Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, january napisał:

Proszę nie kontynuować tej farsy. LJ przyszedł u nas grać do Butlera.

Sam się powołujesz na sympatie i konflikty graczy z RL NBA, choćby w kwestii KD, a tu wciskasz taki kit.

Oni się nie lubią.

Więc Butler którego agent władował teraz w nową umowę z Lakers, na pewno zaraz zwolni agenta, a James widząc że Lakers zamiast ściągnąć top FA mieli na pierwszym miejscu listy priorytetów gościa którego on nie lubi, jest co najmniej solidnie wkurwiony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, january napisał:

(Huerter, Brown?, Edwards? Korver, Olynyk, Dedmon). 

Edwards? 

Jestes dwa razy dalej od mistrzostwa niz byles sezon temu, lebrona nie zadowoli carsen edwards, tylko wkurzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
14 minut temu, Wooden napisał:

Sam się powołujesz na sympatie i konflikty graczy z RL NBA, choćby w kwestii KD, a tu wciskasz taki kit.

Dżizas Wooden. Porównujesz coś czego nie sprawdzimy (Butler i Bron w jednym teamie po roku gry) do KD, który był mega wnerwiony na Warriors, chciał ich pozwać na kilkaset mln $, prawie nawalał się z Draymondem i na koniec uwalił trochę GS żądając dołożenia picku do SnT z DLO. Pisałem Ci, że nie chcę robić propagity na Durexa w Miami, bo kiedy sprawa Butlera była nierozstrzygnięta, to jednocześnie działałbym pod siebie (priorytety tangiersa) i nie czułbym się z tym dobrze. Jak jednak wymyślasz bzdety totalne (sure Bron, by był zły, że Butler został, a nie Lakers stracili go za friko, w innym przypadku jeszcze musieliby mega ciąć finanse po inną gwiazdę by zmieścić i zniszczyc cały depth) to szczerze żałuję że nie napisałem kilku rzeczy o tym jak idiotycznym głosem (to się może zaraz skończyć tak, że Sylvinho będzie musiał któregoś oddać, albo obudowywać ich za minimum, wielkie marzenie KD zapewne) jest wysyłanie KD do Washingtonu pod każdym względem, nie bez powodu miałem Wizz jako ostatnie miejsce w głosowaniu.

7 minut temu, fluber napisał:

Edwards? 

Jestes dwa razy dalej od mistrzostwa niz byles sezon temu, lebrona nie zadowoli carsen edwards, tylko wkurzy.

Nom, jako według planu 12 gracz w rotacji to chyba nieźle?

Myślę, że jestem znacznie bliżej 🙂 FA jeszcze nawet blisko końca nie jest^ Podobnie jak sezon^ 

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, january napisał:

Dżizas Wooden. Porównujesz coś czego nie sprawdzimy (Butler i Bron w jednym teamie po roku gry) do KD, który był mega wnerwiony na Warriors, chciał ich pozwać na kilkaset mln $, prawie nawalał się z Draymondem i na koniec uwalił trochę GS żądając dołożenia picku do SnT z DLO. Pisałem Ci, że nie chcę robić propagity na Durexa w Miami, bo kiedy sprawa Butlera była nierozstrzygnięta, to jednocześnie działałbym pod siebie (priorytety tangiersa) i nie czułbym się z tym dobrze. Jak jednak wymyślasz bzdety totalne (sure Bron, by był zły, że Butler został, a nie Lakers stracili go za friko, w innym przypadku jeszcze musieliby mega ciąć finanse po inną gwiazdę by zmieścić i zniszczyc cały depth) to szczerze żałuję że nie napisałem kilku rzeczy o tym jak idiotycznym głosem (to się może zaraz skończyć tak, że Sylvinho będzie musiał któregoś oddać, albo obudowywać ich za minimum, wielkie marzenie KD zapewne) jest wysyłanie KD do Washingtonu pod każdym względem, nie bez powodu miałem Wizz jako ostatnie miejsce w głosowaniu.

Żałujesz czy nie - gracze się nie lubią i mam wrażenie że nie jest do końca sprawiedliwe granie kartą współpracy Jamesa i Butlera przy jednoczesnym wyciąganiu brudów w relacjach graczy w innych drużynach.

To podwójne standardy - ale jak uważasz, teraz już po jabłkach i jedziemy z tym FA dalej. Podziwiam Twoja umiejętność dopiniania swego tutaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@january lillard na trading blocku, do roboty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, fluber napisał:

@january lillard na trading blocku, do roboty

Negocjowanie z niestabilnym emocjonalnie GMeM to jak bzykanie pijanej laski.

Hmm

W sumie

Zaraz wracam, negocjuję.

33 minuty temu, Wooden napisał:

Żałujesz czy nie - gracze się nie lubią i mam wrażenie że nie jest do końca sprawiedliwe granie kartą współpracy Jamesa i Butlera przy jednoczesnym wyciąganiu brudów w relacjach graczy w innych drużynach.

Skoro Bron przyszedł do Butlera, a Butler został z Bronem, to nie ma tematu, nie wiem co wymyślasz 😉 

34 minuty temu, Wooden napisał:

Podziwiam Twoja umiejętność dopiniania swego tutaj

Już narrację pod przyszłe PO budujesz... ? 😉 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tatum blisko Lakers.

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sources: GM Bucks po FA kończy karierę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lillard w Wizards za Capele i picki #Spódzielnia 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak podają źródła z OKC, były GM zespołu z Oklahomy - kucio, chętnie wróciłby do zawodu, po rozstaniu się jakiś czas temu z liga z przyczyn prywatnych.

Wyraża olbrzymią chęć objęcia stanowiska w piwnym stanie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Otto Porter w Kings, capspace w Timberwolves

Melton,Bell,Samanic,Okafor w Toronto - capspace w Timberwolves 

Kontrakt Drummonda zostanie rozłożony na 5 lat - capspace w Minnesocie 

2 turę FA Minnesota rozpocznie z Oladipo i Rabbem oraz czystym salary - czyli podobnym zestawem co Heat 1 rundę którzy wygrywali wszystkich agentów - czy i tym razem zawodnicy uznają ze to najlepsze miejsce jakie może ich spotkać , czy znowu będą głosować przeciwko Minnesocie - BO TAK?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A gdzie tatum ( doncic)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, fluber napisał:

A gdzie tatum ( doncic)?

Po co mi Tatum? Przecież pierwsza tura FA pokazała jasno , ze u nas największym assetem jest Capspace , stad Sota i Raptors zostali najbardziej wyruchani ze wszystkich. 

Khris marzył o graniu z Lillardem i Tatumem, wiec brawo dla Heat ze spełnili jego zadanie , szkoda ze 22 innych GMow twierdziło, ze dla niego bardziej liczy się 2mln na rok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sources: Jeśli zarząd Bucks dogada się z następcą obecnego GMa to zrezygnuje on już teraz, aby nowy GM mógł budować drużynę według własnej wizji juz od drugiej tury FA.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, SlaKB napisał:

Sources: Jeśli zarząd Bucks dogada się z następcą obecnego GMa to zrezygnuje on już teraz, aby nowy GM mógł budować drużynę według własnej wizji juz od drugiej tury FA.

Źródła potwierdzają ze następca ma być @kucio , cc @Eld

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Zdzisław Ptak napisał:

Co to 'cc'?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Zdzisław Ptak napisał:

Coś słabe te źródła Panie Ptak

Udostępnij tę odpowiedź