Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Zarząd Spurs jest zachwycony nowa gra fantasy która odkrył na niszowym polskim forum o covidzie polityce laptopach i po części tez o koszykówce. Podobno w tej grze można tworzyć rzeczywistość równoległa wiec pracujemy nad reanimacja Twin Towers. Dodatkowo cieszymy się ze temat kto jest żona JJReddicka został rozstrzygnięty. Nie wiedziałem ze żona to GM jazz 😚

Bywalców salonów politycznych chciałbym zapytać czy to prawda ze w Polsce panuje partia znana z rozdawania stanowisk? Bo to by tłumaczyło ze niektóre kluby sportowe maja po 3 GM ów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tony Brothers - i wszystko jasne XD

Pool Report on the Technical Fouls Called on Chicago’s DeMar DeRozan and Toronto’s Gary Trent Jr. during tonight’s Toronto Raptors at Chicago Bulls Game

January 26, 2022

The Pool Report interview was conducted by K.C. Johnson (NBC Sports Chicago) with Crew Chief Tony Brothers following tonight’s Toronto Raptors at Chicago Bulls Game

QUESTION: When DeMar DeRozan drew his first technical foul, was the official review to see if he committed a goal tend, a foul, or to see if he grabbed the net for the call?

BROTHERS: We did not review the play as there was no trigger.  We conferenced as officials and determined that he had grabbed the net and touched the ball while it was still in the player’s hand and by rule that is a non-unsportsmanlike technical foul.

QUESTION: So, that’s why he was not ejected when he drew his own personal technical foul, which was an unsportsmanlike technical foul, correct?

BROTHERS: Correct.

QUESTION: What did Gary Trent Jr. do to draw his second technical foul?

BROTHERS: Gary was assessed his second unsportsmanlike technical foul for an overt gesture directed at the official.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

wuut?

Screenshot_20220128-012021.thumb.jpg.c4ab858b3748d512eda25006c3dd3199.jpg

 

Zarząd Spurs gratuluje swojemu byłemu zawodnikowi ze w końcu kibice dostrzegli to o czym zarząd wiedział od dawna.

Wielu to samozwańczych goatow się kręci wokół jakiś Jonesow tej ligi. Sugeruje przejrzeć poprzednie lata opisów i jeszcze raz wrócić do oceny Andrew. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, ignazz napisał:

Zarząd Spurs gratuluje swojemu byłemu zawodnikowi ze w końcu kibice dostrzegli to o czym zarząd wiedział od dawna.

Wielu to samozwańczych goatow się kręci wokół jakiś Jonesow tej ligi. Sugeruje przejrzeć poprzednie lata opisów i jeszcze raz wrócić do oceny Andrew. 

Coś przestrzeliłeś kolejnym bezsensownym przytykiem w moją stronę, bo ja akurat Wigginsa broniłem wielokrotnie. 

Spytaj @MMM2121 że odradzałem mu pozbywanie się go na 15mln kontrakcie.

Także pucuj się gdzie indziej mistrzu, który wolał Bertransa od Milesa Bridgesa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Wigginsa ja pierwszy dostrzegłem @Qcin_69 potwierdzi 

Knicks gratulują byłemu zawodnikowi takze

o tym samym pomyślałem haha 

 

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Coś przestrzeliłeś kolejnym bezsensownym przytykiem w moją stronę, bo ja akurat Wigginsa broniłem wielokrotnie. 

Spytaj @MMM2121 że odradzałem mu pozbywanie się go na 15mln kontrakcie.

Także pucuj się gdzie indziej mistrzu, który wolał Bertransa od Milesa Bridgesa. 

a to akurat trochę słuszna uwaga z tym Bridgesem, z drugiej strony tez musisz się uderzyć w pierś bo oddałeś go za bezcen, jedyna osoba w całym begm która go tak naprawdę ceniła i widziała w nim gwiazdę byłem ja, Ty zdaje się wyceniłes go na 2 rundowy pick (komentarze po wymianie Winslow-Bridges rok temu) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarząd Los Angeles Clippers dziękuje za gratulacje złożone od przedstawicieli innych ligowych zespołów. Andrew Wiggins od początku swojego pobytu w LA czuje się świetnie, atmosfera w zespole jest znakomita i cieszymy się, że jego potencjał został wreszcie w sporym stopniu uwolniony. Tymczasem czekamy na nominację dla kolejnego naszego zawodnika, tj. Dariusa Garlanda, co wydaje się być nieuniknione. 

Jak pokazuje ten sezon, pojawiły się perspektywy na fajną przyszłość dla tego zespołu. Po ostatnich ciężkich latach, kibice wydają się być zachwyceni takim obrotem spraw :

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Coś przestrzeliłeś kolejnym bezsensownym przytykiem w moją stronę, bo ja akurat Wigginsa broniłem wielokrotnie. 

Spytaj @MMM2121 że odradzałem mu pozbywanie się go na 15mln kontrakcie.

Także pucuj się gdzie indziej mistrzu, który wolał Bertransa od Milesa Bridgesa. 

Masz ogromne megalomaniatyczne podejście do swojej osoby. Nie myślałem przy pisaniu o Wigginsie w ogóle o Tobie. A to ze teraz jest milion wpisów propsujacych Wigga gdzie te same osoby przy jego dobrej grze dużo wcześniej ( ta wstawka dobrej gry na poziomie w okolicach daty śmierci jego babci bodajże świetna seria 12 spotkań ) odcinały bilanse spurs i krytykujące mój opis jego roli mnie jakoś nie dziwi. Pucujcie się w zaciszu domowym dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

Masz ogromne megalomaniatyczne podejście do swojej osoby. Nie myślałem przy pisaniu o Wigginsie w ogóle o Tobie. A to ze teraz jest milion wpisów propsujacych Wigga gdzie te same osoby przy jego dobrej grze dużo wcześniej ( ta wstawka dobrej gry na poziomie w okolicach daty śmierci jego babci bodajże świetna seria 12 spotkań ) odcinały bilanse spurs i krytykujące mój opis jego roli mnie jakoś nie dziwi. Pucujcie się w zaciszu domowym dalej. 

Aha.

Znaczy wpis o GOAT i nawiązanie do Jonesa nie było nawiązaniem do mnie. To jestem ciekaw o kogo mogło chodzić.

I ten wpis też pewnie nie był o mnie.

W dniu 25.01.2022 o 14:26, ignazz napisał:

Szczególnie wpisy o spurs w walce o najwyższy pick nie były tendencyjne i podlane interesownością. Lubię Narcusa Cambusa jako człowieka i członka forum bo ma fajne spojrzenie na nba. Ale GM jest marnym. ChOc przyznać trzeba ze tez pechowym. 

Tu o GOAT nie ma nawet cienia szansy - na razie poczekajmy aby to był dodatni GM. 

Pels to na razie jedna z bardziej zaoranych ekip. I powtórzę biorę poprawkę na pech bo sam wiem jak może zniweczyć plany kontuzja lub inny przyjął gracza. Miałem KL2 przecież. 

Masz prawo do swojej oceny, ale akurat z Wigginsem to trafiłeś kulą w płot pijąc do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi cytat to przecież wprost do Ciebie. A o Wigginsie powtórzę ze nie miałem na myśli Ciebie. Choć jak go miałem w składzie to noty od Ciebie miałem niższe niż średnia ligowa. 

Ogólnie od sporego czasu jakoś się czepiales spurs gdzie przesadziłeś szczególnie tym opisem gdzie niejako przewidywales ze będę płakał za porażkami u głosujących sugerując tank. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Ten drugi cytat to przecież wprost do Ciebie. A o Wigginsie powtórzę ze nie miałem na myśli Ciebie. Choć jak go miałem w składzie to noty od Ciebie miałem niższe niż średnia ligowa. 

To ja mam lepszy pomysł. Zmieńcie temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam miła dla oka ekipę z perspektywami na przyszłość bez lidera niestety w osobie superstara którego szukam po odejściu Leonarda. Brak weterana sprawia ze pewnie przegrywam końcówki częściej niż wygrywam ale nie tankuje i nie zadam 2:26 dla siebie bo młodzi są ambitni. 

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

To ja mam lepszy pomysł. Zmieńcie temat ;)

Random shit tez cenzura?  Cholera. 

Dobra. Z mojej strony koniec off topu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.