Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

gratulacje dla tych co dawali na LAC w serii z NOP, oraz tych co dali minnesote (Booker.Tatum,Robert Williams m.in. jako 6 najgorszy zespół ligi) no nic,, poziom merytoryczny tego subforum jest od dawna znamy (wszędzie poza tym subforum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2023 o 15:21, Reikai napisał:

Ale to sie zle zestarzalo, Harden tragedia.

Ale to jest dobra beka, że gościu który oparł roster o Lavine i Ingrama, którzy w dupie byli i gówno widzieli pisze takie posty o Hardenie. 

Ten sam user, który lata po ogólnym i zachwala od pół roku bezpodstawnie Lavine budząc irytacje nawet wśród fanów Byków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Ale to jest dobra beka, że gościu który oparł roster o Lavine i Ingrama, którzy w dupie byli i gówno widzieli pisze takie posty o Hardenie. 

Ten sam user, który lata po ogólnym i zachwala od pół roku bezpodstawnie Lavine budząc irytacje nawet wśród fanów Byków :)

Ingram i Lavine zrobili w realu dokładnie ten sam wynik co Ty i twój Harden tutaj, czyli w dupie byli i gowno widzieli, jak sam przyznałeś. Dla większości tutaj jesteś lekko w  top3 najgorszych gm-ów w grze a masz jeszcze czelność pisać takie prowokujące posty, w stronę debiutanta,który zrobił lepszy wynik od ciebie, brawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Ale to jest dobra beka, że gościu który oparł roster o Lavine i Ingrama, którzy w dupie byli i gówno widzieli pisze takie posty o Hardenie. 

Ten sam user, który lata po ogólnym i zachwala od pół roku bezpodstawnie Lavine budząc irytacje nawet wśród fanów Byków :)

Eeee lol

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

Dopisalem lol, na poczatku bylo tylko Eee :D Co tu wiecej komentowac, psycha sitting z powodu odpadniecia w forumowej gierce, glupio byloby sie rozwijac.

nom, Canbus niczym Gutkovskis, to nasz Książę Dyplomacji, zawsze służy ciepłym słowem, a nawet może takiego ananasa jak Jasiek wznieść na sztandary jak będzie trzeba, nie ma dla niego żadnych barier, a wszystko to w imię miłości

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nom, Canbus niczym Gutkovskis, to nasz Książę Dyplomacji, zawsze służy ciepłym słowem, a nawet może takiego ananasa jak Jasiek wznieść na sztandary jak będzie trzeba, nie ma dla niego żadnych barier, a wszystko to w imię miłości

 

Ja jestem gotów do rezygnacji :)

Przyjemności gry z Wami nie czerpie już żadnej, o powrót też się nie prosiłem. 

Byłem na pogrzebie Ś.P. Elda, zlot na jego cześć myślę bardzo udany, ale na forum nie zmienia się nic. 

Także @Szulim proszę szukać za mnie zastępstwa. Nie oznaczać mnie do głosowania itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Byłem na pogrzebie Ś.P. Elda, zlot na jego cześć myślę bardzo udany, ale na forum nie zmienia się nic. 

W sensie, że gdy chcieliśmy zmienić nasze nastawienie i nie wykłócać się o gierkę w necie jak gimbusy, to tylko Ty się tego trzymałeś? 

rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.