Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

A mi się bardzo podoba, szanuję i doceniam.

Też zbieram się do podsumowania, ale jeszcze poczekam na koniec FA, może jakiś element brakujący wyłowię, albo przepłacę kogoś niemiłosiernie.

Ciekawe jest, że wszyscy tankujący dają sobie czas z dwa, trzy lata a wtedy będą rozwalać. Tylko, ze albo dotychczasowi kontenderzy pójdą do piachu, albo jednak nie wszystkim wyjdzie, albo część aktualnych semi contenderów, zmieni zdanie i zacznie tankować za dwa, trzy lata :) Bo teraz strategii zrównoważonego rozwoju to prawie nikt nie ma. Albo tank, albo mistrz :)

Myślę, że teraz łatwiej będzie wejść do finału konferencji niż złapać się nawet do top5 draftu.

Teraz handlujemy ze sobą nietradowalnymi kontraktami i śmiejemy się z real nba Gmów a ciekawe czy będziemy sami ich nie produkować, choć system FA, raczej mamy niesprzyjający przepłacaniu, bo nie można podbijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na końcu to jestem ja bo mam Mudiaya na pg, Stanleya na sf, a średnia wieku jest chyba 19, do tego nie mam centra ;)

 

w zeszłym roku Qooniu niezrozumiale przerwał tankathon, widocznie poczuł presję Sarvera na wygrywanie, ale w tym roku czołgu nie na zatrzyma juuuuuż niiiiiic i top3 pick jest kuurwa nasz 

 

edit: no chyba że młodzież nagle zacznie napierdalać, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ;) anyway mi się nigdzie nie spieszy, prime mojego core zacznie się jakoś w 2020 najwcześniej 

 

Jak patrze ile drużyn tankuje to mnie krew zalewa. Myślałem, że będę gdzieś w bottom 5, może nawet 3, a jak pobieżnie spojrzałem, to tak z 7 drużyn jest gorszych. 

 

Parę osób się przejedzie na swojej strategii(skończy się na 5+picku), a ciężko wytypować kto będzie w czołówce najgorszych. Poziom bardzo wyrównany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się bardzo podoba, szanuję i doceniam.

Też zbieram się do podsumowania, ale jeszcze poczekam na koniec FA, może jakiś element brakujący wyłowię, albo przepłacę kogoś niemiłosiernie.

Ciekawe jest, że wszyscy tankujący dają sobie czas z dwa, trzy lata a wtedy będą rozwalać. Tylko, ze albo dotychczasowi kontenderzy pójdą do piachu, albo jednak nie wszystkim wyjdzie, albo część aktualnych semi contenderów, zmieni zdanie i zacznie tankować za dwa, trzy lata :smile: Bo teraz strategii zrównoważonego rozwoju to prawie nikt nie ma. Albo tank, albo mistrz :smile:

Myślę, że teraz łatwiej będzie wejść do finału konferencji niż złapać się nawet do top5 draftu.

Teraz handlujemy ze sobą nietradowalnymi kontraktami i śmiejemy się z real nba Gmów a ciekawe czy będziemy sami ich nie produkować, choć system FA, raczej mamy niesprzyjający przepłacaniu, bo nie można podbijać.

 

prawda, prawda

ja osobiście chciałbym przeskoczyć o dwa lata i bić się już w PO z moimi młodymi :P

 

Jak patrze ile drużyn tankuje to mnie krew zalewa. Myślałem, że będę gdzieś w bottom 5, może nawet 3, a jak pobieżnie spojrzałem, to tak z 7 drużyn jest gorszych. 

 

Parę osób się przejedzie na swojej strategii(skończy się na 5+picku), a ciężko wytypować kto będzie w czołówce najgorszych. Poziom bardzo wyrównany.

no ostatnio mi się udało, ale było cięzko, 

na szczeście wyłowiłem wszystko co chciałem i teraz mi aż tak nie zależy

 

 

a co do dyplomacji, to przecież nie ja jestem  prawdziwym Gmem :P

bardziej chodziło mi o podzieienie sie z wami moją wizją i zrobiłem to w postaci artykułu, rownie dobrze mogłem napisać zwykłego posta, także nie ma co tego imo oceniac negatywnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jakbym miał tych młodych 21-22 lata to jasne, że bym już coś składał do kupy, no ale qrwa Bender  i Monk mają 19 lat, Booker, Chriss, Johnosn i Booker 20 - więc co mam zrobić, pół drużyny wymienić bo chcę 8. seed zrobić?

 

więc ja się czuję usprawiedliwiony, bo mój tank nie wynika ze złych transferów czy kontraktów, tylko z przyczyn naturalnych, na które nie mam wpływu w tej chwili i to jest w zasadzie jedyna sensowna decyzja na ten rok - może jak za rok okrzepnie młodzież to się pomyśli nad ostrzejszymi ruchami   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrze ile drużyn tankuje to mnie krew zalewa. Myślałem, że będę gdzieś w bottom 5, może nawet 3, a jak pobieżnie spojrzałem, to tak z 7 drużyn jest gorszych. 

 

Parę osób się przejedzie na swojej strategii(skończy się na 5+picku), a ciężko wytypować kto będzie w czołówce najgorszych. Poziom bardzo wyrównany.

 

Jak obejmowałem Heat to miałem większy shithole niż u Ciebie, glownie ze względu na brak franchise playera. Trudno obrac inną taktykę niż tank przez np. 2 sezony. Znasz się na NCAA, wiec wiesz ze przyszly nabor tez bedzie mocny, a ja bede mial w nim pewnie 2 wybory w topie. 

 

 

ja jakbym miał tych młodych 21-22 lata to jasne, że bym już coś składał do kupy, no ale qrwa Bender  i Monk mają 19 lat, Booker, Chriss, Johnosn i Booker 20 - więc co mam zrobić, pół drużyny wymienić bo chcę 8. seed zrobić?

 

więc ja się czuję usprawiedliwiony, bo mój tank nie wynika ze złych transferów czy kontraktów, tylko z przyczyn naturalnych, na które nie mam wpływu w tej chwili i to jest w zasadzie jedyna sensowna decyzja na ten rok - może jak za rok okrzepnie młodzież to się pomyśli nad ostrzejszymi ruchami   

 

 

btw. M.Chriss zajezdza mi Hakimem Warrickiem, zimą chyba będzie handelek ;]

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

btw. M.Chriss zajezdza mi Hakimem Warrickiem, zimą chyba będzie handelek ;]

 

nie będzie handelku, chyba że znajdzie się jakiś wyzawca tego niezrealizowanego talent, który w markisie drzemie ;)

 

a tak serio i off the record - w organizacji są dość skonfundowani, po tym jak Chriss pojawił się w lidze letniej większy o kilkanaście kilo, bo jest silniejszy ale i wolniejszy przez co może nadawać się na small ball centra - nie wykluczamy tutaj jakichś eksperymentów z lajnapem

 

bo o tym, że Booker dostanie spore minuty jako pg to nie muszę chyba mówić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no qrwa takie nie wiadomo co z niego jest, może 5% szans że wyjdzie kiedyś allstar albo borderline allstar, ale większa szansa, że to nakoksowany zawodnik MMA bardziej, który nie wie co ze sobą zrobić na boisku... ale w sumie robienie z niego centra jest może i cwane, bo go może łatwiej będzie D ustawić 

 

no zobaczymy, za wcześnie wyrokować cokolwiek - potencjał jest, mięśnie są, mózgu na razie nie ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zobaczymy, za wcześnie wyrokować cokolwiek - potencjał jest, mięśnie są, mózgu na razie nie ma :grin:

 

U mnie tez sa miesnie, ale polaczone z mozgiem tj. Ojeleye. Straszna szkoda, ze trafil do Celtics, którzy w pierwszym roku go raczej nigdzie nie oddza, ani tez nie pogra. Mysle, ze w takich real Kings zjadlby Jacksona na sniadanie. W summer league pokazal sie ze swietnej strony w defensywie, co bylo podnoszone jako lekki problem przed draftem. Switchowano go na niskich i byl w stanie im ustac, a wysocy go nie przepchaja. Lubie goscia, wybralem go tu w drafcie, ale za bardzo sie chyba w tym roku nie pokaze.

 

Z kolejnych moich ulebiencow licze w lutym na rotacje Murray/Morris w Denver, ale to long shot ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez sa miesnie, ale polaczone z mozgiem tj. Ojeleye. Straszna szkoda, ze trafil do Celtics, którzy w pierwszym roku go raczej nigdzie nie oddza, ani tez nie pogra. Mysle, ze w takich real Kings zjadlby Jacksona na sniadanie. W summer league pokazal sie ze swietnej strony w defensywie, co bylo podnoszone jako lekki problem przed draftem. Switchowano go na niskich i byl w stanie im ustac, a wysocy go nie przepchaja. Lubie goscia, wybralem go tu w drafcie, ale za bardzo sie chyba w tym roku nie pokaze.

 

Z kolejnych moich ulebiencow licze w lutym na rotacje Murray/Morris w Denver, ale to long shot ;]

 

trochę reach z tym Ojeleye zrobiłeś, ale no zobaczymy - może być bardzo fajnym 3 and D graczem, ale faktycznie więcej pogra w czerwonych szponach z Maine niż celtics 

 

ja za to nasłuc***e wieści z Indiany jak tam mój Anigbogu nieszczęsny złamas - jest progres bo nie dostał two-waya tylko zwykły kontrakt, czyli totalnej tragedii nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrze ile drużyn tankuje to mnie krew zalewa. Myślałem, że będę gdzieś w bottom 5, może nawet 3, a jak pobieżnie spojrzałem, to tak z 7 drużyn jest gorszych. 

 

Parę osób się przejedzie na swojej strategii(skończy się na 5+picku), a ciężko wytypować kto będzie w czołówce najgorszych. Poziom bardzo wyrównany.

 

Tak sobie patrzę na Wschód i sądzę, że trochę tam wstyd tankować. Jest tylko 6 pewniaków do PO. Od groma drużyn tankujących. To jest spora szansa zbudować PO team niskim nakładem finansowym i ładnie sobie nabić kabzę. Chyba najlepiej to rozegrają Szóstki, no ale mieli też świetną pozycje startową.

 

Na Zachodzie tylko trzy kluby nastawione na tank. Będą mocno ranni po sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.