Skocz do zawartości

NBA Draft 2018


LukeMorrison

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę piszesz głupoty - mój post "liczyłem na to, iż ostanie się do #25" w przeciwieństwie do Twojego "nie ma szans by ostał się do Lakers". Kto tu stawią durną tezę? 

Ja nie stawiałem tezy, ja powiedziałem swoje zdanie - które o kuriozum pokrywało się z Twoim BPA. Natomiast to Ty zacząłeś personalne wycieczki, ale co tam - niech będzie, że to ja wywołałem burzę w szklance wody ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś natrafi na link z ostatnim meczem w PO Okobo, to niech zarzuci. 

 

grazie 

Zakładam, że już widziałeś ten meczyk 44 pkt na 17 rzutach

 

Zastanawia mnie cisza wokół tego młodziaka. Facet w ataku potrafi wiele . Nie jestem specem ale jak dla mnie jest lepszy od Younga .. W obronie ma dużo do poprawy. Wiem, że niscy z Europy nie mają dobrej opiniii ale zapowiada się niezły steal draftu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steve Clifford odnośnie roli trenera NBA przy drafcie. Wrzucam jako ciekawostkę w kontekście pojawiających się wcześniej głosów, że Kokoskov na pewno wybierze Doncica.

 

 

How involved do you plan on being in the draft process?
Cifford: I've worked for five teams. I've worked under five different head coaches. To be honest with you, I've never been anywhere where the coaching staff was heavily involved with the draft. There are great stories in this league about coaches jumping in late in the draft process because of an individual workout or interview and that leading to a very poor decision. Jeff Weltman, John Hammond and the staff here, they've been watching these college guys for years and they're the experts on where they are. Whereas coaching staffs, we don't do any evaluation during the season. The way we did it in Charlotte, I watched the individual workouts. I had interviews with the players. I'll watch film on the guys in our range. If there was somebody I really didn't like or somebody that I really liked a lot, I'd give my input. But I do think as a coach, you have to be careful about how much you're seeing these young guys compared to how much management and the personnel guys have seen.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, teraz to można i ma sens.

 

Mock Draft by TuPalnik.

 

1. PHX -Deandre Ayton

Nie ma co komentować. Gość z Arizony do klubu z Arizony.

2. SAC- Marvin Bagley.

Sacramento poszuka amerykańskiego atlety, Bagley ma duży potencjał, to bedzie dobry ruch.

3. Atlanta - Luka Doncic

Dla mnie największy superstar potencjał. Pasuje pod wzgledem fitu, oczywiście Atlanta to nie Madryt pod względem warunków życia, ale Luka raczej też nie będzie narzekał.

4. Memphis- Jaren Jackson.

 

Następca d̶r̶o̶ż̶d̶ż̶ó̶w̶k̶i̶ Marca Gasola jako lider na środku, mogą też grać obok - naturalny wybor.

 

5. Dallas - Michael Porter

 

Dallas nie poto tankowalo, aby wybrać centra jakich wielu na FA. Zaryzykują z potencjałem Portera.

 

6. Orlando - Trae Young

 

PG potrzebny od zaraz. Nie zdziwię się też jak zaryzykują z Sextonem.

 

7. Bulls - Mo Bamba

 

Zrobił ogromne ponoć wrażenie na wczorajszym workoucie w Advocate Center. Idealny Fit pod każdym względem do tej drużyny. Bulls go niżej nie puszczą.

 

8. Cavs - Mikal Bridges

Dobry wybór zarówno jeśli Bron by został jakimś cudem ale też jeśliby odszedł. Sensowny pick.

 

9. NYK - Wendell Carter.

 

Porzingis - Wndell bedą niszczyć wszystko co się rusza.

 

10. Philly - Miles Bridges.

 

Moim zdaniem dobry fit do tej drużyny. Mikal byłby jeszcze lepszy, ale wątpię, że się ostanie.

 

Stay Tuned. Potem dopiszę dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak dobrze odczytałem trend BMF. http://www.basketballinsiders.com/100-players-withdraw-from-the-2018-nba-draft/

 

W tym roku 100 odpuściła draft, nie wiem czy to rekord, ale rok temu było ich 73, dwa lata temu 57 (z czego ponad połowa 33 to byli gracze spoza USA), w 2015 było ich 34, a w 2014 tylko 18...

 

W końcu i kluby i zawodnicy widzą że branie wielu zdolnych nastolatków niekoniecznie przekładało się na ich szybki rozwój w NBA i zysk dla obu stron. Bardzo mnie to cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dallas mocno by mnie zaskoczyło biorąc Portera nad Bambą. Jakoś on mi tam pasuje, Mavs mogą liczyć, że wyrośnie z niego drugi Gobert albo przynajmniej lepsza wersja Noela. Do tego MPJ przez kontuzje ma mniejszą wartość.


Chyba jednak dobrze odczytałem trend BMF. http://www.basketballinsiders.com/100-players-withdraw-from-the-2018-nba-draft/

W tym roku 100 odpuściła draft, nie wiem czy to rekord, ale rok temu było ich 73, dwa lata temu 57 (z czego ponad połowa 33 to byli gracze spoza USA), w 2015 było ich 34, a w 2014 tylko 18...

W końcu i kluby i zawodnicy widzą że branie wielu zdolnych nastolatków niekoniecznie przekładało się na ich szybki rozwój w NBA i zysk dla obu stron. Bardzo mnie to cieszy.

A nie jest może tak, że w tym roku po prostu więcej się zgłosiło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7. Bulls - Mo Bamba

 

Zrobił ogromne ponoć wrażenie na wczorajszym workoucie w Advocate Center. Idealny Fit pod każdym względem do tej drużyny. Bulls go niżej nie puszczą.

 

Bamba pójdzie miedzy 3-a MAX 5 pickiem. Nie wyobrażam sobie zeby Dallas puściło centra kiedy mają takie problemy na tej pozycji. Jak Bamby już nie bedzie to wybiorą JJJ. Czy w takiej sytuacji Bulls nie powini sie rozejrzeć za rozgrywającym? Ja wiem ze jest Dunn ale kto to Dunn? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bamba pójdzie miedzy 3-a MAX 5 pickiem. Nie wyobrażam sobie zeby Dallas puściło centra kiedy mają takie problemy na tej pozycji. Jak Bamby już nie bedzie to wybiorą JJJ. Czy w takiej sytuacji Bulls nie powini sie rozejrzeć za rozgrywającym? Ja wiem ze jest Dunn ale kto to Dunn? :D

Znaczy ja pisałem tak dlatego, bo uważam, że Dallas zapoluje na Centra w FA - DMC, Randle, Capela

 

Magic raczej nie potrzebują centra, więc wtedy widzę Bambę z 7. Takie moje przewidywanie.

 

Co do Bulls to poza Markkanenem nie ma pewniaków do pozostania imo, aczkolwiek akurat fanem Trae nie jestem i nie chciałbym go w Bulls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

A nie jest może tak, że w tym roku po prostu więcej się zgłosiło?

Prawda, po wysłaniu posta też sprawdziłem % rezygnacji:

2014 24%

2015 37%

2016 48%

2017 40%

2018 42%

Co do ilości to odnoszę wrażenie, że wielu graczy w ost. 2 latach traktuje deklaracje wstępna jako weryfikację swojego potencjału, a wcześniej raczej pewniaki startowały. Znaczenie ma też to jak zmienia się liga (rooster, 2way contracts, D-League itd.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ja pisałem tak dlatego, bo uważam, że Dallas zapoluje na Centra w FA - DMC, Randle, Capela

 

 

no takie ploty sa. Ale

DMC to człowiek-patologia. Nie widze go pod Carlislem. To bedzie dobra współpraca do pierwszego wybuchu. A trenejro nie bierze jeńców

Capela za 20+ mln to o dobre 10 za duzo. On potrzebuje wybitnego człowieka którzy rzuci mu piłki w pnr, Harden wręcz nie potrzebuje pnr zeby go znajdować i rzucac lobiki

Randle zawsze spoko, nic do niego nie mam. Ale za odpowiednią kwote. Poprawić to on powinien w zasadzie wszystko, bazuje strasznie na atletyzmie na razie 

 

A, no i jaram sie strasznie Bamba wiec tez mam spaczony umysł troche 

Edytowane przez iglo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.espn.com/nba/story/_/id/23591050/five-potential-nba-draft-steals-break-next-level

 

Ciekaw jestem czy Suns mogliby wziąć Williamsa ze swoim #16 wyborem gdyby jednak z #1 wzięli Lukę i nie wypaliło im z Capelą/odpuścili go.

Kilka wątpliwości, potrzebują tylu młodych graczy? Nie będą przypadkiem próbowali handlować #16 wyborem? Czy Williams utrzyma się do tego wyboru?

Edytowane przez Mentor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.