Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również dziękuje Chris Paul za bycie przez 3,5 roku (o ile się nie mylę ;] ) niekwestionowanym liderem, oraz Justin Holiday za ostatnie 4,5 roku. Pacers zaczynaja soft rebuilding i nową erę, ale te ostatnie lata trzeba przyznać należały do dość udanych i będziemy je miło wspominać, w dużej mierze dzięki wyżej wymienionej dwójce graczy! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Los jest przewrotny..

Nie spodziewałem się Cody Zellera w moich rl Miami. Sądziłem, że pewnie skończy się jak zwykle na gadaniu, a tu wszystko wskazuje na to, że Heat jednak podpiszą Codyego. Jak znam Codyego, to pewnie się za chwile połamie i skończy się jak zawsze na niczym, ale może to właśnie jest to 5 minut jego kariery na które czekam od zawsze. 

Nie będę robił uników przed pomyjami, które się na mnie pewnie wyleją, ale niech rzuca przysłowiowym kamieniem ten, kto na moim miejscu zachowałby się inaczej.. Codyego uwielbiam od zawsze..  to pierwszy gracz, którego ściągnąłem do Orlando jak tylko dołączyłem do BeGM. Qcin dostał za niego unprotected 1st pick - akurat z tego draftu, który będzie teraz w 2023r. Również jak Cody był na FA 2 sezony temu, to proponowałem mu kontrakt gdybym nie podpisał.. Khema Bircha..

Haywood Highsmith musi zaczekać do offseason na nowy obiecany kontrakt.. W 3T ze względów formalnych będzie poza rotacją. Zwyczajnie nie mam kogo zwolnić.. a nie wybaczyłbym sobie, że nie ściągnąłem Codyego oglądając go w koszulce moich Heat.. oczywiście jak się nie połamie.. albo nie spierdzieli się cos innego.. jak to u Codyego.. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

brawo @Reikai

Brawo glosujacy, ze kazaliscie mu za jakies minimalne ochlapy znowu sie przeprowadzac( po raz 3?4? w begm) i obserwowac jak Harden klepie pilke 20 sekund.

Ale spoko, nie placzemy, z nim i tak bym nie przeskoczyl top3, wiec w sumie one c*** czy jest, czy nie, a przynajmniej nie mam zajebanego salary na zespol, ktory wyzej dupy nie podskoczy. A ty lepiej opierdol tego Bridgesa za te trzy first roundery, bo przydadza ci sie do zrzucenia Simmonsa, a nie sie przypierdalasz ciagle xd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Brawo glosujacy, ze kazaliscie mu za jakies minimalne ochlapy znowu sie przeprowadzac( po raz 3?4? w begm) i obserwowac jak Harden klepie pilke 20 sekund.

Ale spoko, nie placzemy, z nim i tak bym nie przeskoczyl top3, wiec w sumie one c*** czy jest, czy nie, a przynajmniej nie mam zajebanego salary na zespol, ktory wyzej dupy nie podskoczy. A ty lepiej opierdol tego Bridgesa za te trzy first roundery, bo przydadza ci sie do zrzucenia Simmonsa, a nie sie przypierdalasz ciagle xd.

simmons w przyszlym sezonie wroci na pełnej

zapisz sobie te słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.