywnie),  a nie palcem grozić :P

Jeżeli uważasz że nazwanie kogoś debilem nie jest obraźliwe to sam jesteś niezorientowany że to zdanie powinienem skończyć znacznie wcześniej:) 

19 minut temu, Wojnar Adrianowski napisał:

a ja jestem za tym, zeby bana zosrstawic. swiadomie obywatelstwie nieposluszenstwo w imie dbania o zdrowie @fluber

Jak chcesz siedzieć na swoim drugim koncie dzisiaj na forum, to baw się dobrze:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał:

Jeżeli uważasz że nazwanie kogoś debilem nie jest obraźliwe to sam jesteś niezorientowany że to zdanie powinienem skończyć znacznie wcześniej:) 

wiesz. mysle, ze najprosciej by bylo jakbys nie reagowal na moje posty, skoro nie podejmuje z toba specjalnej polemiki, a dodatkowo nigdy nie prowadzą one do merytorycznej dyskusji

ja nie boje stwierdzic, ze jestem osobą o skromnym ilorazie inligencji , przez co pewnie uchybiam  tez językowi panującdej tu polemiki, a i zasadom jezykowym (via w skutek zamiast wskutek. dziekuje za poprawnienie notabene) jestem tylko czlowiekiem pelnym slabosci.

natomiast dziwie sie, ze tobie jako inteligentnej i blyskotliwej osobie (co widac w reakcji na moj post via pegasus), ktora dodatkowoz ma rodzine, a czas wolny winny wypelniac modły do Boga Stwórcy Wszystkiego, chce sie tracic czas na mnie. no ale tak jak mowilem wczesniej a propo jednego twojego postu, warto by bylo, zebys dopisal do swoich zaslug a propo zarządzania hornets, smierc za nasze grzechy. mesjaszu.

Edytowane przez Wojnar Adrianowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, fluber napisał:

Jeżeli uważasz że nazwanie kogoś debilem nie jest obraźliwe to sam jesteś niezorientowany że to zdanie powinienem skończyć znacznie wcześniej:) 

jak lekarz Ci powie, że masz raka, to też mu powiesz, że zachował się niestosownie wobec Ciebie i Cie obraził?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wojnar Adrianowski napisał:

jak lekarz Ci powie, że masz raka, to też mu powiesz, że zachował się niestosownie wobec Ciebie i Cie obraził?

diagnoza lekarska

opinia dzbana

No na pewno ma to taką samą wartość i można stawiać to na równi xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ozzy110 napisał:

diagnoza lekarska

opinia dzbana

No na pewno ma to taką samą wartość i można stawiać to na równi xd

a moze radny zajalby sie problemem wytworzonym przez niego badz innych czlonkow zamiast obrazac innych uczeastnikow gry?

czy umywamy rączki.

bo zeby namacalnie wykazac skutek tego błędu - kazdy kolejny mistrz w najblizszych latach bedzie z gwiazdka, jako ze transferu irvinga i leonarda bez tego by nie bylo. ergo @Qcin_69, co nie przechodzi mi przez klawiature łatwo, bedzie ostatnim mistrzem bez gwiazdku.

Edytowane przez Wojnar Adrianowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Wojnar Adrianowski napisał:

a moze radny zajalby sie problemem wytworzonym przez niego badz innych czlonkow zamiast obrazac innych uczeastnikow gry?

czy umywamy rączki.

bo zeby namacalnie wykazac skutek tego błędu - kazdy kolejny mistrz w najblizszych latach bedzie z gwiazdka, jako ze transferu irvinga i leonarda bez tego by nie bylo. ergo @Qcin_69, co nie przechodzi mi przez klawiature łatwo, bedzie ostatnim mistrzem bez gwiazdku.

O widzisz czyli w twoich słowach to jest stwierdzenie a w ustach innych już obrażanie. No ładnie. Akurat ten błąd nic dla transferu nie znaczył bo podwójnie liczyły się sloty 13,14 i 15, który przez całe FA nie miałeś zapełnionych a roster spoty były prawidłowo liczone w cap holdach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ozzy110 napisał:

O widzisz czyli w twoich słowach to jest stwierdzenie a w ustach innych już obrażanie. No ładnie. Akurat ten błąd nic dla transferu nie znaczył bo podwójnie liczyły się sloty 13,14 i 15, który przez całe FA nie miałeś zapełnionych a roster spoty były prawidłowo liczone w cap holdach

robi sie cos takiego jak kopie arkusza i wprowadza w miejsce 13,14,15 wartosci aby sprawdzic jak bedzie potem wygladalo twoje salary, czy przejda deale itd itp. niestety nie jestem matemtykiem, jedynie lekarzem, wiec ow bledu nie zauwazylem.

11 minut temu, ozzy110 napisał:

O widzisz czyli w twoich słowach to jest stwierdzenie a w ustach innych już obrażanie. 

primo nie nazwalem nikogo dzban.

secundo "dzban" ma jakies medyczne uzasadnienie, definicję? 

Edytowane przez Wojnar Adrianowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tutaj zaburzać waszych kłótni ale

@Wojnar Adrianowski mam wszelkie kopie arkusza w poprzednich wersjach i również gdzieś tam kiedyś przy okazji FA liczylem ci kwoty do HC przy dealach i zasmucę cię, ale wszelkie wyliczenia przez które robiłeś deal z Leonardem się zgadzają - błąd zliczania musiał wynikać z czegoś innego, ale cap holdy, HC, i dostępne kwoty wszystko było w porządku na tamtem czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Szulim napisał:

Nie chcę tutaj zaburzać waszych kłótni ale

@Wojnar Adrianowski mam wszelkie kopie arkusza w poprzednich wersjach i również gdzieś tam kiedyś przy okazji FA liczylem ci kwoty do HC przy dealach i zasmucę cię, ale wszelkie wyliczenia przez które robiłeś deal z Leonardem się zgadzają - błąd zliczania musiał wynikać z czegoś innego, ale cap holdy, HC, i dostępne kwoty wszystko było w porządku na tamtem czas

nie zasmucisz, bo nie napisales nic nowego (powtorzyles posreednio to co ozzy). blad byl w algorytmie w 13,14,15 i to bylo powielane i wplywalo na decyzje, co zostalo opisane wyzej, a czego mi sie nie chce powrtarzac

Edytowane przez Wojnar Adrianowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Wojnar Adrianowski napisał:

a moze radny zajalby sie problemem wytworzonym przez niego badz innych czlonkow zamiast obrazac innych uczeastnikow gry?

czy umywamy rączki.

bo zeby namacalnie wykazac skutek tego błędu - kazdy kolejny mistrz w najblizszych latach bedzie z gwiazdka, jako ze transferu irvinga i leonarda bez tego by nie bylo. ergo @Qcin_69, co nie przechodzi mi przez klawiature łatwo, bedzie ostatnim mistrzem bez gwiazdku.

mądrego warto poczytać, ale już chyba przywykliśmy do tego, ze dwa największe umysły beGMowe są tutaj najbardziej hejtowane i rzucają im kłody pod nogi.

Pezypominam, ze Minnesota jako jedyna odmówiła przyjęcia tych śmiesznych 200 tysięcy w imię dobra gry, gdzie reszta cieszyła się cudzym nieszczęściem.

Niestety, prawdę napisał tutaj Przyjaciel Minnesoty z Heat. Zbyt wiele tu zamkniętych łbów, by traktować te grę na serio, złote czasy beGM już za nami, teraz mamy tylko zawistne grupki, które traktują te grę personalnie i potem mamy takie kwiatki jak obecnie rzucane bilanse :) 

no nic, tytułów nikt nam już nie zabierze, 

do zobaczenia (za5 lat) w Finale, na razie pozdrawiamy @tangiers tym pozdrowieniem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Qcin_69 napisał:

mądrego warto poczytać, ale już chyba przywykliśmy do tego, ze dwa największe umysły beGMowe są tutaj najbardziej hejtowane i rzucają im kłody pod nogi.

 

no jo.

łatwiej zburzyć pomnik, niż go zbudować.

łatwiej hejtować, niż wprowadzić do galerii sław i docenić, czy chociaz pokornie posluchac.

jestesmy w mniejszosci i tu jest problem. 

im sie oczy otworza, kiedy nam sie zamkna.

Edytowane przez Wojnar Adrianowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qcin_69 narzekający na grupki i kolesiostwo to chyba największy szczyt bezczelności w tej grze :)

Jak @tangiers napisał, że odchodzi przez układy to byłem mocno zdziwiony, że tak jawnie krytykuje swojego kolegę Qcina. O dziwo nie chodziło o Niego, chociaż ja innych grupek nie znam. 

Sam do żadnej nie należę. Jechałem w tej grze z każdym, bo brzydzę się kolesiostwem. Cóż po czterech głosach teksty o zakutych łbach. @fluber @january @Szulim jak się z tym czujecie? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MarcusCamby napisał:

@Qcin_69 narzekający na grupki i kolesiostwo to chyba największy szczyt bezczelności w tej grze :)

Jak @tangiers napisał, że odchodzi przez układy to byłem mocno zdziwiony, że tak jawnie krytykuje swojego kolegę Qcina. O dziwo nie chodziło o Niego, chociaż ja innych grupek nie znam. 

Sam do żadnej nie należę. Jechałem w tej grze z każdym, bo brzydzę się kolesiostwem. Cóż po czterech głosach teksty o zakutych łbach. @fluber @january @Szulim jak się z tym czujecie? 

 

To jest typowe zebranie o głosy przez robienie z siebie ofiary, koledzy używają sprawdzonej taktyki:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.