Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy w klubie Dienga i życzymy powodzenia

Korkmazowi w nowym klubie. 
 

wiem ze dopiero co go podpisałem,ale chłopak się u mnie marnował, Miałem dla niego tylko 10-12minut dostępnych w pełnym składzie, a przez urazy potrzeba mi dodatkowego podkoszowego. Dodatkowo Kelan Martin i Washington jr proszą się o minuty na sg/sf więc coraz trudniej byłoby mi dać mu regularne minuty. Mam nadzieję że Furkan się nie obrazi, ani nie będzie to miało wpływu na opinie agentów na temat organizacji :) bo trafia przecież do dwukrotnego mistrza wschodu a nie jakiejś pipidówy typu Knicks. 
 
Uznajmy po prostu, że się na tyle dobrze wypromował w kilku meczach bez Holidaya w tym trymestrze, że potem zgłosił się po niego  dwukrotny finalista beGM - zespół Miami Heat. ;] 
 

tym ruchem zamykam narazie wszelkie rozmowy transferowe w tym okienku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 16.10.2021 o 20:15, tangiers napisał:

Haha. Dopoki nie bedzie potwierdzenia to nie uwierze xd

@MarcusCamby

Twoj Goat wlasnie wywala Kawhiego do zespolu, ktory od lat tankuje. Klasa. Jest czym sie zachwycac.

Rozumiem, ze byl tradycyjny scouting? :D

 

W dniu 16.10.2021 o 22:33, tangiers napisał:

Knicks dostaja rookie, ktory raczej bedzie wchodzil powoli do ligi. 

Jeden ze slabszych tradow jakie widzialem w ostatnim czasie.

Cóż, myślę, że powyższe zapisuje się powoli w kanonach. Nie pozwolimy zniknąć. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarząd Utah uprzejmie informuje iż JJ Redick pozostaje nadal członkiem sztabu szkoleniowego i jego gościnne wizyty na meczach innych zespołów są również elementem analityki ;) 

Redick po ogłoszeniu emerytury nadal pozostawał pod kontraktem i w bardzo dobrych stosunkach z GM UTA który po jego decyzji zaproponował mu pozostanie w ramach mentora dla młodzieży 

Jego wskazówki przyczyniły się m.in do rozwoju Cama Thomasa 😎 a w niedalekiej przyszłości mamy nadzieje, że również Isaacowi

JJ przekazał mi zaproszenie od @LAF za co grzecznie dziękuje, ale póki co nadal cieszy się z dobrze płatnej pracy w UTA 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.