Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

z całą moją sympatią do LAFa przejęcie Soty przez jego osobę powinno być poddane głosowaniu, nic osobistego, ale chłopak nie ma najlpszpej historii jako samodzielny GM

można było w ogóle było przekazać team innej osobie bez zgody większości?

No jako nowy gm będzie pod kontrolą rady przecież

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

z całą moją sympatią do LAFa przejęcie Soty przez jego osobę powinno być poddane głosowaniu, nic osobistego, ale chłopak nie ma najlpszpej historii jako samodzielny GM

można było w ogóle było przekazać team innej osobie bez zgody większości?

LAF oczywiście przez pół roku będzie musiał konsultować decyzje z Radą. Później dopiero stanie się samodzielnym GMem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, cvbe napisał:

LAF oczywiście przez pół roku będzie musiał konsultować decyzje z Radą. Później dopiero stanie się samodzielnym GMem :)

lol, to już lepiej Laf zwolnij wszystkich grajków 

10 minut temu, ignazz napisał:

Nasza gra wkracza w nowy rozdział: Gra Cieni. 

Mam takie nieodparte wrażenie ze z Q w tle. 

nie, Laf ma wolna rękę, ja po wieczornych postach forum opuszczan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Nie może, musi to skonsultować z Radą

tam raka elita zasiada ze mogą to uznać za świetny ruch! 

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

nie rozpraszaj się, bo coś przeoczysz, Macierewicz

nic xd robię siusiu właśnie :D 

no ale nie ma co ukrywać, z naszym odejściem ta gra straci polowe uroku, zostaną głównie miernoty i kilku gm którzy maja i tak w pizdzie te grę :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

tam raka elita zasiada ze mogą to uznać za świetny ruch! 

nic xd robię siusiu właśnie :D 

no ale nie ma co ukrywać, z naszym odejściem ta gra straci polowe uroku, zostaną głównie miernoty i kilku gm którzy maja i tak w pizdzie te grę :D 

nazwałeś mnie miernotą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, ignazz napisał:

Ogromna strata dla beGM. Liczyłem raczej ze samodzielnie obejmiesz klub niż ze opuścisz nasze grono. Ale odczekam. Trudno się olewa swój koncept. 

Ochłoniesz do 1 kwietnia. 

Spójrzmy prawdzie w oczy. Jeżeli qcin wrzuci tu jakieś privy celem rozwalenia gry, to nie będzie miał już tu powrotu. 

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nazwałeś mnie miernotą?

To zależy czy masz w pizdzie te grę czy nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Spójrzmy prawdzie w oczy. Jeżeli qcin wrzuci tu jakieś privy celem rozwalenia gry, to nie będzie miał już tu powrotu. 

ale ja już nie zamierzam wracać, dla mnie game over, zostało jasne pokazane ze liczy się tylko lizanie własnych jajek i życie w hipokryzji :) 

 

Dla mnie ta gra była zabawna i to wszystko :D w dupie mam co się tutaj teraz wydarzy, ja robię out z forum, z kim chciałem mieć kontakt mam :) 

ja wole przegrywać z najlepszymi niż wygrywać ze słabeuszami :) 

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nazwałeś mnie miernotą?

Ty jesteś wolnym elektronem :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Tym bardziej nie dziwi ze przegrywanie że slabeuszami sprawiło że odchodzisz:) 

lol, byku mamy tytuł w Socie i mamy najlepszy core w historii tej gry przyszłościowo :) 

co tu nazywasz przegrywaniem nie wiem, ale chyba za dużo RW i Kuzmy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

to już nie mój biznes, start ma najlepszy z możliwych, nikt w historii tej gry nie miał równie łatwego :)

Od mówienia o tym takim się nie stanie, wygrałeś raz, przestałeś wygrywać, napierdalanie wymianami nie pomogło, znudziło Ci się, przy pierwszej okazji rzucasz grabkami i łopatka, tupiesz nóżką, szantazujesz jakimiś śmiesznymi screenami które zbierasz jakbyś miał nierowno pod sufitem ( serio, what is wrong with you?). Jak dla mnie to zachowujesz się jak obsmarkany szczyl który popsuje kolegom zabawę bo mu coś nie wyszło. Nie będę za tobą tęsknił, szerokości! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Od mówienia o tym takim się nie stanie, wygrałeś raz, przestałeś wygrywać, napierdalanie wymianami nie pomogło, znudziło Ci się, przy pierwszej okazji rzucasz grabkami i łopatka, tupiesz nóżką, szantazujesz jakimiś śmiesznymi screenami które zbierasz jakbyś miał nierowno pod sufitem ( serio, what is wrong with you?). Jak dla mnie to zachowujesz się jak obsmarkany szczyl który popsuje kolegom zabawę bo mu coś nie wyszło. Nie będę za tobą tęsknił, szerokości! 

ale bzdury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.