Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Zdzisław Ptak napisał:

Nuggets, CAVS, Bulls, Spurs, 76ers, Jazz, Blazers, Pistons i Timberwolves skończyli rozmowy. 
 

Najwiekszy deal w historii beGM stanie się faktem wraz z otwarciem okienka transferowego. 
 

Jah Okafor opuści Minnesote.

Źródła podają, że Blazers wycofali się z wymiany. W związku z przedłużającymi się rozmowami i niezadowalającą ofertą, stwierdzono że najlepszą opcją jest odejście od stołu. 

Do rozmów Blazers wrócą, po spełnieniu ich oczekiwań oraz gdy wszystkie strony w końcu staną się poważne, zwłaszcza Prezes Spółdzielni. 

#SzanujmySie

Edytowane przez Ashigaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKLAHOMA CITY THUNDER

Znów bardzo udane okienko transferowe dla Thunder. Pozyskujemy trzech graczy o następujących statystykach

fqnJApA.jpg

Mało tego, do OKC pozyska jeden bardzo dobry pick I rundy jak i jeden pick rundy drugiej.

Czy finanse ucierpią? W żadnym wypadku nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źródła ćwierkają, że GM Utah wycofuje się z legendarnej wymiany. Utah miało być wygraną częścią tej wymiany, lecz sumienie GMa nie pozwala tego zaakceptować, że gdzieś na świecie giną pandy ktoś został został oszukany. Rozmowy zostaną wznowione dopiero wtedy, kiedy GM upewni się, że wszyscy są poważni a potem zadowoleni

#szanujmysię #metoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Eld napisał:

Przykład idealnych negocjacji został przytoczony w ostatnim The Oklahoman. Rozmowy na linii Jazz - OKC zajęły 4 posty. Transakcja jest już zaakceptowana przez obie strony.

co ciekawe obie strony są zadowolone, więc moralizatorskie rozmowy terapeutyczne nie są potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarząd Oklahoma City Thunder jak i przede wszystkim General Manager Eld pragnie złożyć szczere podziękowania za bardzo udane rozmowy transferowe, które to przebiegły w szczególnie miłej atmosferze. 

Podziękowania dla następujących GMów: @MarcusCamby, @kucio @kungfubestia @eMeS @polishllama69.

Panowie, interesy z Wami to czysta przyjemność. Dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie działań OKC.

Pewnie wielu mógł zaskoczyć fakt chęci pozbycia się dwóch najlepszych prostpektów jakimi byli Jaylen i Sabonis. Kompletnie się temu nie dziwię i gdyby sytuacja finansowa po rządach Kucia i LTP ( choć jego to na nawet nie powinno się liczyć ) była po prostu słaba i nie musiało by do tego dochodzić. W momencie objęcia OKC miałem dwa wyjścia. Albo iść all-inn i walczyć o jak najlepszy wynik licząc, że Sabonis i Jaylen nie będą kosztować za wiele, albo po prostu zrobić miękką przebudowę. Wybrałem to drugie. Dlaczego? Bezpieczeństwo finansowe drużyny. Przypomnę, że obejmując OKC miałem w salary przeszło 130M co gwarantowało bankructwo bo był bym trzeci rok w 3 x repeter. Odpowiedź więc nasunęła się sama.

Pora na chronologię działań po podjęciu decyzji. Wszak skoro decyzja zapadła, musiałem też ułożyć swoisty plan więc do rzeczy:

1. Wybrałem w drafcie z #13 Nassira Lttle i szczerze przyznam, spanikowałem po tym co zobaczyłem summe league. On był katastrofalny, za surowy jak na moje podejście stąd trafił się Ignaz który go wziął za 1st 1-5 protected MIL, co później srzętnie wykorzystałem. Czy wyszedłem na minus lub plus? Przyszłość pokaże ale póki co koleś mimo szpitalu w Portlad gra śmieciowe minuty.

2. Odszedł Sabonis. Póki co Fluber jest wygranym tego trejdu, ale nie można powiedzieć że ja jestem jakimś wielkim przegranym. OG reprezentuje solidne 3&D w.g definicji BMF. Do tego posiada rok dłuższy rookie contract i dodatkowo dostałem dodatek w postaci gracza z drugiej rundy. Sabonis już wybuchł, OG to jeden moich ulbionych plastrów i zdziwiła by Was lista zapytań o niego. Zespół buduje się od tyłu. Właśnie od takich graczy jak OG.

3. Jaylen Brown - paczka przyszła kosmiczna: E'Twaun Moore, 1st round pick HOU 2020, 1st round pick WAS 2020, 1st round pick better NYK/LAC 2023 ( if 15-30) lub NYK 2024 ( lottery protected ), 2nd round pick LAL 2024, prawa do Nazr Reida. Paru rzeczy z tej paczki już nie ma. Zostały zainwestowane i zwróciły się ze zwrotem. Przykład? Moore odsprzedałem Suns z raptem półrocznym kontraktem za II rundę. Nazr Reid pomógł mi dopiąć transfer w z Portland, a 1st round NYK/LAC 2023 ( if 15-30 ) pozwolił mi uzyskać dodatkowe 2 picki drugiej rundy i jakże niezbędną w mojej sytuacji gotówkę w wysokości lekko ponad 2,6M. Nadmienię, że picku Houston 1st round też już nie ma a zwrot za niego nie jednemu się spodoba. 

4. Czwarty ruch został opisany w trzecim dość szczegółowo. Nie będę się ponownie rozpisywał.

5. To jeden z bardzo udanych dealów choć wielce bolesny dla mnie ze względu na uwielbienie Robersona i to co się z nim dzieje. Oddałem go za Taja, pozyskując dodatkowe dwa picki drugiej rundy.

6. Słynny trade pomiędzy Jazz - Portland. Wmieszało się w nie OKC. Ciekawe ilu zauważyło, że OKC tym wmieszaniem się w ten trade zaoszczędziło bez dopłaty nawet marnej drugiej rundy ponad 7M. 

7. Harrison Barnes - kolejna oszczędność prawie 4M. Przyjąłem spadające kontrakty i gracza wybranego w II rundzie draftu. Niby nie wiele...ale o tym dalej. Poza tym i tak nie miałem  w planach do go przedłużać.

8. Kosmetyczna wymiana po McDermotta nie oddając w zamian nic poza late 2nd 2020 PHI, gdzie przy okazji które udało mi się uzyskać z powrotem swój early 2nd round 2020. Wymiana po niego była mi potrzebna do dalszych zaplanoanych ruchów.

9. Wymiana z Lou Williamsem. Znakomity win z mojego punktu widzenia. DeVonte Garaham który roznosił T1 i końcówkę T2 też ma obiecującą, do tego z miesiąca na miesiąc lepszy Norman Powell, pick II rundy i 3M gotówki. I to wszystko za Lou. Po drodze wpadł jeszcze Bembry z Toronto ale, że okazał się najgorszym zawodnikiem w mojej rotacji odszedł na wschód.

10. McCaw ( Dallas ) - McDremmont - kosmetyka która pozwoliła oszczędzić kolejne 2M.

11. Trade z Bukcks. Wyrównałem sobie pick MIL 2023 i zamiast być protected 1-4, stał się unproteted i w całości jest u mnie. Przyjąłem połamanego DMC odsyłając Taja, ale w bonsie dostałem Hezonje i...kolejny pick II rundy.

12. Nastąpił 3 way mutliway rozbity na trzy różne trejdy przez regulamin. Wysłałem pozbierane wcześniej spadające kontrakty i wysłałem na koszt nadawcy do Blazers, z Naz Reidem ale dostając zgadnijcie co, znów kolejną drugą rundę. Za kogo? Za Parsonsa. Ale ten nawet nie wylądował w Oklahomie tylko od razu poleciał do Memhpis gdzie na lotnisku spotkał się z pozyskanym ( a jakże ) za picki połamanym DMC. W zamian do OKC przyleciał Batum i Exum i kolejny pick II rundy. Za przyjęcie Batuma dostałem skromnego 2nd roundera 2021 MEM. Na Batuma był plan, na Exuma były nadzieje. Zacznę od drugiego. I szybko skoczę. Dał ciała w T2 i już go nie ma w OKC grając raptem 267 minut w 15 meczach. Życzę mu powodzenia na Wschodzie.

13. Hezonja to też przyjechał, pozwiedzał, i tyle. Wraz z nim Ch. Randle. Dostałem wszak za nich nie grającego Livingstona, ale też dostałem ( w połączeniu z NYK 56-60 2nd 2023 ) aż 4 picki drugie rundy.

14. Teraz perełka. Mam w składzie Linvingstona, Simmonsa, Leuera i Ch. Randle czy jakieś ~30M dead money i spuszczam je kompletnie za darmo nie dopłacając nawet jedną śmieciowiądrugą rundą, za graczy na co dzień grających jakieś tam role w NBA. Ale że było mi mało to patrz pkt 15.

15. Kolejne kombinatorstwo. Niby mało dostałem za przyjęcie Batuma a zgadnijcie ile oddałem za jego spuszczenie? Nic :). Druga runda MEM 2021 się ostała, pozyskując całkiem fajnych graczy do rotacji czyli Gasola i KCP. Jeden chciał oszczędzić kasę ( MMM i jednocześnie zapłacić za to aby deal przeszedł, więc zapłacił za mnie , drugiemu to latało bo liczą się tylko picki, a trzeci napisał "potwierdzam" po czym skończył z Bembrym w składzie ;). 

16. Na koniec, co już nie jest tajemincą sprzedałem Bagleya. Przelał czarę goryczy jego 13 meczów zagranych w tym RS, Zwrot? Bardzo satysfakcjonujący. Trzech graczy z grubymi minutami, każdy z szansą na playoffs i mogę się przyznać, że zrobiłem z tego jeszcze jeden ciekawy manewr ale o tym dowiecie się w TD.

  • Finanse klubu po takiej ilości ruchów? 109M
  • Graczy w rotacji 14
  • Skład:

PG: SGA, Devonte

SG: Brooks, Powell,KCP, Bacon

SF: OG, Powell, KCP

PF: Bertans, OG, Kaminsky,

C : Gasol, Nurkić, Kanter, MrX ze wschodu

dep res: Gary Clark, Amir Coffey ( two-way )

 

Fit, balans, rozegranie, obrona, kosmiczna trójka, rozciągnięcie gry, bardzo dobra zbiórka. 

 

 

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Long term to jest dalej dobry prospekt (sezon temu byłoby 'bardzo dobry', to fakt), ale ma sezon w plecy, z tym, że nie powinno się generalnie tak szybko rezygnować z młodych graczy.

To pierwszy przypadek w historii naszej zabawy, gdy ktoś rozmienił mocnego prospekta z draftu.

Oczywiście, może Bagley będzie nowym Josh Jacksonem, Dennisem Smithem czy kontuzje go będą niszczyć jak Lonzo Balla czy Markelle Fultza, ale wciąż ruch ze strony Elda nietypowy, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że nikt nie chciał dawać prospektów nawet za superstara ( nie licząc tego nieszczęsnego Ingrama, ale to oddzielna historia ). Dlatego jestem zadowolony, że mam chociaż materiał na ofensywnego superstara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fluber napisał:

Charlotte Hornets gratuluje russellowi westbrookowi i domantasowi sabonisowi wyborow do asg 2020.

Jednoczesnie widac po wynikach glosowania do asg u @cvbe jak bardzo underrated sa gwiazdy hornets w oczach begm.

U cvbe głosowanie dotyczyło pierwszego trymestru.

Westbrook będzie w drugim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MichaelSwanson dla ESPN: Jak tam eksperci?

 

Cytat

990761154a6421b1f3dc1d5df5e4550a03e01751

 

Chris Paul is making his 10th NBA All Star appearance. Drafted as the 4th overall pick in the 2005 NBA Draft out of Wake Forest, CP3 was named All-Star game MVP in 2012-13. This season, he proved all the doubters that he still got it!

 

 

Komentarz Chrisa Paul, gdy dowiedział się o wynikach głosowania beGMowych ekspertów, wiedząc że osoby znające się na koszykówce go wybrali do NBA All Star Game.

620507046a44b53d573028ea312d4191c5b004df

„Nawet mi ich nie żal”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

No ogólnie kiepski ruch ze strony Jazz. Ale przynajmniej nie rozstano się z Haywardem.

Jazz żałują, że pierwsza opcja nie została przepuszczona i musieli łatać, ale z GHilla też są zadowoleni ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czterech zawodników Detroit Pistons zostało powołanych do meczu Rising Stars:

Svi Mykhailiuk

Mo Wagner

Eric Paschall

Ja Morant

GM Pistons jest dumny ze swoich zawodników i chcę życzyć im udanego weekendu. Dołączają oni do grona poprzednich uczestników: Lauriego Markkanena, Krisa Dunna, Kevina Knoxa, Rodneya Hooda i Nerlensa Noela.

The future is bright in Detroit

IMG_20200201_000953.jpg

IMG_20200201_000956.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.