Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Lakers spotkali się z dwójką zawodników. Tajemniczym centrem i anonimowym Craigiem. Wysłano oferty...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
8 minut temu, january napisał:

Lakers spotkali się z dwójką zawodników. Tajemniczym centrem i anonimowym Craigiem. Wysłano oferty...

Dla GM-a Lakers z pewnością anonimowym, skoro nie wysłał mu oferty:)

GM Hornets również spotkał się z tajemniczymi zawodnikami. Wysłano kontroferty:)

Edytowane przez fluber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A pewien tajemniczy polski center był widziany w Los Angeles. Tyle, że nie na spotkaniu z żadnym z GMów a z Lisa Ann.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Suns dostarczyli swoje kontroferty. Na celowniku jeden z cenionych ligowych weteranów oraz zgodnie z sympatiami ich GM-a zawodnik z przeszłością w Europie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mike Scott i Matt Thomas otrzymali oferty od New Orleans Pelicans. GM klubu z Luizjany poważnie rozważał też ofertę dla Jeff Greena.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co najmniej 4 zespoly zamierzaja powalczyc o Torrey Craiga. Spodziewane sa umowy o lacznej wartosci rzedu 20-30 milionow dolarow 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"He has basically -- according to sources -- informed everybody he's going to work out a buyout sign minimum contract and then go to the Lakers.

"So Andre Iguodala is planning on joining the Lakers from what we're being told. I don't know how true that is, whether or not it is going to definitively happen.

"But that is the plan at this particular moment in time."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

0087404-dlus-1280x720.jpg

tucamiseta.jpg

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak widzicie biedny Brandon już musi dorabiać po tym jak jego gupi agent odrzucił 90 gwarantowanych baniek...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

?m=02&d=20080722&t=2&i=5276181&r=2008-07

Mina Kurta Thomasa po tym jak dowiedział się, że dostał ofertę od Minnesoty Timberwolves...

• Haha 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Shabazz Napier jest niezwykle podekscytowany możliwością podpisania nowej umowy z Phoenix Suns. Według ligowych źródeł organizacja z Arizony zaoferowała mu w pełni gwarantowany dwuletni kontrakt w ramach, którego zarobi w tym czasie 6 milionów dolarów. Dzięki zapewnieniu finansowej stabilności zawodnik może spokojnie skoncentrować się na przygotowaniach do nadchodzącego sezonu. Napier pozytywnie wyraził się również o pracy swego agenta, który dzięki twardym negocjacjom zapewnił mu lepszą umowę od tej pierwotnie oferowanej. Zawodnik jest wdzięczny organizacji Phoenix Suns za wyrażone zainteresowanie i docenia fakt, że Słońca jako pierwsze wyciągnęły do niego rękę i cenią go wyżej niż oferowane przez innych minimum dla veterana.

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Matthew Dellavedova poprosił zarząd OKC o spotkanie w sprawie wykupienia swojego kontraktu. Ostateczna decyzja ma zapaść po rozstrzygnięciu IV tury FA. Przy korzystnym zbiegu okoliczności nawet po III turze FA.

Matthew wciąż wierzy, że może być ważnym ogniwem w drużynie walczącej w playoffach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udonis Haslem po długich konwersacjach z GMem Alonzo oraz z KATem zdecydował się pozostać w Orlando Magic na ten jeszcze jeden sezon.

Image

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba specjalnie Hornets o Ibakę walczyć nie muszą, bo on już w samolocie do Charlotte na spotkanie z psiapsielem Brickiem.

A to powoduje niemałe zamieszanie w ofertach, nie ukrywajmy :) -> Ross do Heat, Iggy do Bux. 

Co by nie mówić nikt się nie spodziewał fluberowej inkwizycji!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
49 minut temu, january napisał:

A to powoduje niemałe zamieszanie w ofertach, nie ukrywajmy :) -> Ross do Heat, Iggy do Bux. 

W 1 roku różnica między Bucks i Heat to 1,6 miliona, więc jeżeli @SlaKB obieca w odpowiednim wątku, że za rok wyrówna Rossowi poświęcenie tych 1,6 miliona i da łącznie więcej niż Heat, to myślę, że Bucks mają tu duże szanse.

Inna sprawa, że pewnie taka deklaracja nie padnie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, january napisał:

Chyba specjalnie Hornets o Ibakę walczyć nie muszą, bo on już w samolocie do Charlotte na spotkanie z psiapsielem Brickiem.

Naprawdę olbrzymi szacunek dla Flubera, jak przez te kilka miesięcy przebudował Hornets z drużyny będącej na szarym końcu Ligii bez perspektyw, w team z olbrzymimi szansami na playoffs na bardzo mocnym Wschodzie (na Zachodzie byłby to pewniak do playoffs). Do tego zebrał grupę solidnych graczy obudowując Westbrożego strzelcami, a teraz jest wg mnie faworytem po Ibakę, a więc nie tylko tak potrzebnego mu podkoszowego, a  również kumpla Westiego z czasów młodych Thunder. 

Przez dwie rundy FA nie bardzo mógł składać oferty, to teraz zaszalał ;) 

Edytowane przez Alonzo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Krótkie uzasadnienie ofert Orlando Magic:

Krótkie, gdyż zależy mi, żeby GMowie się z nim zapoznali :)

Jak wiadomo GM Magic proponuje swoim graczom dłuższe umowy, ale jednocześnie nieco niższe finansowo, co ma być opcją kompromisową i dla gracza i dla klubu. Jak gracze się zgodzą na proponowane oferty, to na - McGruderze, Trierze, Haslemie oraz jednym z dwojki Joseph/Payton, a także extension dla Princea kończę swój udział w FA, a inne oferty w IV i ewentualnie V rundzie będą niegwarantowane tylko na przedsezonowy camp. Orlando Magic przystąpią do sezonu z 14 graczami. 

Dlaczego gracze mieliby się godzić na dłuższe i nieco niższe kontrakty? Ponieważ mają gwarantowane pewne pieniądze oraz pewne miejsce w rotacji i walkę o najwyższe sportowe cele w tym czasie. TO dla McGrudera i Triera wynika z tego, że nie wiemy, czy ci gracze nadal będą wtedy w NBA. Nie mam graczy jak większość innych klubów na długich minimalnych draftowskich kontraktach, stąd taka propozycja dla Triera, który będzie teraz drugoroczniakiem.

Kwestii Udonisa Haslema nie muszę wyjaśniać - zwracam tylko uwagę na to, że bez chwili wahania zaproponowałem mu kontrakt, pomimo, ze jego wartość sportowa na boisku od kilku sezonów jest znikoma 276min. łącznie w 3 ostatnich sezonach, a u nas po półtora roku od zwolnienia go przez Heat - przywróciłem go do ligi. 

Rodney McGruder i Allonzo Trier otrzymali maxymalne oferty, jakie byłem w stanie im dać w pierwszym roku kontraktu, by przy podpisaniu Elfrieda Paytona nie wpaść w podatek. Podpisując Cory Josepha przekraczam luxury tax, ale w przypadku tego gracza uważam, że warto to zaryzykować. 

McGrudera ściągnąłem z Cavs oddając za niego 2 2nd picki oraz 3mln$ w gotówce. Od początku był u mnie ważnym graczem rotacji oraz grał w playoffs (pod nieobecność Oubre przeciwko Celtics wychodził w pierwszej piątce). Jego rola się u mnie nie zmieni i cały czas będzie graczem rotacji. Przyjmując QO traci 2mln. i ryzykuje, że w przypadku kontuzji lub mniejszej roli w real Clippers kolejny kontrakt podpisze za mniejsze pieniądze. To nie będzie gracz, który nagle zacznie zarabiać dużo więcej - otrzymał ode mnie uczciwy kontrakt - od Clippers nieco ponad 2mln. więcej  w krótszym czasie, ale u mnie nadrabia to z nawiązką w 3 roku, gdzie finansowo mu sie to wyrównuje (QO ucina mu 2mln.).

Za Triera oddałem do Cavs Collisona, który wtedy był podstawowym rozgrywającym real Pacers, a u nas baardzo ważnym wzmocnieniem dla Cavs w ich walce wtedy o playoffs. Przez część GMów Trier jest niedoceniany, ale ja chcę z nim zaryzykować. W poprzednim sezonie nie miałem nikogo z draftu i właśnie Trier jest kimś takim dla mnie. Daję mu kontrakt wyzszy niż minimum (może nieznacznie, ale tylko tyle mogę). W Knicks ma gwarantowany tylko rok i może wylądować w Chinach, u nas gwarantuje mu 3 lata, a jak zakotwiczy w lidze na dłużej, to oczywiście podejmę TO lub będę chciał z nim podpisać kolejny dłuższy i naturalnie wyższy. Daje młodemu graczowi szansę - on cały czas musi udowadniać w realu, że w NBA jest dla niego miejsce. Jego rola na ten moment - to głębia ławki. Czy licze na steal? Oczywiście, że tak tam samo jak Wy na minimalnych draftowskich kontraktach jego rówieśników - Allonzo Trier to przypominam drugoroczny undrafted gracz grający w słabych  real Knicks. 

Extension dla Taureana Princea - naczytałem się u nas sporo o jego tragicznej obronie, nie za dużym potencjale oraz że jest wart co najwyżej 2nd pick. Dlatego propozycja 40/4 już teraz na rok przed skończeniem się jego draftowskiej umowy powinno być odebrane jako pokazanie przez klub, ze w niego wierzę. O jego niskiej wartości u nas świadczy m.in. to, że Karpik oddał go razem z Annunobym za prawie nie grającego rookie Z. Smitha kupując jego potencjał, a ja dostałem do niego za Kuzme jeszcze 3 2nd picki, a i tak uznane to zostało dla mnie za słaby deal. Chce pokazać, że w gracza wierzę i dlatego już teraz proponuję mu extension. Czemu nie jeszcze wyższe? Ponieważ dla Princea przewiduje rolę zmiennika Oubre i Gordona na pozycjach forwards. Raz, że nie może dostać wyższego kontraktu od Oubre, a dwa za rok jego extension wpycha mnie już teraz w podatek. 

Na wszelkie pytania i niejasności  postaram się odpisać jak najszybciej, tylko proszę nie zarzucajcie mi złej woli, gdyż cały czas gram z Wami tu w otwarte karty. 

Edytowane przez Alonzo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 14.08.2019 o 23:20, polishllama69 napisał:

ZdjÄcie

Posłużę się pismem obrazkowym 😉

AI2 come home!

Niech historia zatoczy koło, jesteś bardzo mile widziany. Do zobaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi