Skocz do zawartości

NBA Draft 2018


LukeMorrison

Rekomendowane odpowiedzi

Jest taka opcja, że zawodnik nie zgłasza się do draftu tylko podpisuje kontrakt z klubem z którym chce? Np taki Luka wycofuje się z draftu i podpisuje sobie z Celtics?

 

gdyby trak bylo,to wiekszosc topowych grajkow do draftu by sie nie zglaszala,nie sadzisz?! swoja droga,grajkowie zglaszani do draftu czesto maja dzentelmenskie umowy z gm-ami; drummond np mial obiecane od pistons,ze jesli bedzie dostepny,to go wezma; no i nalezy pamietac,ze grajkowie do pewnego stopnia decyduja o swych nowych 'domach' [biorac udzial badz odpuszczajac work out-y]...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki przykład bo akurat filmik z nim na górze. No np jest koleś, tak okolice 12-15 od małego fan Lakers, miejscowy ziom a LAL nie ma swojego wyboru, wycofuje się z draftu i podpisuje kontrakt z LAL ot tak po za draftem.

Theis tak chyba jest podpisany

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jest taka opcja, że zawodnik nie zgłasza się do draftu tylko podpisuje kontrakt z klubem z którym chce? Np taki Luka wycofuje się z draftu i podpisuje sobie z Celtics?

Jest to możliwe ale po kilku latach kiedy będzie w wieku w którym już nie będzie się łapał do draftu.. Wtedy może jako undrafted podpisać umowę z kim by chciał --- tylko to oznacza utratę bodajże 4-5 lat już nie pamietam dokładnie w jakim wieku

 

 

No bo Theis ma 25 lat

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze co może się zdarzyć w tym drafcie to spadek Luki do picku Dallas.

Tak sobie właśnie mysle co by sie stało jakby do 5 picku spadli i Bamba i Doncic. Pierwszy to wyczekiwany od lat center, drugi jest overall lepszym graczem

Oczywiście pomijając, mam nadzieje, durne plotki o tym, ze Dallas chcą schodzić w dół w drafcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontuzja Huertera była znana od dawna. Ogólnie działa to wręcz na jego plus - bo wymiatał z INJ rzucającej ręki, którą powinien leczyć od dawna. Oczywiście musiał dostać obietnicę picku w 1 rundzie i ją dostał.

 

Szczerze mówiąc to mój sleeper w drafcie od dawien, dawna - miałem go w loterii jeszcze długo przed combine, gdzie nagle wszystkich olśnił.

 

Najlepszy wizualnie shooter w tym drafcie (mimo kontuzjowanej rzucającej ręki - ma prawie idealną technikę). - I to jest technika niemal identyczna z Klayem Thompsonem, włączając deep3, c&s, offscreen, off dribble etc - to się musi przełożyć na NBA

Najlepszy w NCAA w iso w ataku! (dość mała próbka, ale kończył głównie drive'ami, a nie stepback, co oczywiście umie)

Najlepszy guard w B10 w atakowaniu kosza (73% at rim! - kończy obiema rękami)

Podanie z obu rąk, obiecujący pnr player (widać, że grał jako playmaker w HS) - jako secondary ballhandler

Floater + midrange jumper : 8/17, 16/28 - ścisła czołówka w NCAA (tam jakoś 95th percentile)

 

Defensywa?

1v1 Rewelacyjna :smile:, o czym ludzie zapominają (85th iso, 94th post) teamD - to za nią jest chwalony ;>

lateral quickness i atletyzm nieoczekiwanie pokazane na combine, gdzie zamiótł.

 

 

Top10 draftu dla mnie. 

https://www.youtube.com/watch?v=kPpg6AES2Y4

 

 

Nie wiem komu się ostanie w drafcie (dalej marzę o nim w Lakers), ale ren team to z marszu będzie mój faworyt do wygranego draftu.

Edytowane przez january
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość insiderów Jazz i Soty ma wpisane że jeśli zostanie do ich wyboru to już dalej nie przejdzie więc January Huerter w Lakers jest chyba mało realny nawet jeśli mu złożyli obietnice - choć SI twierdzi ,że to Jazz złożyła co akurat jest bzdurą bo Jazz nigdy jeszcze nie obiecało nikomu wyboru w 1 rundzie bo i po co takie deklaracje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to z 25 pickiem w Lakers bym wiedział jeśli Huerter się nie ostanie kogoś z 2 DiVincenzo lub Aaron Holiday

Oboje na poziomie nba mogą mieć spoko 3.

Holiday mimo że trochę niski nadrabia rozpietoscia ramion, plus grał już z Lonzo

DiVicenzo z kolei bardzo dobrze wypadł na testach draft combine

Oboje by pasowali do Lonzo, a jeśli przyjdą gwiazdy to dla nich też nie szkodzi bo mogą być wartosciowa częścią rotacji.

Ja w Lakers liczę na któregoś z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.