Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież ja nie robiłem miejsca na to Free Agency tylko na kolejne. Na Reddicka też nie warto poświęcać Parkera i picku, ale ten offseason jest na przeczekanie.

Jeżeli chodziło tylko o przyszłe FA to wydaje mi się, że mogłeś po prostu poczekać i za rok opchnąć 1 rok Teletovićia i dwa Dellego. Byłoby taniej. Albo w trakcie Trade deadline.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodziło tylko o przyszłe FA to wydaje mi się, że mogłeś po prostu poczekać i za rok opchnąć 1 rok Teletovićia i dwa Dellego. Byłoby taniej. Albo w trakcie Trade deadline.

Nie wiem czy ktoś by wziął ich dwóch za jeden pick lub Parkera. Poza tym Parkera i tak bym odpuścił żeby mieć więcej kasy.

 

Już nie mówiąc o tym, że jak uda się podpisać teraz kogoś ciekawego to w tym sezonie też będę mocniejszy bo zamiast dwóch ogórków i połamanego Parkera będę miał solidnego gracza.

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem biura w Oakland świecą pustkami. Management jest zadowolony z kształtu w jakim zespół wchodzi w końcową fazę wolnej agentury. Dziś zostały podjęte ostatnie rozmowy i wszyscy pracownicy udali się na weekend z poczuciem dobrze wykonanej pracy. 

 

 

smart-building-28-dec.jpg

 

 

 

Nie są znane żadne personalia kandydatów, ale wszyscy w klubie zgodnie twierdzą, że nie nazwiska są najważniejsze, a profil i skillset, który zawodnicy wnoszą na boisku. Nikt nie ma wątpliwości, że fundamenty pod mistrzowską drużynę już dawno zostały wylane, a klub szuka jedynie uzupełnień i zapełnienia minut w rotacji na regular season. Pozostaje cierpliwie czekać.

 

gty_612764594_857599451.jpg?w=1000&h=700

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sourcy donoszą, że 2nd round pick 2020 (lepszy z UTA, LAL) został włączony do dealu Jazz-Bulls, w którym CJ McCollum przeszedł do Jazz, a w drugą stronę powędrowali Joe Johnson, Terrence Ross, Caleb Swanigan i 1st round pick 2018 (lepszy z UTA, TOR).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sourcy donoszą, że 2nd round pick 2020 (lepszy z UTA, LAL) został włączony do dealu Jazz-Bulls, w którym CJ McCollum przeszedł do Jazz, a w drugą stronę powędrowali Joe Johnson, Terrence Ross, Caleb Swanigan i 1st round pick 2018 (lepszy z UTA, TOR).

Karpik blokuje wymiane. Pif paf, gadimy swiatlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers idą dużą ofertą na rozgrywajka sourcy donoszą. Niestety nie wiadomo którego, podejrzenia są, że pasowałby im Collison.

Do tego wysoki na niewielkim kontrakcie - to cel Sixers.

Przy okazji Sixers dopuszczają możliwość handlowania Richardsonem lub Covingtonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sourcy mówią, że Jazz złożyli już oferty 5 graczom ;)

 

Sourcy mówią też, że GM Jazz ma wyjazd służbowy ;p i będzie dostępny do rozmów dopiero po północy ;)

 

Sourcy mówią, że Jazz złożyli już oferty 5 graczom ;)

 

Sourcy mówią też, że GM Jazz ma wyjazd służbowy ;p i będzie dostępny do rozmów dopiero po północy ;)

rozumiem, ze byly one skladane jeszcze przed cofnieciem trejdu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.